Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване до Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътуване до Сърбия

    Здравей те колеги искам да ви попитам за въпросното пълномощно когато колата не е на твое име проблем ли е ако е само на български и до колкото разбрах вече зелена карта не се изисква благодаря предварително

  • #2
    От: Пътуване до Сърбия

    За пълномощното, няколко пъти съм минавал Сърбия с пълномощно на български и проблеми не съм имал! По другия въпрос в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/show...=180627&page=2 пост 31. Прегледай цялата тема, може да ти е от полза...
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #3
      От: Пътуване до Сърбия

      Преди 10-тина дни ходих до Белград,без проблем.Колата е на името на жена ми,бях сам и не са ми искали пълномощно,нито зелена карта.След Пирот правят ремонт на пътя и може да се забавиш,но като цяло се пътува много спокойно.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #4
        От: Пътуване до Сърбия

        Писано е по темата, колега, но ако си пропуснал,
        прочети това: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=180627
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Пътуване до Сърбия

          От години вече не ти трябва нито пълномощно,нито залена карта.Спокойно минаваш без тези документи.

          Коментар


          • #6
            От: Пътуване до Сърбия

            Относно Зелената карта. Това, че в съответната държава извън България (в случая Сърбия) няма да ти търсят самата бланка, съвсем НЕ означава, че при ПТП по вина на български автомобил застрахователя е длъжен да плати щетите!! Писал съм преди ще го напиша пак. Заради това, че собственикът на автомобила ДЕКЛАРИРА, че ще управлява автомобила САМО на територията на Р. България той получава ОТСТЪПКА от застрахователната премия. При заплащането на 100%-вата премия няма абсолютно никакъв проблем. А това дали търсят или НЕ самата бланка не е толкова интересно. Самото писане на ЗК отнема около 5 мин.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X