Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
    Ми и в наше се ло няма морков, ма хората си събират стъклените бутилки и буркани отделно и ходят до съответното място да ги хвърлят (към супермаркетите обикновено има). Номерът е да престане човек да очаква непрекъснато да му се дава нещо в замяна.
    При вас е комунизъм,колкото и да давате,все ще сте в дълг.Тук само вземат,и... някак не ни иде отвътре да сме толкова загрижени за природата и екологията.А и никой не глобява замърсяващите-3 милиона да чистят,100000 да цапат,файда няма да има.Сън не ме лови-след като няма достатъчно денонощно работещи тоалетни в европейските ни градове,много интересно къде си вършат работата късно вечер гостите???

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
      Сън не ме лови-след като няма достатъчно денонощно работещи тоалетни в европейските ни градове,много интересно къде си вършат работата късно вечер гостите???
      От 23-та секунда:

      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Това е много кофти номер и също толкова непродуктивен.
        Нищо му няма на номера, още повече че не е баш да очакваш нищо а да очакваш да ти е чисто в кочинката, спазвайки твоята част от сделката за съвместно съществуване. Ма трябва възпитание за да е продуктивен. В първите седем. После - тояга.

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
          Ми и в наше се ло няма морков, ма хората си събират стъклените бутилки и буркани отделно и ходят до съответното място да ги хвърлят (към супермаркетите обикновено има). Номерът е да престане човек да очаква непрекъснато да му се дава нещо в замяна.
          Бях за известно време в едно село до Бирмингам. В общи линии, там където имаше камери и шанс да те видят и глобят всичко беше чисто. Имаше голям,
          хубав парк с чисти главни алеи, но мръднеш ли някъде встрани - все едно съм си тук.
          В миналото ще остане, каквито сме били...

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
            ... Номерът е да престане човек да очаква непрекъснато да му се дава нещо в замяна.
            Кога стана калайджия .... Баш пък тези от от вашето село непрекъснато очакват и искат да им се дава нещо. Даже не и "в замяна", а бадева ... Щот са много хубави.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Дойде време да купя електронна винетка. Всичко точно. Тук се зададоха разни въпроси, дадоха се отговори. На мен обаче ми възниква следния - като нямам на джама лепенка и прочее нещо друго материално, догодина как ще се сетя, че ми изтича? Нещо СМС ли ще ми пращат?
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Дойде време да купя електронна винетка. Всичко точно. Тук се зададоха разни въпроси, дадоха се отговори. На мен обаче ми възниква следния - като нямам на джама лепенка и прочее нещо друго материално, догодина как ще се сетя, че ми изтича? Нещо СМС ли ще ми пращат?
                Вариант 1:
                В календара на телефона....синхронизиране на всички устройства и излиза на компютър, таблет, телефон.
                Вариант 2:
                Хвалиш се във фейса и той ти напомня след една година [emoji3].

                Изпратено от моят BAH-W09 с помощта на Tapatalk
                Марин Райковски

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Дойде време да купя електронна винетка. Всичко точно. Тук се зададоха разни въпроси, дадоха се отговори. На мен обаче ми възниква следния - като нямам на джама лепенка и прочее нещо друго материално, догодина как ще се сетя, че ми изтича? Нещо СМС ли ще ми пращат?
                  Е, като няма на джама, нищо не ти пречи да си лепнеш една бележка на друго видно място (че нали на джама е забранено). Ако толкова няма къде в колата, може и вкъщи (на хладилника примерно ).
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Аз пък в неделя, насред пътя, се сетих че нямам винетка и на двете коли с които бях тръгнал.

                    И 10 минути след като се бях сетил, вече имах.

                    За напомнянето - както и да я купуваш (че двете ги купих по различен начин поради различния източник на пари) при продавача остава или електронна поща, или телефон. Догодина все ще иска да вземе едни пари, този продавач.

                    Ако я купуваш на каса не знам как става, може и да няма как да ти се обадят после.

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Аз пък в неделя, насред пътя, се сетих че нямам винетка и на двете коли с които бях тръгнал...
                      Така звучи все едно си карал и двете коли. Как го правиш? На прибежки? С едната минаваш 200 метра, оставяш я, притичваш към другата, подкарваш я, спираш при първата, сядаш в нея, изминаваш 200 м, слизаш и се връщаш пеша при първата и т.н.?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Така звучи все едно си карал и двете коли. Как го правиш? На прибежки? С едната минаваш 200 метра, оставяш я, притичваш към другата, подкарваш я, спираш при първата, сядаш в нея, изминаваш 200 м, слизаш и се връщаш пеша при първата и т.н.?
                        Па и две винетки купил през това време ... бачо Ясен президент!

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          бачо Ясен президент!
                          Всъщност вероятно е така. Ясен тръгва с кортеж от няколко коли. Защото докато пътува, може да му скимне да смени колата. Антуражът му се грижи другите коли да са му подръка.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            ... Ясен тръгва с кортеж от няколко коли.
                            Всъщност това предположение е най-близо до истината.

                            А реалността:
                            Жената и децата в по-малко счупената кола, Ясен в другата - и смело напред към сервиза.

                            Да, сервизът ми е на "винетково" разстояние.

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Нововъведението /тихомълком/ е, че трябва винетка и за ремаркето... Ако Ясен си караше втората кола на платформа, пак щеше да купува 2 винетки!
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                Нововъведението /тихомълком/ е, че трябва винетка и за ремаркето... Ако Ясен си караше втората кола на платформа, пак щеше да купува 2 винетки!
                                http://www.api.bg/files/1913/6855/21...egorii-PPS.pdf


                                Тука друго пише.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X