Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шофьорите с махмурлук - също толкова опасни, както пияните

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Шофьорите с махмурлук - също толкова опасни, както пияните

    И двата екземпляра са вредни/опасни/застрашаващи и прочие... И пияните и махмурлиите.

    Коментар


    • #17
      От: Шофьорите с махмурлук - също толкова опасни, както пияните

      Тренировки требе тренировкииииии..........


      И нема махмурлук нема гявол.....

      А и бирата защо е измислена ....това лекарство Божие...
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #18
        От: Шофьорите с махмурлук - също толкова опасни, както пияните

        Още преди години по повод спор с мой приятел психолог се уверих, че дори само 50 гр. алкохол ти намаляват забележимо умствения капацитет. Ходих в лаборатория в МА и решавах тестове. На трезво и 15 мин. след изпиване на 50 гр алкохол. Резулататите се различаваха потресаващо. Това обаче никога не ме е спирало да си злоупотребявам. На месеца поне един път се правя на нищо подобно. А такива "по едно-две-три малки" не ги мога. Или - или! Като ще затъпявам поне да е до откат
        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

        Коментар


        • #19
          От: Шофьорите с махмурлук - също толкова опасни, както пияните

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Склонен съм да се присъединя към упрека, но всъщност и срещу прекаленото бачкане се вземат мерки, поне при професионалните шофьори.
          Преди няколко години се наложи да бачкаме денонощно поради авария. Първите няколко денонощия биваше, с по 4 часа сън, ама след третото полагах огромни усилия да шофирам до вкъщи десетина километра в четири сутринта.., бачкаш на автоматичен режим, но в момента, в който се курдисаш зад волана отведнъж се сгромолясваш...абе идиотщина отвсякъде....
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #20
            От: Шофьорите с махмурлук - също толкова опасни, както пияните

            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
            Още преди години по повод спор с мой приятел психолог се уверих, че дори само 50 гр. алкохол ти намаляват забележимо умствения капацитет. Ходих в лаборатория в МА и решавах тестове. На трезво и 15 мин. след изпиване на 50 гр алкохол. Резулататите се различаваха потресаващо. Това обаче никога не ме е спирало да си злоупотребявам. На месеца поне един път се правя на нищо подобно. А такива "по едно-две-три малки" не ги мога. Или - или! Като ще затъпявам поне да е до откат
            Не си прав (или донякъде). 50 гр. може и да понижават но 6Х50 (или 3х100 според старите мерки) със сигурност го увеличават. Аз поне проговарям на няколко чужди езика.
            Като ще търсим "опасни" - де да бяха само махмурлиите. И щасливо оженените, и щастливо разведените са опасни към момента. Да не говорим за изоставените в начална фаза (всъщност при тях този ефект в повечето случаи е маскран с продължителен цикличен махмурлук). За пораженията от току що пристигналата тъща да не говорим.
            Въобще шофирането си е опасно начинание. И за шофиращи и за околните (независимо от тяхното състояние). Който си мисли, че има средства, с които може да стане безопасно ...... да върви да чете научния комунизъм.
            ОФБ ДБ X22SE
            Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X