Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

    Мъж почина след като беше прегазен на тротоар
    Десислава Маркова
    БНТ, Събота 18 Август 2007

    Отново човек загина под колелата на автомобил. Този път обаче на тротоара. Зад волана е била 25-годишна жена, употребила алкохол. Трагедията е станала около 7.00 часа тази сутрин близо до Южния парк в столицата.



    В ранното утро на почти безлюдната улица "Сребърна" кола излита от уличното платно върху тротоара, удря човек, влачи го, той изхвърча назад, тялото му чупи метална ограда и пада. 15 метра след удара. След като премазва мъжа и го убива, автомобилът продължава пътя си по тротоара. Удря се в стълб, чупи го и най-после спира. Крайслерът убиец е управляван от 25-годишната Ж. Кирилова. Тя отказала да бъде проверена за алкохол с дрегер, но по-късно й е взета кръвна проба, резултатите от които още не са ясни.

    "Шофьорката беше много пияна поне според мен, много и мъжът си ходеше по тротоара и тя го удари, казват – тя цяла нощ обикаля тука с колата. Тука някакви хора са я видели, че цяла нощ обикаляла, била пияна и накрая на сутринта вече е ударила човека", разказва очевидец.
    Ужасяващо – това са били първите думи на полицаите сутринта. Не е ясно защо цял ден от КАТ отказваха да дадат информация за инцидента и криеха името на шофьорката, отнела живота на човек и то на тротоара.

    След упорито търсене "По света и у нас" все пак научи името. Научи и че Кирилова още на обяд е била освободена от адвокат.
    Не разбрахме обаче дали отказът на информация от КАТ не е опит да се скрие конкретно лице. Но със сигурност знаем, че детето на прегазения днес е идвало да види къде е загубило татко си.
    "С едно такси спряха тук, оглеждаха – детето рева, мисля, че е била дъщеря му или нямам представа, спряха и си тръгнаха. Казаха, че пак ще идват полиция да оглеждат, но е много тежко това", разказват очевидци.

    Часове след зловещата каскада часовникът на жертвата още лежеше на плочките и отмерваше точния час.

    http://news.bnt.bg/content/view/full/186131
    -------------------------------------------------------------------------------
    Гледах това по телевизията в събота.

    Интересни са няколко неща:

    - Този автомобил се е въртял в района "цяла нощ".
    - Всички медии внезапно забравиха новината;
    - Полицията отказва каквато и да било информация.
    - В момента следи от новината можете да намерите на много места в интернет, но самата новина е изчезнала мистериозно. А там, където се е запазила, има разлики с първоначално съобщената:
    например http://speshno.info/news.php?id=4680 твърди, че произшествието е станало на бул. “Петко Тодоров", а инициалите на шофьорката били "Ж. Щ.".

    Новината е изчезнала от: www.news.bg, www.yes.bg, www.bgfactor.org, http://ide.li/news2.html, www.buzzurls.com...

    Напишете в Google "Пияна шофьорка уби пешеходец на тротоара в София" и ще видите "отпечатъци".

    Та, след скандала със световния ни шампион Ставитски, тази дали не е някоя галактическа шампионка, че цялото гестапо се е заело да замете следите...

    А на мен пък си ми прилича на добре обмислено убийство.
    Последно редактирано от Iliya; 20-08-07, 10:58.

  • #2
    До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

    Еми тва пак показва що за "демократича" държава сме. Обаче ние си дрънкаме пък кервана си върви, а виновните не висят по стълбовете, и така ще е во веки, докато не се смени цялата барлива с-ма, защото от там е първопричината. Пък тя не може да се смени щото не знам там кво си...... Изобщо виновни сме че сме се родили и живеем, плащаме данъци ТУК, а не някъде другаде.
    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

    Коментар


    • #3
      До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

      След като е обикаляла дълго може да е умишленно убийство ,ако е дебнела жертвата си.

      Коментар


      • #4
        До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

        Мнението е като задника, всеки го има, но никой не го показва!
        Това се получава обикновено, когато някой скръцне със зъби!
        Новините след като са изчезнали, сега само може да се съчиняват...
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • #5
          До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

          Чичо Гугъл дава доста интересни резултати с Ж.Кирилова и само с Кирилова. Не е сигурно обаче дали името е вярно.
          Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

          Коментар


          • #6
            До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

            Нищо не дава. Нито наемателката на бюфета на гара Повеляново ще свърши тая работа, нито сливенската съдийка ще е на 25 години. От вчера се чудя кога интернета наистина ще почне да знае всичко)
            А само Кирилова ...

            Коментар


            • #7
              До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

              "Пияна уби пешеходец
              на столичния бул. "П. Тодоров" рано сутринта вчера. 25-годишната Жана Кирилова налетяла върху 42-годишния мъж с "Крайслер"-а си, съобщиха от МВР..."

              http://standartnews.com/bg/article.p...0&d=2007-08-19

              Търсенето продължава...

              Коментар


              • #8
                До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                Нищо не дава. Нито наемателката на бюфета на гара Повеляново ще свърши тая работа, нито сливенската съдийка ще е на 25 години. От вчера се чудя кога интернета наистина ще почне да знае всичко)
                А само Кирилова ...
                Именно. Няма почти нищо. Явно Кирилова в БГ е основно Росица
                Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                Коментар


                • #9
                  До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                  Прочетох статията в "Стандарт". Ама и журналистите са "скарани" с българския език... Как може да се нарече "ДАМА" същество, което в нетрезво състояние убива някого на тротоара?!
                  А пък както са тръгнали с тия извъртания по отношение на всяко събитие с разни уж значими личности, ще станем като в Ирак преди години! Имам предвид следното: Приятел, който работи там ми разказа за свой колега, имащ нещастието да кара по главен път, когато изневиделица от гората до магиостралата пред него излиза кола, движеща се бързо. Буквално изниква на метър отпред и то на място където няма нито кръстовище, нито поне нещо подсказващо, че оттук излизат коли. Следва жесток удар, а иракчанинът, появил се отникъде, умира при катастрофата. При пристигането си полицията издава следното "заключение": "Ти си чужденец! Да не си бил тук, когато той е излязъл, сега ТОЙ щеше да е жив. ТИ СИ ВИНОВЕН!". Няма главни пътища, няма нищо-ясно и бързо решаване на ситуацията! Току-виж, че почнали и при нас със заключения:"Да не е бил натротоара-нямаше да му се случи нищо! Кой му е виновен? Що не си е седял вкъщи, та да могат пияните връзкарки да си вилнеят наоколо?" или за катастрофата със Ставийски(то ясно, че в затвора няма да иде, ами да не се случи близките на пострадалите да му плащат джипа): "Да не са били тук, сега джипът на световния шампион щеше да е цял!"
                  Саркастични са ми коментарите, но действията на полицията са толкова, най-меко казано "чудни", че не мога по друг начин да реагирам на всичката тази тайнственост и дезинформация!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                    Тая Жана Кирилова била по велика и от човека с орден Стара планина -Максим.Как я покриха?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                      Борбата за все повече съборени пешеходци продължава.Чак ми е странно ,можели да има такива хора .В Абсурдистан ,що да не стане пък нещо абсурдно:
                      http://dnes.dir.bg/2007/08/31/news2057794.html
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                        Анатоли един познат пита колко би струвало екип от адвокати да накажат в съда този агресивен водител на МПС?

                        Поздрави,
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                          Първоначално публикуван от Еmil Преглед на мнение
                          Прочетох статията в "Стандарт". Ама и журналистите са "скарани" с българския език... Как може да се нарече "ДАМА" същество, което в нетрезво състояние убива някого на тротоара?!
                          А пък както са тръгнали с тия извъртания по отношение на всяко събитие с разни уж значими личности, ще станем като в Ирак преди години! Имам предвид следното: Приятел, който работи там ми разказа за свой колега, имащ нещастието да кара по главен път, когато изневиделица от гората до магиостралата пред него излиза кола, движеща се бързо. Буквално изниква на метър отпред и то на място където няма нито кръстовище, нито поне нещо подсказващо, че оттук излизат коли. Следва жесток удар, а иракчанинът, появил се отникъде, умира при катастрофата. При пристигането си полицията издава следното "заключение": "Ти си чужденец! Да не си бил тук, когато той е излязъл, сега ТОЙ щеше да е жив. ТИ СИ ВИНОВЕН!". Няма главни пътища, няма нищо-ясно и бързо решаване на ситуацията! Току-виж, че почнали и при нас със заключения:"Да не е бил натротоара-нямаше да му се случи нищо! Кой му е виновен? Що не си е седял вкъщи, та да могат пияните връзкарки да си вилнеят наоколо?" или за катастрофата със Ставийски(то ясно, че в затвора няма да иде, ами да не се случи близките на пострадалите да му плащат джипа): "Да не са били тук, сега джипът на световния шампион щеше да е цял!"
                          Саркастични са ми коментарите, но действията на полицията са толкова, най-меко казано "чудни", че не мога по друг начин да реагирам на всичката тази тайнственост и дезинформация!
                          Няма нужда да се ходи в Ирак. Подобен случай имах преди години в гр. Бяла , Русенско. Движа се с камион по главен път , когато от едно предприятие непосредствено пред мен излезе на газ лека кола и естествено стана удар. Дошлите катаджии ми съставиха акт вече не помня с каква обосновка , но най-вероятно "несъобразена скорост". Колкото и да протестирах куките ми казаха да си затварям устата за да не ме приберат за оказване на съпротива , а аз видите ли не съм от там , тъй че... Нищо ново под слънцето.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                            Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                            Няма нужда да се ходи в Ирак. Подобен случай имах преди години в гр. Бяла , Русенско. Движа се с камион по главен път , когато от едно предприятие непосредствено пред мен излезе на газ лека кола и естествено стана удар. Дошлите катаджии ми съставиха акт вече не помня с каква обосновка , но най-вероятно "несъобразена скорост". Колкото и да протестирах куките ми казаха да си затварям устата за да не ме приберат за оказване на съпротива , а аз видите ли не съм от там , тъй че... Нищо ново под слънцето.
                            А защо не го обжалва този акт? Имаш пълното право, а и съм чувал, че повечето обжалвани актове биват анулирани.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Оцеляване на тротоара - терминаторка отново прочиства улиците

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Анатоли един познат пита колко би струвало екип от адвокати да накажат в съда този агресивен водител на МПС?

                              Поздрави,
                              Чак екип..../Ако говориш в този смисъл и не правиш аналогия с лазерния хирург от една друга тема/.То си има прокурори дето ще му повдигат обвинения.Доста обвинения .
                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X