Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак катастрофа ...... с автобус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Пак катастрофа ...... с автобус

    То реално на автобуса най-много предницата да му се прецака, друга всичко си му е отзад, а прибирането му на репатрак ще излезе....
    Танки грязи не боятся!

    Коментар


    • #32
      До: Пак катастрофа ...... с автобус

      Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
      Колега това лято съм поработил в този сектор и мога да ти кажа че това за 120 и еле пък за 150 са пълни глупости!!! Даже във фирмата където бях глобяваха шофьорите ако ги хванат със скорост повече от 110. Логиката на автобусните шофьори не е някой бърза газ до ламарина, а за който бърза има по ранни автобуси . Относно разписанията съм гледал доста маршрутни и искам да кажа че въобще не са така нереални каквито ги изкарвате. По маршрута за Бургас аванса с който сме се движили е от порядъка на 40-50 мин НЕ защото сме бързали, а защото са правени при по къса магистрала. Айде стига с тези митове за вечните бързащи!
      Не е точно тъй. Всеки ден срещам автобуси на Груп които карат с над 110-120 км/ч. Не знам глобяват ли ги , кво ги правят , ама вярвам на очите си.

      Коментар


      • #33
        До: Пак катастрофа ...... с автобус

        Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
        Колега това лято съм поработил в този сектор и мога да ти кажа че това за 120 и еле пък за 150 са пълни глупости!!! Даже във фирмата където бях глобяваха шофьорите ако ги хванат със скорост повече от 110. Логиката на автобусните шофьори не е някой бърза газ до ламарина, а за който бърза има по ранни автобуси . Относно разписанията съм гледал доста маршрутни и искам да кажа че въобще не са така нереални каквито ги изкарвате. По маршрута за Бургас аванса с който сме се движили е от порядъка на 40-50 мин НЕ защото сме бързали, а защото са правени при по къса магистрала. Айде стига с тези митове за вечните бързащи!
        Колега, жена ми често пътува до Сливен /от София/ че понякога и с детето, мани-мани! Рейса трае 3часа и половина, при положение, че на два пъти спират за "по цигара", а на Стара Загора има официална спирка. Разстоянието София-Сливен е 300км, за 3часа и половина - смятай средна скорост, като вземеш предвид, че от тези 3часа и половина, половин час е престой, пак смятай средна скорост, като вземеш предвид, че 15-20мин автобуса излиза от София, пак смятай средна скорост!!! Като сметнеш средната скорост, смятай максималната!
        В мнението си не визирам водачите, а тези които налагат тези екстремни графици!
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X