Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Платен фиш онлайн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Платен фиш онлайн

    За пернишки книжки работи.Фиш 10лв.Ама имах един от 20лв отпреди 2-3 год и го забравих.Сега го няма.Вероятно някакъв давностен период.Сега чакам и наказателно постановление ,за счупена книжка ,ама и него го няма.
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • #62
      От: Платен фиш онлайн

      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
      Някой има ли представа решението на върховния съд от началото на тази година , относно давноста на глобите да е 2 години , дали реално е в сила и каква точно е процедурата след като минат двете години , а задължението стои като неплатено ?
      И мен ме интересува същото...


      Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
      Венцислав Петров
      Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
      Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
      0889 62 8четири 6четири

      Коментар


      • #63
        От: Платен фиш онлайн

        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
        Някой има ли представа решението на върховния съд от началото на тази година , относно давноста на глобите да е 2 години , дали реално е в сила и каква точно е процедурата след като минат двете години , а задължението стои като неплатено ?
        Тя първоначалната давност на глобите открай време си е две години. Това решение касае новата давност, след като вече е била прекъсната
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • #64
          От: Платен фиш онлайн

          Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
          Системата си работи, но май е само за СУМПС-та издадени само в София или нещо подобно. Не обхваща цялата страна, защото е още тестова.
          Работи си и при мен. Онзи ден нямах задължения и се успокоих. Ама, вчера ми дойде честитка за фиш за превишена скорост от мобилна камера заснела ме на 14.05.2017 на пътя Русе- Силистра. И днес фиша вече беше цъфнал на сайта.
          Само, дето преди, като ми идваха такива фишове, ме имаше на кадро с която кола съм. А, сега само координати, където са ме засекли и моите данни, заедно с тези на колата. Ама без снимка. Вече така ли е?
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • #65
            От: Платен фиш онлайн

            Пак не работи. Може да е голям напливът...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • #66
              От: Платен фиш онлайн

              Сега го пробвах и работи.
              888131021

              Коментар


              • #67
                От: Платен фиш онлайн

                Снимка може и да няма, но трябва да съдържа редица др. данни. Ако има само гпс координати го обжалвай.


                Коментар


                • #68
                  От: Платен фиш онлайн

                  Понеже аз захванах темата - да докладвам, че вече по проверка по СУМПС и ЕГН в сайта на МВР не ми излизат задължения, но за да се случи това подадох заявление до началника на Пътна полиция Пловдив с приложено разпечатано платежното от Ипей и с молба да бъде отразено и в тяхната система.
                  Повод за това стана плащане на солена глоба от моя страна за каране без винетка, за което сам си бях виновен.
                  Не бързай ако искаш да стигнеш
                  __________________________________
                  Discovery II TD5 10P

                  Коментар


                  • #69
                    От: Платен фиш онлайн

                    Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    интересно ми е има ли някой, който да си е платил фиша онлайн ....
                    Споделете вашия опит, ако имате такъв.
                    Така,от мен пресни данни от оня ден,спират ме двама катаджии,проверка ала бала единия пита имаш ли не платени глоби?Викам не или поне не за такква дето знам.Вадят едно таблетче ровят известно време и единия вика опааа 20-тачка виси не платена,прибираме книжката.Викам тая нема да я бъде аз как ще се прибера,не се излагайте всичко плащам на време,това е няква глоба за паркиране...в Пловдив като ги пишат чат пат не лепят стикера не съм разбрал изобщо,ще я платя и тн.Момчетата излязоха разбрани и се размина работата.Прибрах се и се зарових в сайта на мвр,действително има фиш за 20 кинта от миналата година.Изобщо нямам спомен да са ми писали,как да е викам си ще го платя.На страницата на нап също го виждам (с Пик код може да си видите всички задължения).Платих го онлайн веднага,от страницата на Нап изчезна след ден като задължение но не и от Кат.Изчаках седмица промяна никаква.Разходих се до кат Пловдив да питам в тая ситуация какво правим.Киселата лелка на гишетото ми даде да пиша искане до началника да ми нанесат на ръка плащането,добавих и разпечатано платежното.След три дни вече глобата я нямаше на сайта на мвр.След кратко разпитване на една позната дето работи в Кат най-сигурно и бързо отразявали в системата когато фишове/актове се плащат в Си банк,и то в срок.Ако не се платят както моя случай на време,заминават за принудително събиране в Нап.Обратна връзка явно няма или само срещу справка....

                    По повод на давностни срок,той е две години със сигурност,и това проверих.Обаче задълженията пак ще излизат,трябва да се подаде молба за погасяване по давност.Не става автоматично.
                    Последно редактирано от HEMO; 08-10-17, 21:01.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Платен фиш онлайн

                      Системата им работи , но с известно закъснение - направиха ми фиш 30 лв , на следващият ден го плащам онлайн и при проверка на наличността , сметката ми е с 30 лв по малко и ми дава съобщение че операцията е изпълнена . Да ама на сайта МВР продължава да ми "виси" задължението , и така два дни подред ... На третият отивам до банката за да видя къде е проблема , служителката любезно ми обясни че превода е нареден и завършен , но тъй като е към бюджетна сметка , от МВР трябвало да си го "поискат" ... Подпечатах си платежното което си носех и мислех да отида до КАТ , но не ми остана време ... не знам дали е случайност , но един час след посещението до банката , задължението ми изчезна от сайта ... Сега чакам още един фиш да излезе , написаха ми го преди две седмици и още го няма , явно чакат да изтече "гратисния" период че тогава да го пуснат
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X