Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стикери и счупено предно стъкло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стикери и счупено предно стъкло

    Здравейте, по повод бурята имам предно счупено стъкло. ГО ми изтича скоро, но за сметка на това ГТП правих преди 2 месеца и се чудя има ли начин стикера да се запази или подмени с нов. Не ми се иска да се набутвам пак за технически преглед.
    С една дума - препоръчайте читав сервиз за автостъкла а аз ще чакам да видя дали ще ми платят по експертна оценка или ще ме карат да ходя в определен сервиз (не знам кое е по-добре)

    Благодаря, надявам се информацията да е полезна и за други.
    Последно редактирано от axlastro; 09-07-14, 15:54.
    Александър

  • #2
    От: Стикери и счупено предно стъкло

    Ако това: http://news.plovdiv24.bg/503008.html може да е от полза.

    Коментар


    • #3
      От: Стикери и счупено предно стъкло

      Не се претиснявай колега преди около седмица по същата пречина смених предно стъкло и пичовете прехвърлиха винетка ГТПстикер и ГО без лев доплащане.

      Коментар


      • #4
        От: Стикери и счупено предно стъкло

        Преди около 2 години сменях преден прозорец. Тези които го сменяха прехвърлиха всичко, като единствено лепенката за прегледа не беше добре залепнала на новия прозорец. Казаха ми да пазя фактурата от смяната на прозореца и би трябвало да нямам проблем с КАТ ако ме спрат.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #5
          От: Стикери и счупено предно стъкло

          Сега ако някой препоръча сервиз в София, ще е върха! Засега мисля в Кобра или където каже застрахователя, но ако имате някоя по-интересна идея съм отворен.
          Александър

          Коментар


          • #6
            От: Стикери и счупено предно стъкло

            Стикерите може да си прехвърлиш лесно , трябва ти тънка шпакла и препарат за съкла . Напръскваш обилно лепенката , шпаклата също и внимателно я приплъзваш между стикера и стъклото .

            Коментар


            • #7
              От: Стикери и счупено предно стъкло

              . Към момента от транспортно министерство нормативно не е предвидена възможност за издаване на дубликат на знака за преминат периодичен преглед, поради което са дадени указания на служителите, осъществяващи пътен контрол, да не се взема административно отношение по Закона за движение по пътищата при липса на залепен знак за преминат периодичен преглед на колата с подменено предно стъкло и налично удостоверение за техническа изправност, издадено от Министерството на транспорта и информационните технологии.
              Източник Vesti

              Коментар


              • #8
                От: Стикери и счупено предно стъкло

                А ако карам с пукнато стъкло какво рискувам, при положение, че поне седмица няма да могат да ме вземат в сервиза за смяна?
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • #9
                  От: Стикери и счупено предно стъкло

                  Не рискуваш нищо колега,обявиха че ще са толерантни и няма да санкционират за спукани стъкла...
                  ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                  Коментар


                  • #10
                    От: Стикери и счупено предно стъкло

                    Днес ходих до Пазарджик да си заведа щетата без чакане. Цялото предно стъкло е напукано, минах покрай 2 патрула и не ме спряха.
                    По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стикери и счупено предно стъкло

                      Само да добавя: Стикера за ГТП няма нужда да се премества на новото стъкло. В ЗДвП няма текст, който да задължава водача да го има, както и няма текст, който да го глобява поради липсата му.
                      За стикера ГО - трябва да го има.
                      Винетката - също - по републиканската пътна мрежа.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стикери и счупено предно стъкло

                        За стъкларите местенето на стикерите е рутинно, та това е най малкия проблем.
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стикери и счупено предно стъкло

                          Понеже никога не се знае какво и как ще се случи, аз отдавна новите стикери, за каквото и да са преди да ги залепя на стъклото ги лепвам на панталона и чак след това на стъклото, като не натискам много силно-отлепянето им после, ако се наложи е лесно
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Стикери и счупено предно стъкло

                            Хи, хи, ако още не си ходил до стъкларницата, днес записват вече за сряда, лепенките ги прехвърлят безгрижно, доста странични стъкла обаче ги нямат, предни все още има, задни - само някой.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Стикери и счупено предно стъкло

                              Да не отварям нова тема - някой има ли идея дали мога при стъклар да си възстановя стъклото на огледалото на колата, че малко солени са им цените, а това което си купих от моргата падна на автомивката и естествено никой не е виновен...
                              Последно редактирано от axlastro; 12-07-14, 17:16.
                              Александър

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X