Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коли в насрещното на магистралата ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коли в насрещното на магистралата ...

    А за вопиющата стражарска грешка, какви коментари може да се очакват?

  • #2
    От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

    Мдааа точно това го гледах преди малко по новините на нова. Нямам думи просто....

    Коментар


    • #3
      От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

      Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
      Няма думи просто....
      И заарските стражари - и те нямали думи - нямали коментар по случая.....

      Коментар


      • #4
        От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

        Интересно, ОффНюз може ли да организира журналистическо разследване, да види кой, как, защо е постъпил така, и защо Загорската милиция не иска да признае грешките, които е допуснала?

        И дали ще се организира едно палене на свещи, че заради скудоумието на някой сержант, и добрия късмет, новините тая вечер не почнаха със стандартната касапница по пътя?

        Владо Йончев - къде си?

        Коментар


        • #5
          От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

          Не можеш да прочетеш всичко, освен ако не си годен за
          #48
          И нищо лично.
          Последно редактирано от veskov; 04-10-15, 22:00.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Интересно, ОффНюз може ли да организира журналистическо разследване, ?
            Само ако фондация америка за България го поръча.

            Коментар


            • #7
              От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Не можеш да прочетеш всичко, освен ако не си годен за
              #48
              И нищо лично.
              Колега смятам, че достатъчно ясно съм се изразил. Като пиша "полицай" имам предвид истински такъв, а не чучело с униформа. За съжаление в България истинските са много малко на фона на останалата шуро-баджанашка сбирщина, назначена с връзки. Познавам хора от старозагорския КАТ, които имат по 2 висши образования и говорят перфектно поне 1 западноевропейски език. За съжаление познавам и такива, дето ако им пребоядисаш оградата на къщата, не могат да се приберат. Но дори заради тези малко, които се опитват да свършат нещо полезно за тая държава и общество, не съм съгласен да се правят обобщения. А всъщност, както многократно съм казвал, обществото си заслужава и управниците, и администрацията и полицията и всичко останало, дето е свързаано с публичния сектор. Щото общество от дребни тарикати няма как да роди велики общественици и даже и да има някой такъв, то що го изхвърли, че ще пречи. Тия главочи, дето са се набили в насрещното как мислиш, дали не са забелязали? Що не спряха тогава и да кажат "Абе ей, тъпак, къде ме пращаш?! Там е опасно, може да стане страшно ПТП!" Ама така им е изнасяло и после се правят на гъби.... Да не казвам, че това е масова практика в тоя участък и старозагорци много добре го знаят, ама никой не взема мерки това да се прекрати.
              П.П. Много съм любопитен какви щяха да са коментарите, ако в България се практикуваше както в Англия. Тук при ПТП просто затварят пътя и седиш и чакаш с часове. И никой не ти дава нито да заобиколиш, нито да обърнеш. Пък ти си бързай колкото искаш. Някой от активно плюещите да си спомня коментарите заради това: http://dnes.dir.bg/news.php?id=20124797 ....?
              Последно редактирано от kuzdov; 05-10-15, 06:33.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                .... Тия главочи, дето са се набили в насрещното как мислиш, дали не са забелязали? Що не спряха тогава и да кажат "Абе ей, тъпак, къде ме пращаш?! Там е опасно, може да стане страшно ПТП!" Ама така им е изнасяло и после се правят на гъби.......
                Те са спазвали разпореждане на полицай... Какво повече? Ти ако бе на тяхно място би ли бил уверен, че полицая ще е чак толкова тъп?
                Аз например бих предположил, че на предната отбивка са сложили конуси и са ограничили насрещното движение в една колона...
                А когато разбера, че това не е така, бих звъннал на 112, но едва ли бих пробвал да правя маневра на магистралата - по-вероятно е максимално внимателно и по банкета да се изнеса до удобно за напускане или маневра място...
                Между другото реномето на полицията е толкова ниско защото на всяка генерирана идиотия СИ казвам(е) 'тъпак, къде ме пращаш'. В някои случаи съм им го казвал и директно, на което пък се обиждат и реват, че не съм спазвал полицейско разпореждане.
                А това за 'интелигентните началства' - да, системата пречи.. Едва ли би могъл лесно да уволни калпавия подчинен, а и да го направи - с какво би го заместил? От друга страна ако е свестен човека, и вижда, че нищо не може да направи - сам би си подал оставката... Т.е. системата е с порочни правила - свестните не ги търпи.
                За мен към момента тази система е толкова 'миришеща', че единствения изход го виждам по грузинския вариант - ВСИЧКИ уволнени, и започване на напълно нов подбор. Два месеца без полиция ще изкараме някакси...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: Интересна катастрофа. Кой е (по-)виновен?

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  .. Т.е. системата е с порочни правила - свестните не ги търпи.
                  За мен към момента тази система е толкова 'миришеща', че единствения изход го виждам по грузинския вариант - ВСИЧКИ уволнени, и започване на напълно нов подбор. Два месеца без полиция ще изкараме някакси...
                  Аз също,
                  но по-добре Украинския - първо шефове от ЕС (Швеция съм и фен ), и после уволненията и назначенията, като на първо място ни трябва такъв главен прокурор.
                  И френския и английския посланик стават
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • #10
                    От: Коли в насрещното на магистралата ...

                    Официално: Полицаи вкарали коли в насрещното на "Тракия"
                    http://m.blitz.bg/news/article/365733

                    Коментар


                    • #11
                      От: Коли в насрещното на магистралата ...

                      Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                      ,, Това съобщи на извънреден брифинг в понеделник привечер началникът на отдел "Охранителна полиция" в дирекцията Илиян Илиев, хише "24 часа". "
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #12
                        От: Коли в насрещното на магистралата ...

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Не можеш да прочетеш всичко, освен ако не си годен за #48
                        И нищо лично.
                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        ,, Това съобщи на извънреден брифинг в понеделник привечер началникът на отдел "Охранителна полиция" в дирекцията Илиян Илиев, хише "24 часа". "
                        А, и аз нищо лично, ама заради нечия некадърност можеше да има една стена от некролози...
                        Добър късмет, просто..

                        За пътуващите, насочени от некадърните полицаи, а не за самите тях, естествено.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X