Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

    Ясно. Въвежда се ред.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

      Гагич и сие, това че се краде не прави зоните лоши пер се.
      Жеспер това е ясно?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        Няма да доживея да разбера тия, дето защитавате крадливата пасмина.
        Значи пенсионерите с бастонките дето протестират за откраднатите си апартаменти - лоши. Лиляна дето направи винетките по-скъпи от Швейцария и Фандъчката дето направи 3 возения в мизерен трамвай по-скъпо от Брюксел - те са добрите?
        Имам спомен, че 2014 година ползвах месечни карти за левче на ден. Сега толкова е годишната, дето ѝ се радва Ясен. Елементарния търговски трик - преди да вдигнеш 90% от услугите - да разбуташ цените, че раята да не се усети!
        Ами сигурно сме от тия дето се гушиме от далаверата и за туй е така. Няма шанс да мислиме различно с тия крадливи управници, ако не сме бръкнАле в кацата. Ясен да не лъже, той изобщо не си купува карта, или му я подаряват, или са му дали паркомЕсто пред офиса, да си паркира уазката за дето защитава статуквото.
        ПитАх те в другата тема, защо в емирствата няма винетки? Не ми отговори, но даваш пример за Швейцария, който всеки средно интелигентен ще усети колко е неуместен. Траеш си и за това, че се готви наказателна процедура срещу Германия за проблема, който имат с мръсния въздух и за мерките, които предлагат, ограничаване на МПС и зелен билет. И там корупция и недомислици, не се сещат, че наще мангАле са там и горят гуми...

        Коментар


        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Какво перо, какъв бюджет? Мигар си забравѝл 101-то теми за "зоните"?
          Парите НЕ влизат в никакъв бюджет! Отиват в "касата" на ЧАСТНА, повтарям ЧАСТНА фирма, с многократно променяно име, сливана, вливана, разделяна, в момента "обособена част" от "ЦГМ" ЕАД и успешно подготвяна за поредната приватизация - само трябва да се доапортират в нея някои имущества, както стана с предишнИтЕ "Паркинги и гаражи",
          "Паркиране и гаражи" и т.н., например подземните паркинги при метростанциите биха били готина хапка. Парите от СМС-ите отиват в "ТИМ" ("Инвестор.бг"), по-горе има скрийншот.
          Ти да видиш? Разкажи малко повече, моля.

          Коментар


          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
            ...
            ПитАх те в другата тема, защо в емирствата няма винетки? Не ми отговори, но даваш пример за Швейцария, който всеки средно интелигентен ще усети колко е неуместен. Траеш си и за това, че се готви наказателна процедура срещу Германия за проблема, който имат с мръсния въздух и за мерките, които предлагат, ограничаване на МПС и зелен билет. И там корупция и недомислици, не се сещат, че наще мангАле са там и горят гуми...
            Аз да не съм радио Ереван, и си очаквал да отговарям на такива въпроси? Нито сме Емирствата, нито сме Германия. Преди малко гледам един колега предлага 400 евро месечна заплата и дори не стана ясно дали е нето. Срещу търчане като совалка и тежка хамалогия.
            Всеки ден слушам за нови и нови мизерии, щото еди къде си по запада било така! Как пък едно хубаво не направиха като запада???
            Не знам дали си в хранилката, ама друго обяснение нямам. Не разбирам народа, от който произлизам.
            Като спра да виждам туй от аватара ми, бруталните кучкарници по всяко кьоше, и заплати 1/3 на бежански помощи в Германия - тогаз ме питай в Германия какво и как. Да напомня, че там не се виси на 12 опашки и екотакса за "нов внос" дето за тях е стар скрап!
            И да, в Германия Австрия и Франция си заминават в петък наобяд. Не да ми искат да ходя и събота, че имало работа...
            Последно редактирано от Ivan Terziev; 15-02-18, 11:12.

            Коментар


            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

              Това е според зависи. На места има доста приходящи, които ще се разкарат, ако паркирането стане платено. Щото, примерно, няма да им излиза сметката да плащат за зелена зона за цял работен ден.
              Мисля, че имаме различни виждания за местни и приходящи. Работещите в района за мен са местни.

              Коментар


              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                Не си радио Ереван когато ти изнася. Иначе можеш да си първи говорител и си наизустил някакви неща, които изстрелваш в пространството без да расъждаваш над тях. Давам ти жокер - имат пари. Както и в Швейцария имат кинти и може държавата със собствени средства от реализирания БВП да си позволи да поддържа пътищата. За това и данъчната тежест там е толкова ниска. Ама хората бачкат, не пишат по форумите.

                Коментар


                • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                  Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                  Ясен да не лъже, той изобщо не си купува карта, или му я подаряват, или са му дали паркомЕсто пред офиса, да си паркира уазката за дето защитава статуквото.
                  Ясен си купува карта, съответно му я осребряват в касата на Ведомството. Все пак по служба пътува човекът. Пък къде е излъгАл, че си я плаща от джеба?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                    КАжи са коя е частната фирма, която събира парите от платеното паркиране, мани го Ясен. Щото ЦГМ не е частна фирма.

                    Коментар


                    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                      Давам ти жокер - имат пари. Както и в Швейцария имат кинти и може държавата със собствени средства от реализирания БВП да си позволи да поддържа пътищата. За това и данъчната тежест там е толкова ниска. Ама хората бачкат, не пишат по форумите.
                      ОбъркАл си се малко. Швейцарската държава как взима пари "от реализирания БВП", да не е нещо като Тодорживкова НРБ - собственик на 99 % от икономиката на страната?

                      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                      КАжи са коя е частната фирма, която събира парите от платеното паркиране, мани го Ясен. Щото ЦГМ не е частна фирма.
                      Тук сме го обсъждали - с цитати от закони, извадки от ТР, нямам намерение да се повтарям. Търговските дружества са частно-правни субекти и собствеността върху тях, упражнявана от "принципала" е ЧАСТНА собственост.

                      "Общинска банка" на Общината ли е или на Ковачки?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                        Смсите ги оперира Инвестор.бг
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Смсите ги оперира Инвестор.бг
                          Безплатно и на ползу роду, нали?
                          А защо всъщност? Липса на ъ-ъ-ъ "административен капацитет" у ... кого?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                            Пак да кажа - проблема не е в зоните.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                              Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                              Мисля, че имаме различни виждания за местни и приходящи. Работещите в района за мен са местни.
                              Дали не наглееш малко? Щото нормално за определяне на "местните" се гледа постоянно местожителство или настоящ адрес. Ти работиш в квартала сега, утре си вече другаде, а една голяма част от живеещите са тук от десетилетия ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Ясен ... Ведомството.
                                Гагич, не знам как ще изтриеш тази обида помежду ни. Чиновник ме изкара. Това се мие с кръв!

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Пак да кажа - проблема не е в зоните.
                                Разбира се, че не е. Ама не знам кога ще се научим да си печем администрацията на шиш, при това почти непрекъснато.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X