Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Това прилича на някаква бандитска разстановка на автомобили при наркосделка от филмите
    Ми знаеш ли...може и това да е

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Я един кратък не особено качествен фоторепортаж. Седя си аз и 10 минути ми надуват главата някакъв клаксон и някакви крясъци. Нормално-нормално за любима ПерниСофия, ама много шумно, бре... Та значи, навлязла една (в последствие се оказа девойка) с очукано от градушката "Поло" в насрещното и... си кротко паркирала там.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:131220142344.jpg
Прегледи:1
Размер:259.7 КБ
ID:5628915

      Озверели "гоУеми гоУфъри" свирят-свирят, после излизат и почват да ритат и чупят колата:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:131220142345.jpg
Прегледи:1
Размер:259.6 КБ
ID:5628916

      То к`во да и счупиш на такава прежалена "градушкаджийка" ? Странични огледала, малко вдлъбнатини по калниците, фарове... джам не посмяха да трошат. Лошото, че телефонът ми не ще да си изключи светкавицата, та видяха, че ги осветявам отгоре и се оттеглиха. Преминаха на "План Б" - въртене на телефони.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:131220142346.jpg
Прегледи:1
Размер:282.4 КБ
ID:5628917

      В един момент се появи собственичка на също така неправилно навлезлото в улицата, но поне паркирано от правилната страна "Ауди А3", та отвори зигзагообразен проход и "социалното напрежение" се отпуши и оттече.
      Добре де, ама по едно време пак (женски писък): "Не ми вика-а-а-а-а-а-а-а-ййй!!! А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а!!!! Кря-я-я-я-я-я--я-я-яссс!!!
      Какво да видя ? Девойкати била толкова нагла, че се появила чак след идването на полиция, извикана преди час-час и половина от затапените. И се кара и крещи на полицаЙтИ, после сърдито се мушна в "Полото" и тръшна вратата:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:131220142349.jpg
Прегледи:1
Размер:287.8 КБ
ID:5628920

      Полицаите обаче не се отказаха С много разправиЙ успяха да я склонят да си даде дУкИментите да и напишат акт:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:131220142350.jpg
Прегледи:1
Размер:339.2 КБ
ID:5628921
      Прикачени файлове
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
        Български инвалиди. Без коментар...[ATTACH=CONFIG]761889[/ATTACH]
        Сега някой ще се затюхка как няма кой да ги глоби. А по същото време ще пусне тема как да се отървем от глоба за паркиране или просто ще псува тези, на които това е работата.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Така е... и лошото е, че има само един изход - терминал...
          Тези "инвалиди" си остават тук, независимо дали искаме или - не.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Жалка история. Определено държава няма!

            Защо в нормалните държави работи системата а при нас не? Май не сме готови за тая стъпка все още...
            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
              Жалка история. Определено държава няма!

              Защо в нормалните държави работи системата а при нас не? Май не сме готови за тая стъпка все още...

              Ами няма , като снимащия , вместо да отиде да разпечата снимката и да пусне жалба в най-близкото районно , просто публикува снимката във някакъв форум. Аз ли да напиша акта ?
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Това е резултата, когато един народ се оставя да го ограбват мозъчни инвалиди!
                От месец почти всяка вечер има кола паркирана пред гаража ми и закона е на страната на нарушителя. Скоро ще ми писне и ще спра да чета и зачитам законите!

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                  Това е резултата, когато един народ се оставя да го ограбват мозъчни инвалиди!
                  От месец почти всяка вечер има кола паркирана пред гаража ми и закона е на страната на нарушителя. Скоро ще ми писне и ще спра да чета и зачитам законите!

                  Би ли ми обяснил , как закона е на страната на нарушителя , като е записано , че е забранено паркирането пред входове , гаражи .... ?
                  Ти колко пъти пуска жалба ?
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Ейййй, големи брожения по повод "инвалидите" Аз пък си поддържам, че това е някаква "разстановка" при мутренска "делова среща". Верно, колите не са от най-най, но за квартални отговорници по пласмента на дрогата са си баш съответстващи Паркингът е ПРАЗЕН, явно е през нощта или късно вечерта, прилича ми на място пред фалирал магазин, напр. "Рода Маркет" на бул. "Владимир Вазов", ама не е там... Във всеки случай нема изгледи да си появят баш-инвалиди, че да опрат до въпросните парко-места, пък наоколо има още десетина празни такива (ако им стиска на инвалидите да се паркират наблизо, де).
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      3 пъти съм звънял на полиция, 112, и няколко пъти на градска мобилност, като казах че ще платя исканите от тях 30лв за репатриране и въпреки това отново ме пратиха да звъня на разни телефони... 1 път съм писал жалба и отново нищо. Да те викна като ми дойде пак мерака за жалби и обаждания? Имам видеокамера на мястото та и матерял не липсва. А знаеш ли какво става като го закача с уазката и го разкарам някой. Полицайте са първа писта и самоуправство е често повтаряна думичка!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Ейййй, големи брожения по повод "инвалидите" Аз пък си поддържам, че това е някаква "разстановка" при мутренска "делова среща". Верно, колите не са от най-най, но за квартални отговорници по пласмента на дрогата са си баш съответстващи Паркингът е ПРАЗЕН, явно е през нощта или късно вечерта, прилича ми на място пред фалирал магазин, напр. "Рода Маркет" на бул. "Владимир Вазов", ама не е там... Във всеки случай нема изгледи да си появят баш-инвалиди, че да опрат до въпросните парко-места, пък наоколо има още десетина празни такива (ако им стиска на инвалидите да се паркират наблизо, де).
                        Точно това, че паркинга е празен е най-голямата трагедия! Почти нищо не им коства да паркират правилно, но закона е последното нещо, което ги притеснява и виждаме резултата. Ако паркинга беше пълен ще кажеш, не е намерил място и е паркирал там има причина да рискува...

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          Сега някой ще се затюхка как няма кой да ги глоби. А по същото време ще пусне тема как да се отървем от глоба за паркиране или просто ще псува тези, на които това е работата.
                          Тях ги псуват по повод и без повод, не, че няма защо. Някой така си/им го е ,,изръкопляскал". Съвет за най-желания изход?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Ейййй, големи брожения по повод "инвалидите" Аз пък си поддържам, че това е някаква "разстановка" при мутренска "делова среща". Верно, колите не са от най-най, но за квартални отговорници по пласмента на дрогата са си баш съответстващи Паркингът е ПРАЗЕН, явно е през нощта или късно вечерта, прилича ми на място пред фалирал магазин, напр. "Рода Маркет" на бул. "Владимир Вазов", ама не е там... Във всеки случай нема изгледи да си появят баш-инвалиди, че да опрат до въпросните парко-места, пък наоколо има още десетина празни такива (ако им стиска на инвалидите да се паркират наблизо, де).
                            Ама ги рзбираш нещата

                            Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                            3 пъти съм звънял на полиция, 112, и няколко пъти на градска мобилност, като казах че ще платя исканите от тях 30лв за репатриране и въпреки това отново ме пратиха да звъня на разни телефони... 1 път съм писал жалба и отново нищо. Да те викна като ми дойде пак мерака за жалби и обаждания? Имам видеокамера на мястото та и матерял не липсва. А знаеш ли какво става като го закача с уазката и го разкарам някой. Полицайте са първа писта и самоуправство е често повтаряна думичка!
                            Така , от обажднията на 112 има ефект , но е бавен. Най-ефективния вариант е снимка , разпечатана на хартия и прикрепена към жалба в полицията. Имам над 20 такива случая и винаги са ми пращали писмо с копие от акта съставен на собствениците на сниманото МПС.
                            На 112 звъня доста , и понеже имам позната в колцентъра им , тя ми сподели , че вече съм нарицателно там
                            От звъненето на 112 съм доволен , за двама комшии , на единя му дигнаха колата с паяка, а госпожата с големия джип , вече си паркира на паркинга , макар и кален ( това и беше извинението , защо е на тротоара )
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                              нищо не им коства да паркират правилно, но закона е последното нещо, което ги притеснява и виждаме резултата..
                              Да ,за съжаление "правилата"не важат за всички.
                              Моя приятелски съвет е да им спретнеш "изненада",като играеш няколко хода напред и си осигуриш "гърба"!
                              Когато правилата не "важат", играя извън зоната им и винаги има "резултат".(Надявам се разбирате предложението ми) Мислене и действия!!!

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                                Да ,за съжаление "правилата"не важат за всички.......
                                В конкретния случай не е до правила. Това е манталитет и култура.

                                Виждал съм в центъра на Букорещ, костюмар с очила и вратовръзка да отваря вратата на S класата и да си изтръсква пепелника на улицата.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X