Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курсове за автомобилни пилоти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Курсове за автомобилни пилоти

    От няколко години,Димитър Илиев прави такива курсове в академията си,в личния му сайт са дадени контакти за връзка.
    Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
    Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

    Коментар


    • #17
      От: Курсове за автомобилни пилоти

      Говорих с г-н Жеков.

      Пълен, ускорен курс на обучение за всякакви автомобили е 1 950.00 лв, на човек, всичко.

      Ако се организираме повече хора може да има значителна отстъпка.

      Сайтът на Димитър Илиев не е активен - http://www.safetydrivingacademy.eu/

      Г-н Марков от НСА предложи да се обадя на г-н Батаклиев, очаквам офертата му.

      p.s. проследявайки електронния адрес на последния мисля, че има връзка с Димитър Илиев - http://www.sda.bg/
      Последно редактирано от emanuilis; 10-04-13, 19:13. Причина: Проследяване на електронен адрес
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #18
        От: Курсове за автомобилни пилоти

        И на мен ще ми е интересно, ако и да съм над милионник от към километри безаварийни.

        Коментар


        • #19
          От: Курсове за автомобилни пилоти

          Оох, и аз имам интерес НО тази сума ме спира. Все пак какво включва "emanuilis" извинявай, че те питам ама ти си говорил с тях. Благодаря предварително.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #20
            От: Курсове за автомобилни пилоти

            Г-н Жеков предлага 4 цели дни, теория и практика, с техни автомобили, всякакви модификации.

            При г-н Батаклиев заниманието е за 1 ден, но все още нямам конкретна ценова оферта и какво точно включва.
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #21
              От: Курсове за автомобилни пилоти

              Благодаря за отговора, за съжаление аз бих могъл да отделя около 500-600 лв за такъв курс. Рзбира се, че разбирам какви са рисковите за техниката от страна на някой некадърен ученик, просто за мен цената е повече от това което мога да отделя. Пожелавам успех и тайничко ще завиждам
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #22
                От: Курсове за автомобилни пилоти

                Е, то какви рискове, ламарина и боя, евентуално?
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #23
                  От: Курсове за автомобилни пилоти

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  Е, то какви рискове, ламарина и боя, евентуално?
                  Съединители, скорости... Особено ако са с истински състезателни трансмисии ученика може при добро желание да прецака доста неща. Рискове за машините има.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    От: Курсове за автомобилни пилоти

                    Доколкото разбирам тук идеята е да са няколко автомобила, различни модификации.

                    Вероятно се предлага и опция ,,личен", но това мен не ме устройва, както и Черо
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #25
                      От: Курсове за автомобилни пилоти

                      Преди време в бмв форума имаше едни пичове опитали и доволни от Павел Жеков.Имам линк към темата ако има желаещи да прочетат.
                      Аз лично нямам пряка информация и не мога да дам меродавно мнение за съжаление.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Курсове за автомобилни пилоти

                        Офертата от г-н Жеков за ускорен 4-дневен курс е следната:

                        Цена без отстъпка - 1950 лв., за 5 човека - 1700 лв., 10 човека - 1500 лв.

                        Очаквам и конкурентната оферта.
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #27
                          От: Курсове за автомобилни пилоти

                          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                          Сайтът на Димитър Илиев не е активен - http://www.safetydrivingacademy.eu/
                          Във фирмата на Димитър Илиев съм карал 3 курса (само че по ...ммм "defensive driving"... не знам точния превод, безопасно шофиране да го наречем) и съм много доволен, за цени не знам нищо, понеже ми ги плаща работодателя. Фирмата със сигурност работи, защото буквално преди 2 седмици имахме пореден курс с тях - за няколко нови колеги. Ако има интерес - мога да съдействам за координати (телефон, мейл)
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Курсове за автомобилни пилоти

                            Преди години се бях свързал с Владо Илиев, мой приятел живеещ в Латвия искаше да му организирам такива курсове за пет човека да ги доведе тука и така.Мисля, че по същото време водеха курсове за шел българия и си спомням хората да оценяват работата им като съвсем професионална.Схемата е същата - по-голяма група=на по-малка цена.На тая база мисля, че при Илиеви е правилното място.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #29
                              От: Курсове за автомобилни пилоти

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              Във фирмата на Димитър Илиев съм карал 3 курса (само че по ...ммм "defensive driving"... не знам точния превод, безопасно шофиране да го наречем) и съм много доволен, за цени не знам нищо, понеже ми ги плаща работодателя. Фирмата със сигурност работи, защото буквално преди 2 седмици имахме пореден курс с тях - за няколко нови колеги. Ако има интерес - мога да съдействам за координати (телефон, мейл)
                              В какво се състои един курс, и по колко часа на ден караш с инструктора? Това ме интересува и за двете опции за курс.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Курсове за автомобилни пилоти

                                Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                                В какво се състои един курс, и по колко часа на ден караш с инструктора? Това ме интересува и за двете опции за курс.
                                Предполагам - за каквото си платиш

                                При нас курсовете бяха 1 цял ден, обикновено се правят зимата, един инструктор на двама курсисти. Половин ден шофиране из Витоша (сменяте се с ортака) - при нас беше със служебните автомобили. После половин ден на пистата на Сапарева Баня, с техни автомобили, най различни упражнения - екстремно спиране, шофиране в кръг с постепенно ускоряване, шофиране в квадрат, и т.н. Аз лично най-се кефех на осморките в калта с една Дачия (някакво момиче се състезавало с нея в БГ рали шампионата) - голяяям кеф, даже успях да придумам една колежка да ми отстъпи и нейния ред и се повозих два пъти

                                Потвърждавам казаното от - ПрофесионалистА, изключително професионално отношение през цялото време, след края на курса ти правят пълен разбор (вкл. и писмен) и ти набелязват неща за подобрение. По мнението на колеги - даже са по-добри от някаква английска фирма, която сме ползвали преди години (преди аз да постъпя в компанията)

                                Предвид че това е шофьорски форум, не знам доколко един такъв курс би бил полезен на опитни шофьори, но за чайник като мен определено беше много полезен.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X