Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tунелът на смъртта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Tунелът на смъртта

    Поне маркировката е правилна. Непрекъсната линия. Макар и никой да не я спазва... А из нашите тунели навсякъде е прекъсната линия... Що за безумие престрояването в тунел да е разрешено?!?!
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #17
      До: Tунелът на смъртта

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Не знам.Спирах,пусках,гледах го 20 пъти.Втория камион се появява от...нищото.Може и да излиза "на руска ролетка" от някъде отстрани...
      И аз го гледах няколко пъти.... странна работа. Освен единят камион да си го е влачил другия още преди кадъра в камерата и точно пред нея да се обръщат????
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #18
        До: Tунелът на смъртта

        Точно. Точно преди де,

        г-н Севов, да, прочетох, но не разбрах, простете.
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • #19
          До: Tунелът на смъртта

          Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
          Поне маркировката е правилна. Непрекъсната линия. Макар и никой да не я спазва... А из нашите тунели навсякъде е прекъсната линия... Що за безумие престрояването в тунел да е разрешено?!?!
          Ми те нашите знаеш са ограничени на 70км/ч, а по старо правило има господин кука или на входа или на изхода, а може и двете. Така паниката кара повечето шефери да минават с 40, да не би случайно да ги погледнат.

          Автобуса е луд, но и човечеца с ладата накрая не му е лесно. Забележете след като си застава на колелата, нещо отзад на багажника се пръсва и плиска.. резервоара не е издържал ? Ма пък лада с баш-пълен резервоар..
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #20
            До: Tунелът на смъртта

            А това е кръстовището на смъртта :/
            http://www.youtube.com/watch?v=5P5Az7AKD4Y&NR=1

            btw въпреки че стават доста катастрофи в тунела мисля че смъртните случеи са рядкост защото там обстановката e такава че някои дори и нарочно да иска да се претпрепе ще му доста трудно
            Последно редактирано от kraz; 12-09-07, 13:11.

            Коментар


            • #21
              До: Tунелът на смъртта

              Първоначално публикуван от kraz Преглед на мнение
              А това е кръстовището на смъртта :/
              http://www.youtube.com/watch?v=5P5Az7AKD4Y&NR=1

              btw въпреки че стават доста катастрофи в тунела мисля че смъртните случеи са рядкост защото там обстановката e такава че някои дори и нарочно да иска да се претпрепе ще му доста трудно
              Да бе ебахти изказването
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #22
                До: Tунелът на смъртта

                Относно кръстовището - според мен е регулирано, мисля че има светофар. Това че всички тръгват на "Е сега ще стане жълто" е друг въпрос.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #23
                  До: Tунелът на смъртта

                  Там ситуация е следна: Ако чуеш че отзад надуват клаксони - значи след половин секунда ще светне зелено, ако решиш да спреш на жълто - бъди сигурен че ще получиш удар отзад, може даже и не един.Информация е от хора живеещи там в настоящия момент.
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #24
                    До: Tунелът на смъртта

                    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                    И аз го гледах няколко пъти.... странна работа. Освен единят камион да си го е влачил другия още преди кадъра в камерата и точно пред нея да се обръщат????
                    Правилно предположение. Доста внимателно гледах тази ситуация. Забележете, че има маркировка на бетонната стена вдясно и частична мантинела точно преди нея. Така е, защото точно преди камерата има някакво разширение-или тротоар или още една лента, които завършват тук. Другото, което е показателно е, че вторият "фантомен" камион в момента на удара е обърнат точно обратно-върви със задницата напред.
                    Преди кадъра с камерата, точно "фантомът" се е завъртял на разширението и двата камиона са се закачили. Когато задницата на "фантома" удря мантинелата и стената, той се завърта и избутва рязко втория "видим" камион, поради което и той толкова внезапно се завърта и обръща. Сега и двата камиона вече влизат в кадър. Другото се вижда.

                    Да, нещо като тротоар или авариен изход е. Можете да видите как изглежда на 1:08 мин. Или е същата позиция, или е подобна.
                    Последно редактирано от Еmil; 17-09-07, 23:27. Причина: допълване

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X