Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шофьорска книжка на 17-годишен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Шофьорска книжка на 17-годишен

    Ако не изденем съвсем най-добре ще е като кажат ,,тате, хайде стига" да чуем. Не само да не се качвам..Ама те това точно от сегашниата вишка (тя нали е най- високата) ми се струва най- нереалистично. Дано пък има изключения.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Шофьорска книжка на 17-годишен

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Ето ти по-реалистичен сценарий:
      2052 г., нейде из пътищата на Нов Пловдив Тропчо си мисли, че управлява смартмобил Гранд Мъск V (произведен от хуавей, купили фалиралата Тесла през 2029). Километража показва 35 км/ч, но всъщност се движи с максимално допустимите 23 км/ч. Нервен джигит с хакнат Мъск II (вдига 45 в градски условия) и пернишка регистрация нервно натиска виртуален клаксон, който се чува само в 2-та смартмобила отпред. Мъскът на Тропчо прекъсва връзката с offroad-bulgaria, където Ясен и Спарки се хвалят, че току-що са оправили брума в усилвателя на Док и в авариен режим плавно (0,06g) ускорява до 30 км/час и го извежда от ситуацията към най-близкия общински паркинг (35 нови евро на час, първите 2 минути - безплатно).
      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Bokomo давай развий историятя отдава ти се
      На общинския паркинг се оказва, че няма места (то, на 20 кв. м за какво по- напред) Мъск V се трансформира в удобно куфарче и Тропчо се качва с него по марсианския асансьор до офиса на приятеля си bokomo. По телепатичен път, bokomo привежда на Тропчо 17 нови крини и купува куфарчето- Мъск V, с което да ходи на лов за марсиански крокозъбли, които кълват само на земнокуфарни лимузини.

      П.П. Братя Стругацки, може да се изместим към Ринга, след като ни обършат простотиите тук.
      Последно редактирано от Тропчо; 29-10-16, 21:49. Причина: Граматика
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Шофьорска книжка на 17-годишен

        Апчетатаааа...................................
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Шофьорска книжка на 17-годишен

          "П.П. Братя Стругацки, може да се изместим към Ринга, след като ни обършат простотиите тук."
          Това си беше чиста проба гаднеене за Стругацки.
          То и другите не сме в час - ама това явно не е !

          Коментар


          • От: Шофьорска книжка на 17-годишен

            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
            "П.П. Братя Стругацки, може да се изместим към Ринга, след като ни обършат простотиите тук."
            Това си беше чиста проба гаднеене за Стругацки.
            То и другите не сме в час - ама това явно не е !
            В едно от интервютата си Аркадий обяснява как двамата пишат и беше что то в роде:
            – Ми, той, брат ми ги измисля нещата, но понеже е много мързелив, предпочита да лежи на дивана и ми диктува, а аз пиша. Да, ама по някое време заспива и тогава продължавам аз.
            Та и ний с бокомо, така.
            П.П. Не разбрах къде видя гаднеене?
            Заповядай на моя територия
            Последно редактирано от Тропчо; 29-10-16, 23:57.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X