Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Европейско по колоездене...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Европейско по колоездене...

    Господи, помогни им, защото не знаят какво правят!

    Искам да знам, кой измисли да се затвори входа на София и то на място без реален обходен маршрут?! И защо никъде по пътя нямаше предупредителни табели /не всеки, който се прибира от морето например е следил редовно новините/...

    Как може да върнат хиляди коли влизащи в София от Вакарел и да ги пратят през Елин Пелин и Долни Богоров??? На мен ми отне 40 минути в повече да се прибера по "обходния" маршрут осеян с огромни дупки...

    Искам да знам имената на /без/отговорниците за това безумие - защо не сложиха по една табела "Вие си губите времето и обикаляте заради г-н ... и г-жа... "
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    До: Европейско по колоездене...

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    Господи, помогни им, защото не знаят какво правят!

    Искам да знам, кой измисли да се затвори входа на София и то на място без реален обходен маршрут?! И защо никъде по пътя нямаше предупредителни табели /не всеки, който се прибира от морето например е следил редовно новините/...

    Как може да върнат хиляди коли влизащи в София от Вакарел и да ги пратят през Елин Пелин и Долни Богоров??? На мен ми отне 40 минути в повече да се прибера по "обходния" маршрут осеян с огромни дупки...

    Искам да знам имената на /без/отговорниците за това безумие - защо не сложиха по една табела "Вие си губите времето и обикаляте заради г-н ... и г-жа... "
    Какво разбираш ти! Вчера един господин Венелин Хубенов ни обясняваше, че като сме искали олимпиади (кой ли пък ги иска толкова?!?) трябвало да правим такива големи състезания.
    Ама той е ясен - търси си човекът престиж и, евентуално, някаква финансова изгода.

    Ама интересното е кои са тия дебили, дето са му тръгнали по акъла в продължение на няколко дни да затварят за по цял ден магистралата?!?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Европейско по колоездене...

      Прав си ,ама безумници колкото щеш.
      B+

      Коментар


      • #4
        До: Европейско по колоездене...

        Тедо ти просто си прелетял.На мен лично ми отне над 2 часа и мнооого нерви,тъй като имах насрочени важни срещи,които естественно не се състояха.

        Коментар


        • #5
          До: Европейско по колоездене...

          В интерес на истината КАТ, полицията и кметовете бяха категорично против. Но се стигна до скандал и тропане по масата че ако това не се направи видите ли край с участието ни в големи спортно събития...
          Че във Франция можело как така в България да не може...

          А мен ако питате не виждам лошо ако "излезем" от цялата тази "спортна" далавера но...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            До: Европейско по колоездене...

            ами точно във Франция се кара по разни паважи и 3-токласни пътища... пукат по 5 гуми и се пребиват по 2-3 пъти за един етап...
            Защо, по дяволите, не пуснаха колелетата по маршрута Д. Богоров - Вакарел???

            Аз съм "прелетял" ама ония дебили КАТ-аджиите не си направиха труда да ни кажат, че след 15 минути ще отворят магистралата /аз минах към 17.40/ - щях да изчакам 15-20минути и пак да стигна по-рано... А в тия 40 минути, които ги "прелетях" децата се скъсаха да реват, щото тъкмо им обяснявах, че след 10-15 минути стигаме...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              До: Европейско по колоездене...

              И днес ще е така. А аз трябва да пътувам към Стара Загора. Хич и не знам какво ще правя... И защо точно Тракия?! Най-натоварената транспортна артерия в България. И защо точно в тази отсечка?! След Ихтиман например вече съществува приемлив обходен маршрут. И защо точно магистрала?! Това е пълно безумие. Ако все пак трябваше да е магистрала можеше на е Струма. Там има от къде да се заобиколи сравнително безпроблемно.

              Пълно безумие
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: Европейско по колоездене...

                Според обясненията на този от федерацията навсякъде по света където се правят тези състезания било задължително да има отсечка по най-първокласните пътища... Което мен ако питате си е тотална простотия и направо трябва да го забранят директно...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  До: Европейско по колоездене...

                  Абе, аз не съм чувал до сега да затварят аутобаните в Германия, а Тур Дьо Франс май също не излиза много много по магистрали. Дори и да допуснем, че е нормално пак остава въпроса защо точно тази?! По Тракия след Ихтиман има обходни маршрути. Цялата Струма лесно може да бъде заобиколена. И по Хемус по-голямата част има обходни. Но точно Хемус между София и Вакарел е възможно най-трудното за заобикаляне място в България. Нека не забравяме, че и изхода към Подбалканския е в ремонт и задръстен. Стария път точно в тази си отсечка е по-зле от трасе за трайъл...
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Европейско по колоездене...

                    както каза един потърпевш по Канал 1 - защо поне не пуснаха движението двупосочно в "свободното" платно - щеше да е в пъти по-добре...
                    а тъпаците дори не бяха сложили регулировчик на Т-образното кръстовище, където се излиза на подбалканския път... Там се чакаше най-много, защото пътя е без предимство...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      До: Европейско по колоездене...

                      Пълна простотия, добре че бях с мотора та се измъкнах лесно.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Европейско по колоездене...

                        То да беше само това Безумие "с мед да ги намажеш" аз по-миналият петък излизах 2 (ДВА) Часа от София заради ремонт на платното в Долни Богров, НИКОЙ не работеше по платното , НО движението беше отклонено през Селото и задръстването започваше след караулката на Ботевградско шосе в 3-4 лент.
                        Въобще никой не се съобразява че в София вече не са 5-10 хиляди автомобилите, а Много-Много Повече и че пътищата и без безумните им идеи едва поемат трафика, а като се "постараят" настъпва "кошмар" радвам се че в задръстванията никой (все още) не е пострадал, защото ако недай боже нещо се случи нито линейка, нито пожарна - Никой не може да помогне на хората

                        Коментар


                        • #13
                          До: Европейско по колоездене...

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          То да беше само това Безумие "с мед да ги намажеш" аз по-миналият петък излизах 2 (ДВА) Часа от София заради ремонт на платното в Долни Богров
                          Това имах предвид като казах, че и входа към Подбалканския е трудно достъпен. Или с други думи в момента София е тотално отрязана от всичко, което се намира на изток от нея... И двете магистрали, и Подбълканския и дори началата на обходните маршрути са блокирани.
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Европейско по колоездене...

                            На всичкото отгоре, разни състезатели се размотават насам-натам по Околовръстното и прилежащи отсечки от други улици както им дойде.

                            Вчера двама лигльовци с надписи NORGE на гърба лениво се моткаха по възтесния участък от "Кл. Охридски" между разклона за Бистрица и Дървеница. И не стига, че караха бавно, ами караха и един до друг, като левият шареше наляво-надясно. Да не би някоя кола да успее да ги изпревари ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Европейско по колоездене...

                              Уикенда пък, ако някой не е успял да пробие днешната блокада, май ще по-добре да си седи вкъщи. Почти всички главни булеварди ще са затворени напълно или частично.

                              От 9.00 до 18.30 ч. в събота /21 юли/ и в неделя /22 юли/ се забранява влизането, престоят и паркирането на пътни превозни средства по бул. "Евлоги Георгиев" /източно пътно платно - между бул. "Цариградско шосе" и бул. "Черни връх"/, бул. "Цар Освободител" /южно пътно платно - между бул. "Евлоги Георгиев" и бул. "В. Левски" с изключение на автобусите от линия 94, бул. "Драган Цанков" /между бул. "Евлоги Георгиев" и ул. "Н. Мирчев"/, бул. "М. Еминеску" /западно пътно платно - между бул. "Шипченски проход" и бул. "Цариградско шосе"/, бул. "П. К. Яворов" /между бул. "Цариградско шосе" и бул. "Симеоновско шосе"/, бул. "Н. Вапцаров" /между бул. "Симеоновско шосе" и бул. "Черни връх"/, бул. "Цариградско шосе" /южно пътно платно - между бул. "Евлоги Георгиев" и ул. "Йерусалим"/, ул. Турко" /южно пътно платно - между бул. "В. Левски" и бул. "Евлоги Георгиев"/.



                              Като допълнение към това има и ремонти на доста места...

                              Или с други думи само пеша до кварталното магазинче...

                              И какво стана с изказването на бат Бойко по повод протестите за Странджя, че нямало да допусне София да бъде блокирана за каквато и да е, дори благородна, кауза?
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X