Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Да,но дали важи това правило в кръговото ,ще питам утре,вещите лица
    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    нямаше ли нещо, че при едновременно престрояване на съседни коли, предимството е на десния
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      ....Какво общо има маркировката преди кръстовище със маркировката или правилата вътре в кръговото кръстовище.
      Всичко.
      Ако някъде не е направена както трябва, знаещите могат да я оправят на 112. Ама не да шарят като по шахмат дъска. Да, вече е зор, ма щом се правим, ще спазваме и тоз закон.
      пп има и ,,мисленото продължение™ на маркировката, какъв десен/лев
      Последно редактирано от veskov; 10-10-18, 19:41.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Анатоли, без никакви лични неща.
        За мен не си прав.
        Твоята лента е задължително за наляво.Че даже хоризонталната маркировка го каза три пъти.
        Продължаваш направо от грешна лента.Не че сребристия Пасат е безгрешен, но добре че няма ПТП.
        Може за цял Пловдив да е нормално, но с някой НЕмесетен като мен, чакай да чакаме КАТ...
        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ... освен че никъде в кръговото движение не е приложимо предимството на дясностоящия.

          Маневрата за която си говорим е "престрояване".
          Аз не твърдя, че законът е непременно такъв, а само модус операнди на катаджиите."Катастрофа в кръгово? Пиши тоя левия виновен и да бЕгаме..."
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
            Анатоли, без никакви лични неща.
            За мен не си прав.
            Твоята лента е задължително за наляво.Че даже хоризонталната маркировка го каза три пъти.
            Продължаваш направо от грешна лента.Не че сребристия Пасат е безгрешен, но добре че няма ПТП.
            Може за цял Пловдив да е нормално, но с някой НЕмесетен като мен, чакай да чакаме КАТ...
            Нищо лично разбира се,въпроса е принципен.
            Погледни последния клип и сподели къде е нарушението,след това го налагаме върху дневния и пак така,докато не се появи инструктор който да обясни грамотно що така или не така.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
              Аз не твърдя, че законът е непременно такъв, а само модус операнди на катаджиите."Катастрофа в кръгово? Пиши тоя левия виновен и да бЕгаме..."
              Модус операнди на катаджиите се коригира в съда.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                На същото това кръгово но в обратна посока и преди доста години приятел ме прибираше след коледен банкет с моята кола. Влезе в ролята на тази колежка
                и от средна лента реши да завърти наляво по колелото.Около 1 след полунощ, лек сняг, малко заледено. Москвича в лявата лента не успя да спре и се
                наниза в шофьорската ми врата. Катаджиите дойдоха, погледнаха следите и думите им към приятеля ми бяха: "Засякъл си му пътя, за да не ти пишем акт
                вижте се разберете нещо..."
                В миналото ще остане, каквито сме били...

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Анатоли, в момента нещо не ми се отваря другия клип.
                  Качи оак линк, като можеш...
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Да допълня,че при три ленти за движение, от най-лявата да продължиш в кръговото направо си е неоправдан риск.
                    В миналото ще остане, каквито сме били...

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                      Анатоли, в момента нещо не ми се отваря другия клип.
                      Качи оак линк, като можеш...
                      https://youtu.be/iJqFn8va3R8

                      Сега ?


                      А иначе,пешеходците в Пловдив ги обичаме,и те нас,направо флиртуваме с тях..

                      Ето доказателство

                      https://youtu.be/H5cwkJhtruA
                      Последно редактирано от Roninn; 10-10-18, 20:11.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Маркировката на входа на кръстовище, си важи еднакво и за кръгово кръстовище.
                        Освен това, изхода направо, са само две ленти, които са за входните дясна и средна.
                        При обикаляне на кръговото в последния клип, няма проблем, защото движейки се в кръговото, си с предимство пред влизащите в него и можеш да се престроиш лесно в която лента е нужно.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          Маркировката на входа на кръстовище, си важи еднакво и за кръгово кръстовище.
                          Освен това, изхода направо, са само две ленти, които са за входните дясна и средна.
                          При обикаляне на кръговото в последния клип, няма проблем, защото движейки се в кръговото, си с предимство пред влизащите в него и можеш да се престроиш лесно в която лента е нужно.
                          Лентите в кръговото са три.Обозначени са на знака от дясно и се вижда.

                          Под знака за край на предимството



                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          Маркировката на входа на кръстовище, си важи еднакво и за кръгово кръстовище.

                          Във кръговото би трябвало да има друга маркировка която никога не я е имало.



                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          При обикаляне на кръговото в последния клип, няма проблем, защото движейки се в кръговото, си с предимство пред влизащите в него и можеш да се престроиш лесно в която лента е нужно.
                          Ми аз не съм ли в кръговото ,даже се опитвам и да го напусна.
                          Или за да съм с предимство,трябва да направя един оборот?
                          Последно редактирано от Roninn; 10-10-18, 20:21.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Лентите в кръговото са три.Обозначени са на знака от дясно и се вижда.

                            Под знака за край на предимството






                            Във кръговото би трябвало да има друга маркировка която никога не я е имало.





                            Ми аз не съм ли в кръговото ,даже се опитвам и да го напусна.
                            Или за да съм с предимство,трябва да направя един оборот?
                            Точно на тая табела, също е указано коя лента за накъде е, и лявата си е само за наляво.
                            Това, че в кръговото няма маркировка, не значи, че тази на входа му, плюс знака, не важат.(Кажи ти за какво се отнасят, ако не за начина на преминаване през кръговото кръстовище).

                            А за последното - да, за да си с предимство, пред влизащите от същия вход от който си влязъл, трябва да завъртиш един оборот, и тогава може да се престроиш пред тях където си искаш за да го напуснеш където ти е необходимо.
                            Но като влезете заедно, имате предимство едни спрямо други, само в направленията указани с маркировката на входа, плюс допълнителната табела под знака за край на пътя с предимство.
                            Т.е. ти за наляво, най-вътрешната лента на кръга, средната за направо, и дясната за направо и надясно. И не само предимство, а задължителна посока на движение.
                            Като се завъртиш, за излизане се престрояваш в средната поне, непосредствено преди избрания изход.

                            При престрояване са едни същи правилата и в кръговото, както и в обикновенно многоредово движение.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                              Мигача беше даден в мига, в който взе предимството на колегата на 2-3 метра пред него. Това не е много внимателно, но пък явно е по необходимост. В трилентово кръгово и така създалата се ситуация и двамата са за секс, но такова непр едвидено поведение като на младата дама прави доста пакости. La donna e mobile са казалЕ италянците щото си ги знаят кви са , и аз като видя жена да шофира малко се стагам щото не знам къде блуждае умът и(и от моята пак така се притеснявам).
                              Да се влезе в кръстовище с кръгово движение от най-лявата лента, да се прецапат по най-изправена траектория всички ленти в кръстовището и пак по най-изправена траектория да се напусне е едно изключително разпространено и навярно особено мачовско поведение. Ама колкото е разпространено и мачовско - толкова е и неправилно.


                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              ... но само при едновременно.
                              Ми то в случая е именно едновременно. Ронин надясно, момата наляво. (Ронин впоследствие решил да завие наляво, та да се обяснят... ама това впоследствие.)


                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Какво общо има маркировката преди кръстовище със маркировката или правилата вътре в кръговото кръстовище.
                              Кръстовището с кръгово движение, е просто още един вид кръстовище. Маркировката пред него, е като за пред всяко друго - със същото значение и същата стойност.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Гледаме шкодата от първия светофар до колелото.На колелото аз ускорявам за направо,не съм сигурен при влизане в колелото дали и аз не съм в нарушение,но вътре в колелото мога да карам в която лента ми е удобно.

                                https://youtu.be/W3HKqbnvVT0


                                Както е видно вероятно,догоних шкодата и я спрях.Кара жена на възраст около 25 г.На предната седалка младо момче към 20 г.На задната седалка възрастна жена.
                                На въпроса дали е пияна,получих ехидна усмивка.Попитах я нормална ли е,попитах момчето дали има книжка и ако е така,да седне той да кара,никаква реакция.Попитах възрастната жена ,дали не се притеснява от това поведение на шофьорката никаква реакция.С изключение на водачката,двамата гледаха предното стъкло,така че все едно се прожектираше интересен филм и не отделиха поглед.Момичето десет пъти нахилено каза Ок.Ок.Ок.Казах и че като не и пука за нея,да помисли за роднините си ,и си тръгнах.Не доумявам как една неадекватна патка,може да приеме подобно поведение за забавно.

                                На всичко отгоре ,във фургона имам близо тон материали и инструменти,две стълби ,към 300 метра пвц тръби на покрива ..
                                Нищо лично, но за мен си в нарушение, а патката не е. Хипотезата за едновременно престрояване. Важи си еднакво в кръстовището, както и извън него.

                                И да - мога да ти обясня защо шофьорката и пътниците са ти изглеждали неадекватни. От страх и стрес. Ако не бяха двама младежи и възрастна жена, а трима нацепени батки щяха да ти от реагират по адекватно, ама можеше и резултата да не ти хареса.

                                Едно време и аз слизах от колата да търся сметка на некви нагляри. И точно така ми реагираха - изцъклен поглед в предното стъкло и неадекватно поведение. После осъзнах че е трудно да си адекватен, ако 2 метра и 100 кг маймуна (а ти си 50 кг жабче) ти подскача около колата и агресивно те поканя да слезеш, че взаимно да си декламирате текстове от ЗДвП, съчетани с бурно ръкомахане.

                                А още по после ми се роди прекрасна дъщеричка, и се присетих за старшина Мечев. И повече не правя такива неща.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X