Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители




    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първи опит с камера за 25лв.
      1 Пази моториста на червено.
      2 Мерцедес с напомпан младеж
      3 Пешеходна пътека и кака от Монтана.
      4 Правото на по големия. Да ма немам задна.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Това на последния клип хич не е показателно за нормално шофиране от твоя страна. Бързаше много или беше афектиран от другите случки?
        124 -> 164
        T4

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
          Това на последния клип хич не е показателно за нормално шофиране от твоя страна. Бързаше много или беше афектиран от другите случки?
          Радвам се на коментара. Аз не разбирам много от компютри. Виж часовете с това почнах. Просто обърках подредбата. Като казах на шофьора че немам задна се разминахме от раз.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Категорично можеше да пропуснеш автобуса. Той беше вече в средата на платното, преди ти да се покажеш зад завоя. Твоето си беше чисто бабаитско поведение - даде нарочно газ, за да го засечеш и да му покажеш, че така не се прави. Така ли постъпват и останалите колеги?
            124 -> 164
            T4

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
              Категорично можеше да пропуснеш автобуса. Той беше вече в средата на платното, преди ти да се покажеш зад завоя. Твоето си беше чисто бабаитско поведение - даде нарочно газ, за да го засечеш и да му покажеш, че така не се прави. Така ли постъпват и останалите колеги?
              Пиша ти за последно. Улицата е достатъчно широка. Как се разминахме после от веднъж , като му казах че нямам задна.
              ПП Тези които ме познават знаят как карам.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
                ...Така ли постъпват и останалите колеги?
                Ъхъ понякога (е, какво да се прави - балкански манталитет )
                Че и още по-агресивно - чукнеш с волана наляво като неопитен или заблеян шофьор, и отсреща се прибират в над 90% от случаите
                Но наистина с голяма машина е терсене в града... Ако не е видимо нагъл шофьора с голямата машина, винаги му давам път - карал съм камион из града - терсене е...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Камерата е перфектна, но мисля, че потенциално заслужаващи внимание са разминаването с автобуса и левия жълт завой около 2.35-38. .
                  Последно редактирано от veskov; 18-05-15, 22:58.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Автобуса на клипа... Карал съм я точно тази линия с тези автобуси около 2,5 години - потвърждавам, там е достатъчно широко за да се разминат и без спиране. Спрените коли, които автобуса заобикаля(една от които дори обратно на посоката на движение), плюс клошара с количката с боклуци, също не трябва да са там.
                    Е, понякога хората с колите, които не са минавали често от там, протестират, дори и да имат място да минат, но това го пишем към дребните "оптимизации".(както и минаването при жълто-червено, на левия завой към канала).
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Не обвинявам никого. Голям град в България.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        По стъпките на Георги Боков. От 3,03 нататък, не изрязах клипа, за да се усети контекстът.

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Късметът е бил с теб. Този участък е отвратителен за бързащи и нерваци.
                          Ама пък камионът как хубаво се мотка
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Късметът е бил с теб. Този участък е отвратителен за бързащи и нерваци.
                            Ама пък камионът как хубаво се мотка
                            Мотка по завоите и дава мръсна гаССССС на правите участъци, вкл. и като тръгнах да го изпреварвам.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Мотка по завоите и дава мръсна гаССССС на правите участъци, вкл. и като тръгнах да го изпреварвам.
                              Има някаква епидемия напоследък

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Я да ви питам-карали ли сте камион?
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X