Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трафик митници.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трафик митници.

    Предстои ми пътуване в посока Унгария в края на новата седмица.Някой знае ли как стои въпросът със трафика(на мустакатите германци) на ГКПП Калотина!?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

  • #2
    От: Трафик митници.

    По тангентата на София имаше днес след обяд бол.Значи и по границата ги има.Ма колко според зависи.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Трафик митници.

      Въпросът стои ЗЛЕ! 3-4 часа нерви преди 2 седмици.

      Коментар


      • #4
        От: Трафик митници.

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Предстои ми пътуване в посока Унгария в края на новата седмица.Някой знае ли как стои въпросът със трафика(на мустакатите германци) на ГКПП Калотина!?
        Препоръчвам ти да минеш през Русе и Румъния . Аз лично стигам по-бързо до Унгария през Румъния отколкото от Г.Оряховица през София и Сърбия . Само ти препоръчвам да минеш рано преди смяната на Русе-Гюргево и да си караш със спазване на правилата (или да се закачиш след някой бързащ румънец ) докато минеш околовръстното на Букурещ . След това вече много по-бързо се мина до Дева , след това има малко нормален път и след това отново магистрала . При тръгване около 6 часа сутринта от Г.Оряховица около 15 часа минах в Унгария . Пътувах в събота и малко ме натовари само трафика след магистрала на Питещи . Иначе предпочитам румънско каране отколкото каране по БГ шосета с дупки,без знаци и маркировка .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #5
          От: Трафик митници.

          Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
          Въпросът стои ЗЛЕ! 3-4 часа нерви преди 2 седмици.
          До три часа се търпят,станат ли четири или нагоре,ще се ориентирам към влашко.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #6
            От: Трафик митници.

            Ориентирай се.Или се моли да минеш метър.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Трафик митници.

              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
              Предстои ми пътуване в посока Унгария в края на новата седмица.Някой знае ли как стои въпросът със трафика(на мустакатите германци) на ГКПП Калотина!?
              Много са . Миналата седмица два пъти го минавах маршрута почти до границата . Много ги псувах . Лошото е че вече са и в двете посоки .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Трафик митници.

                Проблемът е,че ще взимам пътници от Пловдив,инак ще си хвана през влашко.До сега разучавах маршрути,някаква идея за "Връшка чука"!?Гледам го просто като маршрут по посока Белград,има ли там път или е за конски каруци!?
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #9
                  Re: Трафик митници.

                  Днес минах дунав мост 2 от Видин към Калафат(с лек автомобил) на КППто около 20-25 минути чакане.
                  До Връшка чука от наша страна пътя е на вълни тип мотокрос ролетка, при комшийте перфектен асфалт и маркировка макар и тесничък.
                  Но там съм минавал все по нощите и нямаше жив човек на КППто.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трафик митници.

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    До сега разучавах маршрути,някаква идея за "Връшка чука"!?Гледам го просто като маршрут по посока Белград,има ли там път или е за конски каруци!?
                    Има път. Минавал съм само един път, нямаше кой да те напсува. Имаш повече разстояние до магистралата, но не съм запомнил с нещо да е проблемен пътя. По-скоро от българската страна не бяха много читави пътищата но то си е така в целия Северозапад.
                    А съм минавал, просто щото имах работа в Монтана, не заради задръствания. Сега като се замисля било е през октомври.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трафик митници.

                      Стрезимировци се минава лесно и бързо.
                      Е има доста планина и от двете страни на границата но това е закона за идеалното щастие.
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Трафик митници.

                        Вчера около 7 сутринта минах на Калотина за около 20-25 минути. Около осем вечерта нямаше други коли на Връшка чука. Пътя е поносим с лек автомобил на 5см над асфалта, малко по-зле е от наша страна.
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Трафик митници.

                          Явно ще си карам през влашко,малко ще обиколя но като време ще компенсирам.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Трафик митници.

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            Явно ще си карам през влашко,малко ще обиколя но като време ще компенсирам.
                            Миналата сряда в 03 сутринта влязох в Сърбия след20-30 мин. чакане. Турци малко, трафик нормален. След няколко часа на Хоргош чакане по часовник 34 мин. Доста турци но бърза работа на двете КПП-та. Връщане вчера. От Унгария през Бачки Берег в Сърбия 10 минути за преминаване.Сърбия-България в 22 часа 20 мин. насрещен трафик минимален. С две думи- в ранните сутрешни часове турците спят по бензиностанциите . През Румъния тежък път до Арад. Нищо няма да наваксаш.
                            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Трафик митници.

                              Виж и темата на Тропчо.Мисля , че от Пловдив - Стрезимировци - Ниш - магистрала - Хоргош е по-добре от всякакъв мазохизъм през Румъния.Мнението е лично и не задължава.
                              В края на юли си пречихме по магистралата с южните европейци до Ниш , но влязох през Стрезимировци поне половин денонощие по-рано от тях в БГ.
                              А можеш от магистралата да вземеш наляво към Суботица-Келебия-Томпа и оттам пак към магистралата.
                              Лек път!
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X