Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Това предполага едно невероятно спокойно шофиране.Не сьм го виждал никьде другаде, освен при тирове в Европа сьс странно работещи само там тахошайби и ограничители.
    Така си е... И в същото време Александруполи - Солун - 300км ги правиш за два часа и половина без да се зориш... Да, от друга страна това е причина и за тези следи по бетонните ограждения - явно народа задрямва от монотонното и спокойно движение...
    Не че и там не се появява от време на време някой джигит, но като цяло народа се движи точно по ограниченията...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      И там има странности- преди 10ти основното нарушение беше моторист без каска, сега вече се поочовечиха и ни доближават. Но и ние понастьпихме.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        едно "инвалидче" от мен
        Родната МИЛИЦИЯ ГИ пази тия инвалидчета...
        Прикачени файлове
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Това ще да е монтаж! След предложените всеобхватни промени е изключено. Най- вероятно утре някой ще се самосезира.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Вие 'що си мислите, че тоя си няма тапия (за инвалид)!
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              ..
              Пък в гърция също много голяма част спазват ограниченията - можеш с километри да се движиш успоредно с колега, който също кара със 120 или 130 +/- 1км/ч...
              Точно обратно впечатление, от над 10000км. в гръцко. В Гърция съм карал най-лудо въобще.... следвайки трима местни...с 180 не на магистрала...
              Масово на знак 60/70 си минават със 100.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Точно обратно впечатление, от над 10000км. в гръцко. В Гърция съм карал най-лудо въобще.... следвайки трима местни...с 180 не на магистрала...
                Масово на знак 60/70 си минават със 100.
                Всеки си има свои впечатления. И въпроса не е в това как и дали може да караш, а как карат 'масовите' шофьори... Идиоти по пътищата има навсякъде...
                Моите впечатления са по маршрута Свиленград - Александруполи-Солун-Волос-Атина(дотук предимно магистрали)-Коринт-Делфи-Каламбака (извънградски), Солун-Кулата... Някои участъци от маршрута съм преминавал неколкократно през различни години...
                Като особено ме впечатлява контраста на движението между Серес/българската граница и това в наша територия, няколко километра след това - същите автомобили, същите шофьори, а поведението - коренно различно...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Вие 'що си мислите, че тоя си няма тапия (за инвалид)!
                  Не трябва ли да има картонче /синьо/ на стъклото, ако има "тапия"... Е, ако няма тапия за инвалид, искрено му пожелавам да си извади най-скоро!!!
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Ей така се паркира!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07042015323.jpg
Прегледи:1
Размер:196.1 КБ
ID:5652929
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Вие 'що си мислите, че тоя си няма тапия (за инвалид)!
                      Е за това ще се занимават с ТЕЛК. Тук сьщо има тема и хвалебствени слова.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Чувал съм... че София-Бургас се взима за час и 45 минути... Със зареждане преди Стара Загора... та не знам дали 15 минути се пестят...

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                          Чувал съм... че София-Бургас се взима за час и 45 минути... Със зареждане преди Стара Загора... та не знам дали 15 минути се пестят...
                          То се взимаше от някоЙ хора и преди Боковата магистрала Ето тук във форума имаме участник, взимал Стара Загора - Аерогара София за 48 минути със "Сузуки Самурай", ама не било "Самурай", в крайна сметка не стана ясно с какво, защото разтриха мненията и раздадоха картони
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                            Чувал съм... че София-Бургас се взима за час и 45 минути... Със зареждане преди Стара Загора... та не знам дали 15 минути се пестят...
                            Нали знаеш - Веднъж с менци за вода, втори път с менци за вода, третият път менците се чупят.

                            пп
                            Не знам каква е тази история завършила с картони, но и аз съм взимал Сливен-София - точно за час и 45мин. Когато магистралата стигаше до Плодовитово. Тогава си мислех, че залогът си струва, сега не бих го повторил. А работата, дето беше повод, всъщност така и не успях да я свърша.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              . а как карат 'масовите' шофьори... Идиоти по пътищата има навсякъде........
                              Мдам, гърците определено на магистралите карат по-културно отколкото по междуселищните. От Серес до Кулата най-често съм виждал радари/полицаи в действие,вероятно и затова контраста голям

                              Ето малко веселба от Украйна
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Червената Фиеста, от 0:45 нататък. Поредният унтерменш, незнайно защо решил, че неговото време е по-ценно от времето на останалите участници в движението. Е, както се установи емпирично - в лентата за насрещно движение понякога има и ... хм, ами насрещно движение. И се наложи две ленти да спрем, за да може унтерменша да се прибере в правилната лента и да отпуши движението.

                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X