Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пункт ГТП на Калотина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пункт ГТП на Калотина

    Скоро ще ми се наложи да изляза с колата зад граница за по-дълъг период от време. Проверяват ли митничарите нещо освен гражданска на влизане обратно? Има опасност да изпадна в ситуация, в която техническият ми изтича докато съм зад граница. Зачудих се - дали пък няма пунктове около КПП-тата (в моя случай - Калотина)?

  • #2
    От: Пункт ГТП на Калотина

    За преглед при влизане в БГ никъде не са ме проверявали. Ама без преглед си е доста кофти отвсякъде. Надявам се знаеш, че освен разправии с властите, даже и застраховките не важат при изтекъл или невалиден преглед.
    С две думи, ако бях на твое място ще си я мина по-рано да ми е мирна главата.
    Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Пункт ГТП на Калотина

      Че НЕ проверяват - не проверяват. За да минеш преглед, ще ти трябва и гражданска отговорност със стикерите и платен местен данък, все неща, на чиято липса може да се израдват катаджиите вече във вътрешността на страната.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Пункт ГТП на Калотина

        Ау, тотално изключих за застраховките...Благодаря, че ме подсетихте - ще се ходи предварително на технически!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X