Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново в храстите с Лазар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Отново в храстите с Лазар

    ....
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #77
      От: Отново в храстите с Лазар

      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
      Има ма за там требва и акъл.
      Ми комбината от двамата прави средностатистично сегашното(и не от скоро) дередже- гот за всички, даже и за шофера.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #78
        От: Отново в храстите с Лазар

        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
        В момента има достатъчно свободни места в полицията включително и в КАТ и всеки, които мисли, че ще се справи по добре може да опита.
        Има. За РПУ Тополовград със сигурност има. За село Мечка също, може би.
        Ти кажи за КАТ-София колко места има. И не се признава без линк към обявата за конкурса
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #79
          От: Отново в храстите с Лазар

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Има. За РПУ Тополовград със сигурност има. За село Мечка също, може би.
          Ти кажи за КАТ-София колко места има. И не се признава без линк към обявата за конкурса
          Бе тебе ако те напъва ша почнеш от Тополовград, те и там привилегиите са същите. Даже и квартирка на държавен наем ще има.... Кеф!
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • #80
            От: Отново в храстите с Лазар

            Е сега да не се окаже че съм се прецакал,защото преди 17 години ми пуснаха оферта че и даже настояваха да си избера къде искам да работя.
            Избора беше между,НСО,полицай,катаджия,надзирател,военен,гранична полиция.
            И след стотния път като казах че нямам интерес а те настояваха да имам такъв,казах буквално че предпочитам да ровя в кофите отколкото да ставам някакъв такъв.
            Разгеле,най накрая ме оставиха намира.

            И днес ако пак ме питат пак такъв ще ми е отговора.

            Коментар


            • #81
              От: Отново в храстите с Лазар

              Първоначално публикуван от roki77 Преглед на мнение
              ...ми пуснаха оферта че и даже настояваха да си избера къде искам да работя.
              Избора беше между,НСО,полицай,катаджия,надзирател,военен,гранична полиция.
              .... а те настояваха ....
              Разгеле,най накрая ме оставиха намира.
              "Те" = ?

              А това:
              Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
              Бе тебе ако те напъва ша почнеш от Тополовград, те и там привилегиите са същите. Даже и квартирка на държавен наем ще има.... Кеф!
              просто не е вярно. Отидеш ли в Тополовград, ще си се пенсионираш тамА.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #82
                От: Отново в храстите с Лазар

                Едно е да искаш (или да не искаш), второ е да можеш, а трето и четвърто да го направиш... това май някой от "класиците" го беше казал.
                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                Коментар


                • #83
                  От: Отново в храстите с Лазар

                  Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                  Едно е да искаш (или да не искаш), второ е да можеш, а трето и четвърто да го направиш... това май някой от "класиците" го беше казал.
                  За мен е късно. Аз кога се записАх у мЕлиционерското в Пазарджик (има такъв срамен момент в моята автобиография, ма баща ми побесня, не го бях виждал такъв и с майка ми се запънаха, а требваше съгласие на родителите, та не ме пуснаха ) ти не си бил роден.
                  Но ти сигурно си поискал, могъл и направил, а?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #84
                    От: Отново в храстите с Лазар

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    "Те" = ?
                    Тъста е от системата и някои други от там.
                    Дъртия най ми надуваше главата.

                    Знаеш ли как се краде булка от надзирател....,издебваш го да отиде на риба и като се върне няма я и честито,булката си има нова фамилия.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Отново в храстите с Лазар

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      За мен е късно. Аз кога се записАх у мЕлиционерското в Пазарджик (има такъв срамен момент в моята автобиография, ма баща ми побесня, не го бях виждал такъв и с майка ми се запънаха, а требваше съгласие на родителите, та не ме пуснаха ) ти не си бил роден.
                      Но ти сигурно си поискал, могъл и направил, а?
                      Аааа без бой не казвам, а от бой забравям...
                      Както и да е!
                      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Отново в храстите с Лазар

                        Първоначално публикуван от roki77 Преглед на мнение
                        Знаеш ли как се краде булка от надзирател....,издебваш го да отиде на риба и като се върне няма я и честито,булката си има нова фамилия.
                        Не ми е много ясно какво имаш предвид. Надзирателите са мноу печени и по принцип по-големи далавераджиЙ от секви катаджиЙ и др. подобни. Познавам един-двама с по 7-8 апартамента, магазини, собствени заведения Нали се досещате каква е тарифата за вкарване на:

                        1. GSM
                        2. Таблет, лаптоп
                        3. Курви
                        4. Дрога
                        5. Цигари и др. дребни "стоки за бита"
                        6. .... списъкът е безкраен...

                        ... в местата за лишаване от свобода?

                        Отделно има и други услуги в тарифата...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #87
                          От: Отново в храстите с Лазар

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Не ми е много ясно какво имаш предвид.
                          Де бре,виж си реотана що загрява толкова бавно.

                          За другото ся като се замисля и върна времето назад може и да си прав.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Отново в храстите с Лазар

                            Я кажи за булката, че и моят реотан не работи. После ще те питам кога и къде са ти предлагали такъв широк избор.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Отново в храстите с Лазар

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Щото със сигурност Е сертифициран.
                              Шо плещите дивотии с тия дълбокомери.Всеки производител на гуми ги произвежда с марки за износване,Няма нужда да мериш с шублемер Трябва да не си кьорав и да знаеш къде се гледа.
                              И ,Наздраве Лазаре , я кажи тоа как мина , па после му обясни как трябваше да мине...Не може да се губят традиции току-така.
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Отново в храстите с Лазар

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Добре е развита темата, но нека обсъдим и "джигитите". Те ли са виновни за броя на жертвите след катастрофа и по-точно, те ли са причинители на катастрофи, защото Б. Б. упорито им вменява вината. Дайте да видим броя на катастрофите причинени от джигитщина и броя им по други причини.
                                Стъкмистиката трудно ще даде читава картина, щото, както Ясен е казал, "несъобразената скорост" е всеобхватно и често използвано понятие в КАТ-аджийските заключения. Ама все си мисля, че бая от най-тежките катастрофи с жертви са си от чиста проба джигитлък. Хлапе с БМВ се перчи пред компанията, която вози, колко е бърз и яростен - прас в дърво/стълб със 100 и кусур и ето ти 1-2-3 трупа. Или пък все едно всички ние не сме ставали многократно свидетели (а не рядко и преки участници) в рисковани (понякога направо и безумни) изпреварвания, щото някой много бърза и с 5-10 минути по-късно пристигане светът ще свърши. Примерно 100 пъти се разминава, ама на 101-я ...
                                А иначе със сигурност има и други причини. Някой поради липса на опит не е преценил възможностите си и загубил контрол над колата, или пък карал с опечени гуми -найста употреба, или пък срещнал дупка на пътя ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X