Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Това за нашата нафта от где го разбра?Щото моите наблюдения от над 22г.и почти милион километри, са съвсем други!
    Примерен отговор. Миналата година докарах на ход от Белгия един 4 годишен дизел,който по никакъв начин не се чуваше че работи.Това докато дойде.На Драгоман сипах 30 литра че щеше да изгори лампата на резервата.След само 50 км до София и още 30 градско другия ден колата от доволно голямо разстояние си се чуваше и то доста добре.Освен това дигна и разхода около 30-35 процента.Това мисля е достатъчно.
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Това за нашата нафта от где го разбра?Щото моите наблюдения от над 22г.и почти милион километри, са съвсем други!
      Примерен отговор. Миналата година докарах на ход от Белгия един 4 годишен дизел,който по никакъв начин не се чуваше че работи.Това докато дойде.На Драгоман сипах 30 литра че щеше да изгори лампата на резервата.След само 50 км до София и още 30 градско другия ден колата от доволно голямо разстояние си се чуваше и то доста добре.Освен това дигна и разхода около 30-35 процента.Това мисля е достатъчно.
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

        Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
        Примерен отговор. Миналата година докарах на ход от Белгия един 4 годишен дизел,който по никакъв начин не се чуваше че работи.Това докато дойде.На Драгоман сипах 30 литра че щеше да изгори лампата на резервата.След само 50 км до София и още 30 градско другия ден колата от доволно голямо разстояние си се чуваше и то доста добре.Освен това дигна и разхода около 30-35 процента.Това мисля е достатъчно.
        Да де, за това говорим. На Драгоман, ама къде?

        Коментар


        • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          Примерен отговор. Миналата година докарах на ход от Белгия един 4 годишен дизел,който по никакъв начин не се чуваше че работи.Това докато дойде.На Драгоман сипах 30 литра че щеше да изгори лампата на резервата.След само 50 км до София и още 30 градско другия ден колата от доволно голямо разстояние си се чуваше и то доста добре.Освен това дигна и разхода около 30-35 процента.Това мисля е достатъчно.
          Едно към едно и при мен така, не с 1 автомобил, щото и аз все имам познати и приятели с коли. Да не давам за пример, колегата с 4.2 ауди дето си взе гранд... има си го написано у форумната история. Пенчо и приятелите му явно или са най-големите късметлии или просто знаят, от къде да купуват само читава нафта /внос?/... И аз на Драгоман не съм сипвал нивга... пробвал съм всички големи и част от малките бензиностанции.

          Коментар


          • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Споко, колега. Имам и последните модели под ръка.Наблюдения също бол. Показанията на борда въобще не ги зачитам. Само теста пълно/празно прилагам.
            За сега нечитава нафта купена в Булгаристан не е засечена. Това от обобщени наблюдения на над 10бр. активно действащи автомобила на приятели. Дето въртят по цял ден, че и повече.
            Поздрави.


            Чакай бе, то Лукойл я произвежда ,как смея да говоря против основния спонсор на твоите любимци.Извинявай,посипвам си главата с пепел.

            Само че ,на транспортера като му сипя нафта различна от Екто на лукойл ,подобрената на Еко-то ,В пауъра на Шел и Макс моушъная ня ОМВ на празен ход клати оборотите та не се трае.А от изброените утихва и върви повече и разхода пада. С австрийската на Джет без да е от по скъпата ,си се държи по същия начин. А за бензина не коментирам.


            Ех Пенчо кво да ти обяснявам калориите не са същите.Как става Ясен може да обясни .

            Коментар


            • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Аз съм зареждал за 5 лв 2.7 мотор...колкото да стигна до предпочитаната от мен бензиностанция...Познай как ме гледаха
              Говорех за системно зареждане по толкова.Твойто е друго.
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                С бензина разлика нещо не съм усетил, но по-скъпата нафта определено сваля разхода... Пенчо да каже дали сипва евтина или скъпа. Обаче то тръгнахме от липсата на бензиностанции по новата магистрала, минахме през обхвата на мобилните оператори, скочихме в съотношението пари нафта/газ и стигнахме до качеството на горивата в страната...

                Коментар


                • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                  След като пуснат цялата магистрала като тръгнеш от Бургас можеш да зареждаш през 40-45 км - Карнобат,Петолъчката, Сливен или Ямбол,Нова Загора, Стара Загора.
                  Има табели на магистралата с км. до града.
                  Но си е безотговорно малко със семейството да не заредиш догоре.


                  "Какво ще стане обаче след по-малко от месец когато пуснат и последния участък от магистралата? От Бургас тръгвайки, ще трябва да имате гориво за повече от 300 км."
                  Растоянието е около 200 км - Пловдив -Бургас е 250 км

                  Коментар


                  • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                    Чакай бе, то Лукойл я произвежда ,как смея да говоря против основния спонсор на твоите любимци.Извинявай,посипвам си главата с пепел.

                    .
                    Нещо доста си се обЪркал. Ма то сте си такива летящите.
                    Важното е кой слага добавките и не допуска парафина

                    Коментар


                    • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                      Аз лично качеството го усещам по това колко изминавам с пълен резервоар. За бензина мога да споделя на базата на една бензинова Витара. Сипвам на Еко в София и стигам да Шегет /Унгарската граница/ 590 км и току пред Мола на границата светва лампата.На същия мол сипвам обратно и минавам 630 км докато светне. Същото ,комично сипвам на Лукойл в Охрид-650 км. и то на връщане през Кюстендил.Знаете как е планинско там.

                      Коментар


                      • От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        С бензина разлика нещо не съм усетил, но по-скъпата нафта определено сваля разхода... Пенчо да каже дали сипва евтина или скъпа. Обаче то тръгнахме от липсата на бензиностанции по новата магистрала, минахме през обхвата на мобилните оператори, скочихме в съотношението пари нафта/газ и стигнахме до качеството на горивата в страната...
                        хммм, да...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X