Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Издаване на дубликат на талон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Издаване на дубликат на талон

    Как се издава дубликат на талон /КАТ-София/? Каква е процедурата? Някой правил ли го е? Срокове и уловки?
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

  • #2
    От: Издаване на дубликат на талон

    Уловката е на какво викаш "талон"-те такова нещо няма.

    Коментар


    • #3
      От: Издаване на дубликат на талон

      Да разбираме,че талона ти е изгубен?

      Коментар


      • #4
        От: Издаване на дубликат на талон

        Свидетелство за регистрация на МПС, така ли се казва, Иво? Т'ва милиционерите сте много уставни, а може и да е от поколението.
        2. не е изгубен, просто липсват и двете му части. Баща ми почина/Бог да го прости/ и няма никакви документи за колата, която пък е в сервиз в едно плевенско село и трябва да се докара до София на ход.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          От: Издаване на дубликат на талон

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          Свидетелство за регистрация на МПС, така ли се казва, Иво? Т'ва милиционерите сте много уставни, а може и да е от поколението.
          2. не е изгубен, просто липсват и двете му части. Баща ми почина/Бог да го прости/ и няма никакви документи за колата, която пък е в сервиз в едно плевенско село и трябва да се докара до София на ход.
          Нещо ти е слабо мезето май тази вечер..Ти па да не си от друго поколение.
          Доколко знам през каналите за сверка номера.
          Докарване на репатрак - на ход без документи няма как.
          Това нещото не е изгубено просто липсва няма да коментирам.
          Абе я ми звъни ако нещо не си разбрал.
          ПП Милиционер не съм бил.

          Коментар


          • #6
            От: Издаване на дубликат на талон

            Добре де, сподели по казуса. Това, дето го няма трябва с удостоверение за наследници да се направи какво...?

            Коментар


            • #7
              От: Издаване на дубликат на талон

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Свидетелство за регистрация на МПС, така ли се казва, Иво? Т'ва милиционерите сте много уставни, а може и да е от поколението.
              2. не е изгубен, просто липсват и двете му части. Баща ми почина/Бог да го прости/ и няма никакви документи за колата, която пък е в сервиз в едно плевенско село и трябва да се докара до София на ход.
              За милиционерите няма да коментирам! Автомобилът подлежи на нова регистрация. Минава идентификация. Демек минава през каналите и се издават нови Свидетелства за регистрация Част I и II (талони), и нови табели. "Удоволствието" струва около 40лв. и около 7 часа. Това за КАТ София.

              п.п. И за да няма следващ въпрос. В КАТ идват наследниците или един от тях (с нотариално заверено пълномощно от другите). Носи се удостоверение за наследници със заверка до 6 месеца назад и застраховка ГО.
              Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 20-11-16, 21:04.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X