Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Дали това е само мое субективно усещане, или патрулката (от 0:20 нататък) е паркирана неправилно, а на всичко отгоре създава и реална опасност за ПТП ?
    Да, наистина, изключително напрегната пътна ситуация...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Да, наистина, изключително напрегната пътна ситуация...
      Факт е, че вместо да спомагат за безопасността, полицаите в случая затрудняват движението, което неминуемо е предпоставка за авария...
      Останалото са дребнави заяждания....
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Да, наистина, изключително напрегната пътна ситуация...
        Нали !!! Живота ми мина пред очите ми на кинолента, духа ми напусна тялото ми, чух тътен и видях ярка бяла светлина в края на тъмен тунел, адреналина ми скочи. Екстремно си беше, 40 км/ч не е шега работа.... но тъй като съм трениран професионалист - овладях ситуацията, както е видно и от клипа.

        Disclaimer: Както казах -аз съм трениран професионалист, така че не опитвайте това в къщи. При заснемането на клипа не са наранени животни, освен една муха която се размаза на предното стъкло.

        А нарушението на 0:34 явно съм го извършил в кратките секунди, в които не съм бил на себе си, дами и господа съдебни заседатели...
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          ...
          А нарушението на 0:34 явно съм го извършил в кратките секунди, в които не съм бил на себе си, дами и господа съдебни заседатели...
          Кое е това нарушение?
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Факт е, че вместо да спомагат за безопасността, полицаите в случая затрудняват движението, което неминуемо е предпоставка за авария...
            Останалото са дребнави заяждания....
            Възможно е полицаите да са имали основателна причина да спрат по тоя начин. Може пък да са спрели така за кеф. Няма да разберем.
            Ако конкретната пътна ситуация не беше толкова напрегната и опасТна, бих останал с впечатление, че пускането на подобен клип е заяждане. Е, видно е че случаят не е такъв...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Възможно е полицаите да са имали основателна причина да спрат по тоя начин.
              Аз съм 1000% убеден, че полицаите са имали съвсем основателна причина да спрат по този начин. Даже по-нагоре се спомена и причината - няма място. Иначе биха спрели на инвалидните парко места. Тъпото е, че нямат законовото право да спират там, освен при определени условия, които те не са изпълнили. Ако аз си паркирам каляската на същото място - може даже и бой да ям, и после да се окаже, че съм пцувал грозно полицаите, пребил съм 5-6 от тях и даже съм им късал пагоните...

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Кое е това нарушение?
              Не е само едно. Бях небръснат и с разкопчано най-горно копче на ризата, слушах упадъчна музика и праговете на колата ми бяха кални. Но това само между мен и теб.

              А иначе - предполагам че ivo-police точно този въпрос чакаше, очевидно аз отговори на моите въпроси няма да дочакам
              Последно редактирано от windwarrior; 28-05-14, 23:03.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Мен ме кефи как в отсечката почти няма знак сложен като хората, повечето са за участници поне 3метра високи според мен имаш заядливо нарушение на 0:43, не на 0:34
                Надам се дека ше пийш едно в потрес .
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  според мен имаш заядливо нарушение на 0:43, не на 0:34
                  Нормативен акт, член, точка, алинея ?
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Тоя убавец през ден спира там а патрулката е 3-4 коли пред мен, но не се вижда поради качеството на удароустойчивата сапунерка.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0190A_zps863211d9.jpg
Прегледи:1
Размер:92.0 КБ
ID:5590733
                    Само да имаше инстанция в България дето се занимава с регулирането на движението по пътищата..

                    Ще снимам и патрулката която почна редовно да спира на средата в завоя в детелината на бул България посока Бъкстон - Бояна и снима в гръб.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      Кое е това нарушение?
                      Малко като:
                      полицая: знаете ли за какво ви спирам?
                      - знам, ама нямам..
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        А така се спира в макдоналдс ..........

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20140527_002.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5590754
                        Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Вдъхновен от Веселин Маринов, който им посвети песен, реших и аз да дам своя скромен трибют към полицията. В момент на вдъхновение реших да нарека поредицата "Член 92 от ЗДП", не знам защо, просто така ми хрумна. Звучи едно такова... солидно някак си. Ето и първите две серии от поредицата, с днешна дата:

                          1. От 0:40 нататък:




                          2. От 0:20 нататък:




                          И един обикновен, цивилен любител на коледните украси (от 0:25 нататък):

                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от ivan abt Преглед на мнение
                            А така се спира в макдоналдс ..........
                            Ко, не ВИ кефи парка -геврека е инвалиден.....моЗъг..

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

                              2. От 0:20 нататък:


                              Колега, тук направо си си за глоба. Пресичаш двойно непрекъсната маркировка. Полицая може да си чака на входа и да си пише фишчета. Него кой ще глобява, не знам.
                              Диян Димитров

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                                Колега, тук направо си си за глоба. Пресичаш двойно непрекъсната маркировка. ...
                                Няма начин да не я пресече, защото преди нея дясната лента е блокирана от коли, които са там в нарушение на забраната за спиране и човек няма как да се престрои вдясно.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X