Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камери на КАТ в Ловешка област

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камери на КАТ в Ловешка област

    cameri.pdf

    Особено внимание при преминаване на "зоната на контрол" от РПУ Угърчин/ от разклона за МИКРЕ до АБЛАНИЦА/
    Тея пишат и липсващ болт на колело.Не приемат "почерпки"
    Последно редактирано от Пламен Златарев; 05-08-13, 20:48. Причина: правописна грешка
    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
    Пламен Златарев 0888 66 03 18

  • #2
    От: Камери на на КАТ в Ловешка област

    За липсващ болт на колело направо си за спиране от движение.
    А че не приемат рушвет всъщност е добре

    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Камери на на КАТ в Ловешка област

      Още малко инфо:
      " Ловешкият КАТ започва кампания по отнемане на шофьорски книжки на шофьори, които имат неплатени глоби, потвърдиха от ръководството на местната областна дирекция на МВР. От местния сектор "Пътна полиция" са решили, че при спиране на автомобил водачът му на място ще бъде проверяван и в системата за управление на фишовете и плащането по тях. При установяване на неплатени задължения ще се взема документът за управление. Той ще се връща веднага след плащане на глобата. Полицейските служители ще извършват и проверка за наличие на платена и валидна застраховка "Гражданска отговорност". При установена липса санкцията е спиране на автомобила от движение."
      Информацията е от вестник "Сега".
      Така че внимателно през "зоната на отговорност" на Ловешкия КАТ.Ограниченията за скорост са поставени често на места, където най малко се очаква!
      Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
      Пламен Златарев 0888 66 03 18

      Коментар


      • #4
        От: Камери на КАТ в Ловешка област

        Имам 2 спирания от ловешки катаджии:

        1. Преди години - аз, кума, кумата и жена ми, късно вечерта се връщаме от В. Търново. Палката - превишена скорост (от порядъка на 10-12 км/ч). Светва с фенерчето - кумата и жената спят на задната седалка. Документите. Заповядайте. Превишавате. Виноват. Карайте внимателно господине, вижте какви хубави девойки возите, няма смисъл да стане някоя беля. Благодаря г-н полицай, приятна вечер.

        2. Миналата година, през деня, командировка до Ловеч. На изхода от града - спира ме възрастен катаджия. Документите. Заповядайте. Господине, колата служебна ли е? Да. Само вие ли я шофирате ? Да. Изтекъл ви е прегледа.... (Зяпам стикера, верно бе дееба мааму. Колегата дето отговаря за поддръжката на автопарка е забравил да ме предупреди, пък и аз съм го проспал...) Виноват, старши, давай да пишеме. А, к'во да пишеме, няма смисъл да ти създавам ядове - от тука внимателно до София, и там преглед в първия сервиз, ОК ? ОК, старши, и благодаря за разбирането.

        Та ако всички катаджии в БГ са като ловешките - с мед да ги намажеш, и да ги оближеш....
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X