Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кучета гризат номера и гуми !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кучета гризат номера и гуми !

    Не знам дали е за този раздел темата, но имаме следната ситуация - на пракинга пред блока зачестиха случаите на изгризани предни номера на колите от кучета, пластмаси по колите и дори една от гумите на един от съседите.
    Според вас възможно ли е тези животни сами да си измислят подобно "забавление" или просто поредния безделник е решил да тормози хората и насъсква собственото си животно да прави подобни изпълнения. Забелязвам, че не се случва със всички коли, а само с няколко, но може и да е съвпадение. Някакво предложения за интелигентен и по възможност хуманен начин за противодействие?
    Александър

  • #2
    От: Кучета гризат номера и гуми !

    Имах подобен проблем с колата на жена ми ,колата спи пред блока десният калник беше гризан-много отпечатъци от зъби напукана боя(все едно е чукано с малко остро чукче) Мигача преди вратата,раздробен на земята.Безмислено е това да е направено от човек,така мисля.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Кучета гризат номера и гуми !

      И преди е обсъждано. Кварталните котки се спасяват в коша на автомобила, а песовете лаят и хапят колата.

      Коментар


      • #4
        От: Кучета гризат номера и гуми !

        Уморили сте ги от глад тия кучета. Ми хранете ги бре....
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #5
          От: Кучета гризат номера и гуми !

          Да бе, и тука в квартала имаше такива случаи преди време.
          А в Борисовата градина - стотици хиляди гарги. И врабчетата изчезнаха.
          Побъркахме природата, това е ...(((

          Коментар


          • #6
            От: Кучета гризат номера и гуми !

            Селянина си хвърля боклуците извън къщи ама наблизо, те така или иначе са биологични и скоро изчезват, като също така поддържа популация от чакали и песове, за да има кой да се грижи за отпадъците.
            So far so good.
            Проблемът се появява, когато същия тоя тип се пресели в града, но си запази навиците.

            Та не сме побъркали природата. Просто българинът в момента е акултурен и не знае как се живее в градове.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Кучета гризат номера и гуми !

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Селянина си хвърля боклуците извън къщи ама наблизо, те така или иначе са биологични и скоро изчезват, като също така поддържа популация от чакали и песове, за да има кой да се грижи за отпадъците.
              So far so good.
              Проблемът се появява, когато същия тоя тип се пресели в града, но си запази навиците.

              Та не сме побъркали природата. Просто българинът в момента е акултурен и не знае как се живее в градове.
              E , тук мно`го си прав .Но има и един още по голям проблем .А той е че ГРАЖДАНЯТА от Столицата си взимат домашни любимци тоес коте куче и прочие след еди два месеца им писва да им ринат и трият и ги изритват с шут навън. Е не очаквай че навиците на Селянина ще ви решат проблема . нА селянина кучето е в двора и в повечето случай е вързано.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #8
                От: Кучета гризат номера и гуми !

                Пламене, говорим за селяните у градо, па те там двор немат. И не, не са виновни те и нямам нищо против тях. Ма е добре да се знае какъв е проблема.
                У столицата, по-известна като големото село, живеят 3 млн, от тех граждане са има нема 300 000. Познай останалете кви са?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Кучета гризат номера и гуми !

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Пламене, говорим за селяните у градо, па те там двор немат. И не, не са виновни те и нямам нищо против тях. Ма е добре да се знае какъв е проблема.
                  У столицата, по-известна като големото село, живеят 3 млн, от тех граждане са има нема 300 000. Познай останалете кви са?
                  И напълно съм те разбрал и затова в по горния пост съм написал с големи букви . Т а реда е жалби до еколога в която община живееш ама говоря жалба след жалба .Да си потплатиш задника от проблеми след това ако общината не взима мерки.
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кучета гризат номера и гуми !

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    А в Борисовата градина - стотици хиляди гарги. И врабчетата изчезнаха.
                    Побъркахме природата, това е ...(((
                    Гаргите, мили другари, са прелетни "пойни птички". У нас са много през зимата, защото идват от Матушка Русь. Вече е време да се връщат, където им се радват и много, ама много стихове и песни в прослава им съчиняват и картини им рисуват:
                    http://chillugy.narod.ru/Poetry2/Gra...iljetjeli.html
                    http://www.stihi.ru/2011/03/24/4357
                    http://www.proza.ru/2012/03/14/840
                    http://alexey-savrasov.ru/kartina/1.php

                    Не сме побъркали природата. "Побъркани" са може би представите за пойни птички, предвестници на пролетта на едни народи, ама те каквото си имат, на това се радват...
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кучета гризат номера и гуми !

                      Че аз 50 години живея там, нещо нямам спомен да съм роден в тоя пеизаж.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кучета гризат номера и гуми !

                        Може и да са прелетни, като се сетя август колко много съм виждал на Балтика, а в Тюмень нещо не помня да ги е имало, ама може и да бъркам, че лятно време съм бил там за последно преди 33 години.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кучета гризат номера и гуми !

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Че аз 50 години живея там, нещо нямам спомен да съм роден в тоя пеизаж.
                          Е-е-е-ех, така е, след една определена възраст човек започва да забелязва и други заобикалящи го неща, освен жените...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X