Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електронен фиш срок

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електронен фиш срок

    Шофиран от мен автомобил е сниман с превишена скорост на 03.02.2013 г.. Получавам електронен фиш на 14.06.2013 г.. Не оспорвам че съм карал с превишена скорост ама някакъв срок няма ли за получаване или можеше да го получа и като коледен или новогодишен "подарък" ?
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

  • #2
    От: Електронен фиш срок

    Когато го обработят.
    2 години е давността на снимката.

    Коментар


    • #3
      От: Електронен фиш срок

      Ел.фишовете ги приравниха на наказателните постановления. Сега не ми се рови по закона,но по спомен давностния срок е 6м.... Възможността да говоря глупости е голяма,понеже е малко на изуст,така че не е лошо да провериш.
      Последно редактирано от Борислав Ангелов; 25-06-13, 16:12.

      Коментар


      • #4
        От: Електронен фиш срок

        Един познат получи снимка след 9 месеца... А и аз доколкото помня направиха промени, обновиха техниката и наеха служители с обещание, че срока ще е максимум 6 месеца, а целта е да се достигне до месец след някоя и друга година. Това беше новина от КАТ преди няколко месеца.

        Коментар


        • #5
          От: Електронен фиш срок

          Колеги си получиха снимките от нарушения в провинцията (Варна, Габрово) в софийския офис в рамките на месец от датата на нарушението. В първия случай (Варна) даже беше под 10 дена
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #6
            От: Електронен фиш срок

            И при нас в офиса взеха да идват бързо
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Електронен фиш срок

              Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
              Ел.фишовете ги приравниха на наказателните постановления. Сега не ми се рови по закона,но по спомен давностния срок е 6м.... Възможността да говоря глупости е голяма,понеже е малко на изуст,така че не е лошо да провериш.
              Дам прочетох, нещо такова е.

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Колеги си получиха снимките от нарушения в провинцията (Варна, Габрово) в софийския офис в рамките на месец от датата на нарушението. В първия случай (Варна) даже беше под 10 дена
              Ми вие щото сте по отдалече Аз дет се вика наш човек на 20 км. от РДВР-то затова по-късно.
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X