Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Ако го спрат в тази секунда?И няма винетка?
    Секунда време след изтичане на срок/гаранция е цяла вечност...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
      Ако го спрат в тази секунда?И няма винетка?
      Секунда време след изтичане на срок/гаранция е цяла вечност...
      ГолЕм виц...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
        Ако го спрат в тази секунда?И няма винетка?
        Секунда време след изтичане на срок/гаранция е цяла вечност...
        Стаги бре човек. Представянето на времето не е чак толкова сложна материя. Няма житейска вероятност тая секунда, която може да се окаже и милисекунда да те вкара в нарушение.

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Секунда невнимание 70 страдание 🤣

          TT
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Липса на образование, цял живот страдание.

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
              Ако го спрат в тази секунда?И няма винетка?
              Секунда време след изтичане на срок/гаранция е цяла вечност...
              Спиращия го да не би да има цезиев часовник?
              Всеки адвокат с елементарни познания по физика и география, може да разпори задника на тоя, дето се е опитал да се прави на Галилей.
              Верно, ако нарушението е на Неговата магистрала между Видин и непомнякъдебеше, и от Видин до там няма никъде къде да си купиш винетка, явно, блюстителя на реда ще се мота минимум една секунда (предполагаемо поне час) докато изпаднеш в нарушение.
              Баси, навремето учехме Допуски, та един такъв казус ще е голям кеф за разчепкване.

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Вчера тръгнах да купувам винетка онлайн. Бях забравил колата на жената и колективното купуване на винетки за фирмените коли я подмина...
                Ми, не знам какво беше цялото реване за сайта на БГ ТОЛ. Дори профан като мен се ориентира безпроблемно. Клик, клик, клик, избор от падащо меню, осем букви и цифри, номер на кредитната карта... Не виждам особени спънки. Само, дето часовникът им е нещо смартафацан, щото за "час на купуване на винетката" ми даде нещо като 2 часа и 15 минути разлика с текущия. Печатането на разписката от "онлайн документа" извади някакви маймунски символи, но като го изтеглих в pdf си се разпечата екстра... абе, нямам съществени оплаквания.

                П.П“ Ако не си се подковал с винетка за след тая една секунда, начи си имал намерение да я пропуснеш (винетката) та допуските... Май точното наименование на предмета, дето учих беше "Допуски и сглобки".
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  2 часа и 15 минути!!!
                  Това е грандиозно. Това са 135 минути, 8100 секунди!!! И, най-скандалното, това са 74460317337000 прехода на състояния в Цезии 133.

                  Сезира ли прокуратурата, Св. Синод и Е. Йончева?

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                    2 часа и 15 минути!!!
                    Това е грандиозно. Това са 135 минути, 8100 секунди!!! И, най-скандалното, това са 74460317337000 прехода на състояния в Цезии 133.

                    Сезира ли прокуратурата, Св. Синод и Е. Йончева?
                    Би ли сметнал и колко Херца (евентуално, ако можеш и в Децибели) е това, щото цял ден чувствам един особен дискомфорт и си мисля... Само си мисля, де! Тия, нема как да не са ми объркАли нещо биоритмите. Вече съм почти сигурен, че аурата и чакрите не са ми наред заради тия галфони. Естествено, направих скрийншот на първопричината и съм готов да си потърся правата директно при арменския поп. Тия, наще про-кур-тури-ори-мели-яж... нящо, нифела ми се чинят.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Мога да ти дам координати на Силистренският Арменски поп,приема всеки петък следобед.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                        Мога да ти дам координати на Силистренският Арменски поп,приема всеки петък следобед.
                        Ъ-ъ-ъ-ъ, не оножда ли вече Пловдивската енория през уикенда?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Ъ-ъ-ъ-ъ, не оножда ли вече Пловдивската енория през уикенда?
                          Знам ли,требе да питам!?Вие нали си имате местен,не работи ли със клиенти?
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            Знам ли,требе да питам!?Вие нали си имате местен,не работи ли със клиенти?
                            Просто се замислих, аз ли да ходя при силистренския поп, или той ще дойде тъдява? Па мое и да се обади за по кафе, когато не му е жътвата.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение

                              П.П“ Ако не си се подковал с винетка за след тая една секунда, начи си имал намерение да я пропуснеш (винетката) та допуските... Май точното наименование на предмета, дето учих беше "Допуски и сглобки".
                              Припомнете си знанията по ”Допуските” , Горно и долно гранично отклонение и клас на точност на уредите.
                              Според предложените поправки в ЗДП и ППЗДП може да ви потрябват, щото и с до 10км/ч да превишиш разрешената скорост, демек и само с 1 км, пак искат да ни сурвакат с една двайсетачка.
                              Имам два акта в старите времена, точно поради позоваване на тези неща.
                              Хипотеза : радар в долно гранично- километраж в горно, с допустим макс.размер гуми за модела кола.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Стига с тази секунда - вижте си застраховките ГО и ще се убедите... Винетката ти е валидна и последната секунда от стария ден, но не и първата секунда от новия ден...
                                Та затова трябва да имаш винетка и за първата секунда от новият ден - нищо учудващо и притеснително...
                                А за превишение с ДО 10км/ч (а не с 10км/ч) май не могат да те глобят за превишение на скоростта (да, могат да те глобят за маловажно нарушение)
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X