Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата бус лента на бул. Малинов София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Новата бус лента на бул. Малинов София

    Миии караш направо и тва е... оправай се... 😅

    Коментар


    • #47
      От: Новата бус лента на бул. Малинов София

      е то човек и да иска няма на къде другаде да кара... освен ако не е тръгнал на джихад.... мисълта ми е друга - знакът вика три ленти за направо, маркировката - 2+бус лента. Знаците са с по-висок приоритет от маркиривката, демек след знака до следващия, който го отменя ( или кръстовище ) маркировката е нищожна и човек си кара, в коята лента му е най-рахат?

      Коментар


      • #48
        От: Новата бус лента на бул. Малинов София

        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
        Знаците са с по-висок приоритет от маркиривката, демек
        Демек да
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #49
          От: Новата бус лента на бул. Малинов София

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Съгласен съм с горното, но по-голямата част от написаното пак визира общи положения. Това, на кой, къде му е мястото е отделна тема, и не мисля че дискутирането и би помогнало за решаване на обсъждания проблем.

          Спомена за общественото недоволство. В случая, то как се изразява или се предвижда да бъде изразено?
          Не се заяждам, но ако ще е само обсъждане в темата, имам сериозни съмнения относно ефективността му.
          За оръжие, и дума не може да става. То ако писането по форуми хващаше дикиш, ехеее..
          И отговорните кадри пътуват по пътищата. Бавно но някои неща се променят, справка Цариградско и пресечката за Горубляне и гара Искър.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #50
            От: Новата бус лента на бул. Малинов София

            40 метра след този знак има същия указващ и завоите в двете посоки, защо не снима и него. Уви знака е сложен на място от което ще трябва с престрояване да продължиш направо ако си в дясната лента подведен от първият знак. Уви това е положението, НО отново ще се застъпя за хората возещи се в градски транспорт ( адски транспорт )!!!
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #51
              От: Новата бус лента на бул. Малинов София

              не са 40 а поне 140 . другият знак е на края на бус лентата и от най-дясната лента е позволен и завой и движение направо ( по спомен, може и да бъркам, че аз от там съм надясно ). както и да е, идеята ми беше, че някой си е оставил ръцете с цялата тая бус шитня.

              Коментар


              • #52
                От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                Е, не съм мерил разстоянието но си знам знаците, за всички останали проблемация!
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #53
                  От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                  Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]876767[/ATTACH] и са кво правим? ( преди време беше станало въпрос за знаците, ама чак сега се сещам да кача снимката )
                  Това е знак Д3 за предварително престрояване, а не Д1 за брой ленти и посоки за движение по тях. В показания случай този знак просто показва посоките на движение в кръстовището и нищо повече.
                  Бус лента се сигнализира с пътен знак Д1 и пътен знак Г13 върху стрелката на съответната пътна лента:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:G5Q24.jpg
Прегледи:1
Размер:6.3 КБ
ID:5722721
                  Последно редактирано от Kozzzec; 11-08-16, 08:10.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                    кръстовище там няма. следва пешеходен светофар и преди кръстовището има друг такъв знак.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                      Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                      кръстовище там няма. следва пешеходен светофар и преди кръстовището има друг такъв знак.
                      Показва посоките на лентите при светофара.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                        И поради липса на изобразена бус лента върху знака, хоризонталната маркировка за бус лента става невалидна. Все пак вертикалната маркировка е с по-голям приоритет пред хоризонталната според ЗДП.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                          И поради липса на изобразена бус лента върху знака, хоризонталната маркировка за бус лента става невалидна. Все пак вертикалната маркировка е с по-голям приоритет пред хоризонталната според ЗДП.
                          Няма такова нещо. На Д3 не се изобразява коя лента да е за колите на обществения транспорт. В случая при липса на знак Д1, указващ коя е бус лентата, си важи маркировката.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                            Аз па в последните 8 години поне по 250 дни годишно минавам от там дважди дневно, отделно от 34 години живея по младостите.
                            Та да ви кажа - говорите глупости. Кръстовищата по Малинов дълго и подробно се изследват и мислят от фуражките и, колкото и да ви е странно - резултата беше добър. Което ми дава обосновано да предположа, че и сега като скочи трафика - сутрин ще слагат фуражки да следят трафика, после седмица ще гледат и мислят, после пак фуражки, пак и ще го нагласят.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                              Да бе да ,нагласен трафик ндръжси, особено левите завои. Две коли завиват и държат цяла лента празна. Ако са изследвали трафика трябва да няма леви завои. Или поне само този при Билла да остане.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Новата бус лента на бул. Малинов София

                                Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                                Да бе да ,нагласен трафик ндръжси
                                Задачите от динамика на фуидите са нерешини за хора работещи в силово министерство. И не щото са тъпи.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X