Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Анкета на тема Автобусът или колата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Анкета на тема Автобусът или колата

    Темата проихожда от тук:

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=221314


    Понеже с много думи не става ясно, пускам анкета. Мисля, че така кратко и ясно данните ще се систематизират за удобство... на Органите...
    66
    Автобусът
    9.09%
    6
    Колата
    90.91%
    60
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: Анкета на тема Автобусът или колата

    Аз гласувам за колата, но си мисля вече, че дори и да съм убеден в правотата ми, щом има макар и един (а те са много повече), който да мисли обратното, значи "се изтрепахме". Вече ще чакам, с риск от освиркване, недвусмислен знак от водача насреща, че сме се разбрали кой да мине пръв. Това често ще е среден пръст, ама поне не е болезнено...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Анкета на тема Автобусът или колата

      То е ясно,че е колата.Предполагам вече,че и на "рейсаджиите" им е ясно но продължават да твърдят обратното,само за да не паднат по гръб.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #4
        От: Анкета на тема Автобусът или колата

        Затруднението във случая идва от ходещото заблуждение което вилнее основно из София ,че след като един водач е пуснал мигач ,значи всичко е Ок и може да кара.Това е масова заблуда пак казвам само в София водачите казват ми нали съм пуснал мигач.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: Анкета на тема Автобусът или колата

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          .... из София ,че след като един водач е пуснал мигач ,значи всичко е Ок .....
          Протестирам! В София изобщо не е необходимо да си пуснал мигач, за да си караш уверено където ти хрумне.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #6
            От: Анкета на тема Автобусът или колата

            Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
            Протестирам! В София изобщо не е необходимо да си пуснал мигач, за да си караш уверено където ти хрумне. [emoji38]
            Не се приема[emoji35]
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Анкета на тема Автобусът или колата

              В София вече си е за от Виетнамка нагоре!

              Коментар


              • #8
                От: Анкета на тема Автобусът или колата

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                ...с риск от освиркване...
                Баси притеснението! Покарай известно време кола с "провинциален" номер и ще видиш как на моменти това дори ще те забавлява.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #9
                  От: Анкета на тема Автобусът или колата

                  Насочващ въпрос: а работи ли светофара?
                  Това че на картинката светят някакви ламби и крушки, не значи че светофарната уредба е наред. Може да се е "гипсирала" в показаното състояние...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Анкета на тема Автобусът или колата

                    А и картинката може да е ретуширана (манипулирана).
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      От: Анкета на тема Автобусът или колата

                      Хе-хе, от 9 кладенеца вода носят някои... Естествено, че автомобилът е с предимство.
                      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                      Коментар


                      • #12
                        От: Анкета на тема Автобусът или колата

                        Ъ-ъ-ъ-ъ, с оглед на разгорялата се по- горе дискусия... водачът накъде трябва да гледа? По посока движение на управляваното от него МПС или по посока пуснатия от него (водача) мигач? Често се ориентирам по лицата и погледа на някои шофьори и досега не съм сбъркал. Тръгна ли да им гледам мигачите...!
                        П.П. Колата, естествено.
                        П.П.П. По едно време, напрао ми дожаля за Козяка и се уморих да чета преди да изям третия молив от напрежение.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Анкета на тема Автобусът или колата

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Ъ-ъ-ъ-ъ, с оглед на разгорялата се по- горе дискусия... водачът накъде трябва да гледа? По посока движение на управляваното от него МПС или по посока пуснатия от него (водача) мигач? Често се ориентирам по лицата и погледа на някои шофьори и досега не съм сбъркал. Тръгна ли да им гледам мигачите...!
                          П.П. Колата, естествено.
                          П.П.П. По едно време, напрао ми дожаля за Козяка и се уморих да чета преди да изям третия молив от напрежение.
                          Сигурен съм, че ако се спогледат с другия водач биха се разбрали на онзи така разбираем език с неписаните правила
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Анкета на тема Автобусът или колата

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Аз гласувам за колата, но си мисля вече, че дори и да съм убеден в правотата ми, щом има макар и един (а те са много повече), който да м обратното, значи "се изтрепахме". Вече ще чакам, с риск от освиркване, недвусмислен знак от водача насреща, че сме се разбрали кой да мине пръв. Това често ще е среден пръст, ама поне не е болезнено...
                            Страшно е, че без адвокат не можеш да отидеш и в кенефа.
                            Адвокатите да не се обиждат, а бъдещата им творба за есента ще е подготвена не и без наша помощ. Дано шефчето пази, инак го закъсАхме.
                            пп а оная тема трябва да е вечна, до постигане на целта.та и затова има разлики с анкетата.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #15
                              От: Анкета на тема Автобусът или колата

                              Хм, гледайки резултата от анкетата, си мисля, че има надежда.
                              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X