Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво пише в правилника за движение по пътищата за младите шофьори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво пише в правилника за движение по пътищата за младите шофьори.

    Здравейте,

    Първи пост във форума ми е. Казвам се Миро.

    Искам да попитам дали някой знае има ли в момента някакви ограничения в правилника за движение по пътищата за шофьорите с опит под 1 година?
    Проверих в сайта на КАТ (http://www.kat.mvr.bg/activ.htm), но не намирам нищо освен, че не могат да си изкарат книжка за D категория, което не ме вълнува.
    Интересувам се дали има ограничения за мощността на автомобила, който се управлява както и за броят на превозваните от младия шофьор пътници. Питам конкретно за тези двете, защото имам някакви спомени, че се опитваха да наложат такива ограничения, но не съм сигурен дали са в сила или са отпаднали.

    Благодаря.

    П.П. Под млад шофьор визирам себе си - на 23г. съм, но все още нямам навършена година стаж в шофирането.

  • #2
    От: Какво пише в правилника за движение по пътищата за младите шофьори.

    Май всичко още е в сферата на пожеланията.

    Коментар


    • #3
      От: Какво пише в правилника за движение по пътищата за младите шофьори.

      Колко мощен автомобил би си взел ако няма ограничение?
      Pajero 2.8 tdi GLS къса база

      Коментар


      • #4
        От: Какво пише в правилника за движение по пътищата за младите шофьори.

        Без да съм на 100% сигурен мисля, че след като си правоспособен в РБ няма никакви специални ограничения относно кубатура, мощност и максимална скорост. За разлика от други европейски държави.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Какво пише в правилника за движение по пътищата за младите шофьори.

          Не,че нещо но след като си взел скоро книжка,се очаква поне да си прочел ЗДВП,едно време беше задължително... сега как ги карате курсовете незнам... ако имаше някакви ограничения,там щеше а ги пише

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X