Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднатата магистрала.Или как тихомълком изчезнаха 20 километра магистрала!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Откраднатата магистрала.Или как тихомълком изчезнаха 20 километра магистрала!

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    За кои от всичките говеда иде реч?
    Ми то стана гадно,но колега катастрофира с изключително тежки последствия за сина си преди 20 години,удряйки се с копейка в говедо,та освен тези,сега има и други.
    п.п. Загубих бас,защото не вярвах,че има ограничения-бях минал вчера.
    п.п. там от както е открита заради Жерково ли,Йорданкино ли или нещо друго,никога не е имало непрекъсната ограда.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #47
      От: Откраднатата магистрала.Или как тихомълком изчезнаха 20 километра магистрала!

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Между двата знака за край (38-ми км.) и начало (17-ти км.) на магистрала нямаше спрял в аварийното автомобил, виж ако е бил в движение (от къде пари за гориво) е друго нещо.
      Абе аз ли съм кьорав, или... В посока София знака за край на магистралата е на отбивката за Ботевград, а знака за начало на магистралата е срещу новата станция на Петрол (тази с динозавъра) - доста след тунела на Витиня, чак след отбивката за Жерково и спускането към София. Не съм го мерил с километража, но според мен е доста повече от 20 км... нещо като 40+ км ми се въртят в главата.

      Иначе в посока Ябланица си е около 20 км - от тунела на Витиня до отбивката за Ботевград.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #48
        От: Откраднатата магистрала.Или как тихомълком изчезнаха 20 километра магистрала!

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        Абе аз ли съм кьорав, или... В посока София знака за край на магистралата е на отбивката за Ботевград, а знака за начало на магистралата е срещу новата станция на Петрол (тази с динозавъра) - доста след тунела на Витиня, чак след отбивката за Жерково и спускането към София. Не съм го мерил с километража, но според мен е доста повече от 20 км... нещо като 40+ км ми се въртят в главата.
        В пост 7 http://www.offroad-bulgaria.com/show...18#post1914818, написах, че според мен са 32 км.

        Коментар


        • #49
          От: Откраднатата магистрала.Или как тихомълком изчезнаха 20 километра магистрала!

          Сори, чукча не читатель...

          Т.е. в едната посока ни се губят 20 км, а в другата между 30 и 40 км. Демек - кравите и еленчетата в северното платно са далеч хитри, пъргави и настоятелни, отколкото тези в южното.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X