Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

    Специално за въпросните камери в Кършияка са спонсорство от местен бизнесмен преди повече от година. Да, работят и не са свързани с наказателни процедури и служат за регистриране и оперативна дейност. Според мен "джигитите" не намаляват. Полза от тях ще има, когато ползващите тези камери пожелаят това.

    Коментар


    • #32
      От: Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

      http://www.blitz.bg/news/article/251554

      Коментар


      • #33
        От: Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

        Платих си гражданската на мотора! Обаче мотора ми се води 1+1 и 591 кубика! Застраховах го към лев инс защото е най ефтино и в полицата пише 0 места и 501 кубика! Обяснението на служителката на SDI беше, че така приемало системата, мотористите не се застраховат защото има повече инциденти с тях и не ги застраховали и под 600 кубика ги пишели 501 кубика!

        Коментар


        • #34
          От: Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

          Не съм абсолютно сигурен, но мисля че са те изпързаляли и към момента имаш застраховка, която горе-долу става за пред КАТ, но Лев Инс може да оспорят при случай. Това с многото инциденти е също странно - мотоциклетистите наистина правят много инциденти, но страдат от тях главно те самите - нещо което не е предмет на ГО.

          Съветът ми е да посетиш офис на Лев Инс и да оправиш документа.

          Коментар


          • #35
            От: Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

            ами как стои въпроса в случай, че ми изтича застраховката и по една или друга причина не ми трябва колата 1-2 месеца?
            Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

            Коментар


            • #36
              От: Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

              Първоначално публикуван от gavra74 Преглед на мнение
              ами как стои въпроса в случай, че ми изтича застраховката и по една или друга причина не ми трябва колата 1-2 месеца?
              Елементарно-не плащаш и спиш спокойно. Когато я подкараш правиш нова.

              Коментар


              • #37
                От: Камерите на кат в София хващат ли за без гражданска!

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                Много шум за нищо, скоро и там в България ще стане като в белите държави, почти всяка камера по пътищата снима проверява за данък, застраховка и преглед, отделно минават едни коли с камери на покрива и снимат всички МПСта, паркирани в движение, на двора, пред къщата и т.н. камерата разпознава номера, има точни време и локация и всичко е автоматизирано, чичкото само кара колата като файтонджия, камерата лови нарушители и скоро следват писма, глоби, данъци и т.н. така се ловят и крадени коли, според мен не се решават още на такива мерки в БГ защото на много катаджии ще им изстинат местенцата а и няма корупция няма и далавера...
                Елементарно, драги ми Wattson. Ако нямаш гараж - просто вадиш старото покривало, дето ти е останало от ладата и си покриваш номерата. В краен случай и няколко пръски кал на подходящи места по видимия номер на колата вършат работа. Чичкото дето кара колата като файтонджия, няма време да слиза и да надига покривала или да бърше номера. Тука е България, лошите момчета си ходим навсякъде. Най-мразим да храним шкембести дебили, дето им подшушнаха навремето да стават затрахователи. Или пък татьовите синчета да си оправят новите коли за моя сметка.
                ОФБ ДБ X22SE
                Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X