Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите поправки в закона в действие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите поправки в закона в действие!

    Според новите промени,в сила след 21.01. от тази година се отнема регистрацията на автомобира за от 6 до 12 месеца на водач,чиято книжка е с изтекъл срок,изгубена или открадната.Принудителна административна мярка по чл. 171,ал2 а от ЗДвП.Убавците от транспортната комисия на 43-то НС приема тази поправка,а 44-то НС я утвърждава.Това е направено изключително в интерес на Избирателя-ТЕ мислят за него.Ако те преджобят,парите ще са ти най-малкият проблем.Даже и да ти издадат друга книжка,кола-няма.Ако не можеш да си вадиш хляба без автомобила,желателно е да си имаш пачка за закупуване на друг.Хубавото е,че това ще доведе до появата на вторичния пазар на автомобили,на добре поддържани и отлежали МПС-та,на които най-много да им трябва нов акумулатор

    Коментар


    • От: Новите поправки в закона в действие!

      Интересно - а можеш ли да продадеш такава кола?

      Коментар


      • От: Новите поправки в закона в действие!

        Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
        Според новите промени,в сила след 21.01. от тази година се отнема регистрацията на автомобира за от 6 до 12 месеца на водач,чиято книжка е с изтекъл срок,изгубена или открадната.Принудителна административна мярка по чл. 171,ал2 а от ЗДвП.Убавците от транспортната комисия на 43-то НС приема тази поправка,а 44-то НС я утвърждава.Това е направено изключително в интерес на Избирателя-ТЕ мислят за него.Ако те преджобят,парите ще са ти най-малкият проблем.Даже и да ти издадат друга книжка,кола-няма.Ако не можеш да си вадиш хляба без автомобила,желателно е да си имаш пачка за закупуване на друг.Хубавото е,че това ще доведе до появата на вторичния пазар на автомобили,на добре поддържани и отлежали МПС-та,на които най-много да им трябва нов акумулатор
        Ако шофираш кола без документи,даже ти е малко това отнемане!И една глоба с 5 нули!
        Все някой друг трябва да ни носи отговорността,нали,щото така.

        Коментар


        • От: Новите поправки в закона в действие!

          Сега трябва да се сдобия с прокурорското постановление с което образувано досъдебното производство ,но това може на стане утре ,след молба до наблюдаващия прокурор ,който ще бъде определен днес./това по думите на дознателя/
          С копие от това постановление ,КАТ би следвало да ми върнат номерата, ама не се знае там да не ударя някаква друга греда.
          Хубаво поне, че засега всичко се върти в града ,в който живея.
          Направо не ми се мисли , ако на някой от Добрич му отпорят номерата в Петрич например.
          Последно редактирано от Пламен Златарев; 24-07-17, 14:14. Причина: ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ
          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
          Пламен Златарев 0888 66 03 18

          Коментар


          • От: Новите поправки в закона в действие!

            Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
            Според новите промени,в сила след 21.01. от тази година се отнема регистрацията на автомобира за от 6 до 12 месеца на водач,чиято книжка е с изтекъл срок,изгубена или открадната.Принудителна административна мярка по чл. 171,ал2 а от ЗДвП.Убавците от транспортната комисия на 43-то НС приема тази поправка,а 44-то НС я утвърждава.Това е направено изключително в интерес на Избирателя-ТЕ мислят за него.Ако те преджобят,парите ще са ти най-малкият проблем.Даже и да ти издадат друга книжка,кола-няма.Ако не можеш да си вадиш хляба без автомобила,желателно е да си имаш пачка за закупуване на друг.Хубавото е,че това ще доведе до появата на вторичния пазар на автомобили,на добре поддържани и отлежали МПС-та,на които най-много да им трябва нов акумулатор
            Какви са тия свободни съчинения? Къде в 171,ал.2а видя нещо по въпроса за валидност на книжка изгубена или открадната такава?

            Коментар


            • От: Новите поправки в закона в действие!

              ....
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Новите поправки в закона в действие!

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Ако шофираш кола без документи,даже ти е малко това отнемане!И една глоба с 5 нули!
                Все някой друг трябва да ни носи отговорността,нали,щото така.
                Водач, автомобил или собственик са без документи? И кой поема разноските като се установи грешката със сваляне на номерата? Щото и нормотворец да си разходи, време ш нерви не ти мърдат.За кой да е глобата?
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Новите поправки в закона в действие!

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  За кой да е глобата?
                  Все някой е глобен, статистически справедливостта е въздадена.

                  ---
                  Впрочем какво става като ти върнат номерата? Кой ще ги монтира обратно? Ааааааа, ходи се в КАТ, чака се цял ден на каналите, сверява се всичко и получаваш чисто нови номера. Аз поне така си представям. старите номера все едно са скъсани щото оня там болт не прощава.

                  Коментар


                  • От: Новите поправки в закона в действие!

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    ... старите номера все едно са скъсани щото оня там болт не прощава.
                    Няма такъв филм, щото не е болт, а китайски Халуминиев нит и излиза със се главата.
                    После може локтайт, капчица па дори и рапидка изотзадзе.
                    Не ме питай от къде знам.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Новите поправки в закона в действие!

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Няма такъв филм, щото не е болт, а китайски Халуминиев нит и излиза със се главата.
                      После може локтайт, капчица па дори и рапидка изотзадзе.
                      Не ме питай от къде знам.
                      То и аз знам ако има кой да се занимава.

                      Коментар


                      • От: Новите поправки в закона в действие!

                        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                        ...
                        Не ме питай от къде знам.
                        От където всички го знаем.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Новите поправки в закона в действие!

                          Той номера се сваля заедно с болта, но акоискаш да го извадиш читаво.
                          Кой ги знае полицаите как са го разпрали...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Новите поправки в закона в действие!

                            В колата ми има акумулаторен гайковерт с всякакви накрайници.
                            Не си кривя душата , грамотно и без следи са свалени номерата.
                            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                            Пламен Златарев 0888 66 03 18

                            Коментар


                            • От: Новите поправки в закона в действие!

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Водач, автомобил или собственик са без документи? И кой поема разноските като се установи грешката със сваляне на номерата? Щото и нормотворец да си разходи, време ш нерви не ти мърдат.За кой да е глобата?
                              Айде пак,ганьовски номера.Колата неродовна,шофьора без документи,и след проверка са за преиздаване или изгубени и т.н.Ама ги няма в момента на проверката,нали? Ама само да магазина за боза да ида.
                              Няма такива номера!
                              Никой не ти е длъжен да ти следи документите кога изтичат и т.н.Още повече куките. Хванат ли те,ако съм на тяхно място и един кютек бих хвърлил на водача.

                              Стига оправдания,и носене на вода от 10 кладенеца.Затова сме на този хол,щото всеки разбира от всичко!

                              Коментар


                              • От: Новите поправки в закона в действие!

                                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                                Какви са тия свободни съчинения? Къде в 171,ал.2а видя нещо по въпроса за валидност на книжка изгубена или открадната такава?
                                Чл 171 ал. 2а.Прекратява регистрацията на ППС на собственик,който управлява МПС,без да притежава!!! съответното Свидетелство за управление....Тънкият момент е тълкуването на казуса-непритежаването по принцип на книжка,е приравнено на притежавана такава с изтекъл срок,загубена,или открадната.Знам,че има хора които никога не губят нищо,ама тук и ако те ограбят,пак си без документ-Виновен значи...Да не се случва на човек-да повторя,на чужд гръб и сто тояги са малко...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X