Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Да де - според АСП имам, а според bgtoll нямам валидна винетка.

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
      Трябва ти. Има и табела точно на изхода на София на караулката на КАТ.
      Специално гледах вчера. Там няма, за сега.

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Да де - според АСП имам, а според bgtoll нямам валидна винетка.
        bgtoll - показва само платените (на АПИ им требвало 6 месеца, да го доработят и за подаваните през АСП).
        АСП си обменя информацията с АПИ и за хора с увреждания само там може да се провери (1 до 3 дни закъснение заради обмена, пак заради разработчика на АПИ).
        За ХУ може да се провери и на сайта на АХУ, но само ако ТЕЛК-а е пресен, понеже още не са си напълнили регистъра на ТЕЛК. Тук информацията пак се взема от АСП.
        Последно редактирано от kbot; 02-02-19, 12:09.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Специално гледах вчера. Там няма, за сега.
          И днеска гледах.. Табела има на магистралата СЛЕД изхода за към стария път за Пловдив. На пътя за Нови хан и Елин Пелин табели за винетки няма никъде, както и в обратната посока.

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            И днеска гледах.. Табела има на магистралата СЛЕД изхода за към стария път за Пловдив. На пътя за Нови хан и Елин Пелин табели за винетки няма никъде, както и в обратната посока.
            Най-много да са зачезнали... На теория ги има. Преди 15 години със сигурност имаше и табели, но покрай строежите може нещо да не са догледали както винаги.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Не мисля, че липсата или наличието на табела за винетка е водеща за това дали един път е платен или не.

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Не мисля, че липсата или наличието на табела за винетка е водеща за това дали един път е платен или не.
                А кое трябва да е водещо? В конкретния случай, табелата е СЛЕД отбивката за Нови хан и Елин Пелин. А после табели по стария път - няма и в двете посоки.

                п.с. Аз винетка си имам. Питането е принципно.

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  Аз говорех сериозно, че е работа за адвокат. И друг път дебатът е бил н стр, без резултат.
                  https://www.segabg.com/hot/kabinetut...shtata-vinetki
                  остава да се намери списъка
                  Последно редактирано от veskov; 02-02-19, 15:24.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    А кое трябва да е водещо? В конкретния случай, табелата е СЛЕД отбивката за Нови хан и Елин Пелин. А после табели по стария път - няма и в двете посоки.

                    п.с. Аз винетка си имам. Питането е принципно.
                    Ако човек е "средностатистически гражданин" си плаща рекета и си кротува...
                    Хитреците са друга категория с под групи. Някой са си уредили безплатни (както и трудоустрояването),други не се нуждаят (имат МВР карта),трети..., и т.н. .
                    Балъците търсим и минаваме през вратата в полето(спазваме закона).

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Днес /понеже и бащата е инвалид,па има и колица/ реших и аз да проверя като е взел от соц.грижи винетка,отразено ли е в БГТРОЛ.Няма!
                      Има там един телефон та се обаждам аз да ги питам що така?
                      Обясниха ми да съм проверял на сайта на социално подпомагане.Що така,не знам!Проверих!Има.Имат си меню за тая работа.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        А кое трябва да е водещо? В конкретния случай, табелата е СЛЕД отбивката за Нови хан и Елин Пелин. А после табели по стария път - няма и в двете посоки.

                        п.с. Аз винетка си имам. Питането е принципно.
                        2-3 години след въвеждане на винетката промениха основанието това дали един път е платен или не. В началото беше наличието на знак за винетка, а по нататък го промениха на списък с пътищата, за които се изисква винетка. Знам за 1 загубено дело на първа инстанция, познат жалеше НП и не му го отмениха. Не знам дали продължи да обжалва, по-скоро не.

                        В интерес на истината - това положение е донякъде оправдано, заради масовото махане на табели за винетка.

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                          Днес /понеже и бащата е инвалид,па има и колица/ реших и аз да проверя като е взел от соц.грижи винетка,отразено ли е в БГТРОЛ.Няма!
                          Има там един телефон та се обаждам аз да ги питам що така?
                          Обясниха ми да съм проверял на сайта на социално подпомагане.Що така,не знам!Проверих!Има.Имат си меню за тая работа.
                          Чети малко по-нагоре - обяснил съм, защо е така.
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                            Чети малко по-нагоре - обяснил съм, защо е така.
                            Прочетох,разбрах,благодаря!
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Днес си напазарувах онлайн 2 годишни винетки. Бързо, лесно и безкрайно удобно.
                              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                А кое трябва да е водещо? В конкретния случай, табелата е СЛЕД отбивката за Нови хан и Елин Пелин. А после табели по стария път - няма и в двете посоки.

                                п.с. Аз винетка си имам. Питането е принципно.
                                Табелата изчезна преди две седмици

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X