Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диодни дневни светлини афтър маркет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диодни дневни светлини афтър маркет

    Явно съгласни и не съгласни с новият закон,за да не попадаме под ударите му ще трябва да се съобразяваме с него.Но и това няма да е лесно.Става въпрос за диодните DLR автърмаркет.Информацията е много и противоречива. Легитимни ли са или си пригответе още около 100 лева и към технотест.Или всеки ще си тълкува закона както му е удобно. Не,че не трябва да сме свикнали отдавна.Едни специалисти ни съветват да си препечатим писма до тях от технотест http://www.tuning.bg/avto-novini/drl...algariya-23124
    Други да си караме на къси и да чакаме специалистите от Изпълнителна агенция "Автомобилна администрация" (ИИАА) към транспортното министерство да решат,дали да се бъркаме по-дълбоко в джоба или не
    http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1515964
    Не са решили явно защото на официалната им страница няма нищо по въпроса, но днес по БТВ в новините от 19ч. От КАТ казаха ,че всяко поставяне на допълнителни светлини по автомобила не е забранено, но е изменение на конструкцията и за това трябва да мине през съответното одобрение.а от МТ са казали, че техническите служби който издават одобрението трябва да имат лицензии за тази дейност.
    Така решението което ще харчи най-малко ресурси , остава привилегия на новите автомобили.На нас да ни е честито още веднъж.

  • #2
    От: Диодни дневни светлини афтър маркет

    Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
    Явно съгласни и не съгласни с новият закон,за да не попадаме под ударите му ще трябва да се съобразяваме с него.Но и това няма да е лесно.Става въпрос за диодните DLR автърмаркет.Информацията е много и противоречива. Легитимни ли са или си пригответе още около 100 лева и към технотест.Или всеки ще си тълкува закона както му е удобно. Не,че не трябва да сме свикнали отдавна.Едни специалисти ни съветват да си препечатим писма до тях от технотест http://www.tuning.bg/avto-novini/drl...algariya-23124
    Други да си караме на къси и да чакаме специалистите от Изпълнителна агенция "Автомобилна администрация" (ИИАА) към транспортното министерство да решат,дали да се бъркаме по-дълбоко в джоба или не
    http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1515964
    Не са решили явно защото на официалната им страница няма нищо по въпроса, но днес по БТВ в новините от 19ч. От КАТ казаха ,че всяко поставяне на допълнителни светлини по автомобила не е забранено, но е изменение на конструкцията и за това трябва да мине през съответното одобрение.а от МТ са казали, че техническите служби който издават одобрението трябва да имат лицензии за тази дейност.
    Така решението което ще харчи най-малко ресурси , остава привилегия на новите автомобили.На нас да ни е честито още веднъж.
    Имаше наскоро във форума една почти безкрайна дискусия на тема "харчат ли допълнително гориво фаровете". От нея стана ясно, че не харчат или ако все пак харчат нещо, то е символично. Какъв е смисълът да се инвестират средства за да се прави още по-символично?
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #3
      От: Диодни дневни светлини афтър маркет

      Чел съм я.Но не съм съгласен с теб.Не си ли задаваш въпроса защо на повечето нови коли DLR са диодни? Даже на някой и фаровете за мъгла ги смениха с такива.Мен не ме мислете аз ще се оправя и с късите. Но темата е по скоро за това , че всяко решение е предпоследно и , че всеки тълкува както му отърва закона.И до кога...?
      Последно редактирано от valyon; 23-08-12, 15:24. Причина: Допълнение

      Коментар


      • #4
        От: Диодни дневни светлини афтър маркет

        Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
        ........ От КАТ казаха ,че всяко поставяне на допълнителни светлини по автомобила не е забранено, но е изменение на конструкцията и за това трябва да мине през съответното одобрение.а от МТ са казали, че техническите служби който издават одобрението трябва да имат лицензии за тази дейност.
        ....
        А к'во пра'йм ако ми ги монтират в Германия и имам фактура от тамошния сервиз, който е сертифициран от ТЮФ?
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Диодни дневни светлини афтър маркет

          Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
          Чел съм я.Но не съм съгласен с теб.Не си ли задаваш въпроса защо на повечето нови коли DLR са диодни?
          Мода?
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            От: Диодни дневни светлини афтър маркет

            Не горят лесно и харчат по малко ток /ток=бензин/
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #7
              От: Диодни дневни светлини афтър маркет

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              А к'во пра'йм ако ми ги монтират в Германия и имам фактура от тамошния сервиз, който е сертифициран от ТЮФ?
              Не зная,може би ще искат да караш с нотариално копие на сертификата от ТЮФ + оргинала им за да сравнят на място....

              Коментар


              • #8
                От: Диодни дневни светлини афтър маркет

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Не горят лесно и харчат по малко ток /ток=бензин/
                И не светят заедно с десетина крушки в купето,които като изгорят се сменят много ш... трудоемко... И като си с ксенони не можеш да пуснеш само късите на процент.
                Модта е да се търсят поводи за джобобъркане...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X