Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Тебе щех да те посоча с пръст (тройна комбинация) и да те назова поименно
    Днес дори съм с червено "Либи", че онуй синьото се разписка, че искало смяна на масло и пълно обслужване, видиш ли...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Бухнал се е, щото е влязъл с висока скорост и е чукнал спирачката...
      За тъмносиньото ГЧ - не съм бил и аз
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Бухнал се е, щото е влязъл с висока скорост и е чукнал спирачката...
        Преди мноооооооооого години качих някакъв човек, обърнал бус на същия път, но в обратната посока. Нямаше още мобилни телефони, той беше тръгнал да търси трактори / влекачи да вадят буса и да се обади отнякъде на шефа си. Каза, че му излезнала кола от насрещното в неговата лента и той се бухнал в канавката, щото иначе - челен удар. А колата си минала и заминала.
        Тука на клипчето се чудя дали не е станало нещо подобно - щото на десен завой да излезнеш вдясно от пътя с кола с предно предаване?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          ... щото на десен завой да излезнеш вдясно от пътя с кола с предно предаване?
          Ами хвърлената задница (а това го може и кола с предно предаване особено при чукване на спирачка при влизането в завой заедно с отпускане на газта) води до презавиване, което ако скоростта не е много висока и ако шофьорът не е подготвен да контрира - води до влизане вътре в завоя...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Ами хвърлената задница (а това го може и кола с предно предаване особено при чукване на спирачка при влизането в завой заедно с отпускане на газта) води до презавиване, което ако скоростта не е много висока и ако шофьорът не е подготвен да контрира - води до влизане вътре в завоя...
            Има такава вероятност, но познанието е слаба сила... Важното е... пустословие
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Три години по-късно, същото място.
              Пак там - дело на ... ... мой племенник? (син на братовчед):

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-d988a368cc7e5c76426e6d2f467fcadc-V.jpg
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5798103

              Твърди, че му е изпаднало предно ляво колело в завой... Виждал съм и такива случаЙ - скъсана полуоска, изпаднала щото шарнир се счупил, ама тука дали е така?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Тротинетка с "изтърбушени еко-глупостиЙ". Както винаги "тубата", а и камерата също, не дават пълна представа за обгазяването:

                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Мислиш ли, че от изтъртбушеъни ънеща е ратботата - тази тротиънетка, е натбор ъна жеъната...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Това не са изтърбушени еко-глупостиЙ, а лебедова песен на ДВГ. Пушекът е бял - или масло, или антифриз, или и двете.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      масларка
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Някакъв дискусиЙ за моторджиЙ се беше заформѝл, гледам - нема го. А аз тамаМ бех приготвил следния клип - язе карам бавно, да го пущим да оди по-брЪже да си донорства, па он ми праЙ некви неприлични жестове (от 2,20 мин.).

                        Тубата прочее нещо днес не е на кеф - размазва ми прекрасни пейзажи от TheFileto (ДЪфилето, дИмек). Какво ли не пробвАх - различни формати, пет пъти качвам едно и също клипче, а тя маже ли, маже.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Така го правят рибарите
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Защо пък рибар, мислиш ли, че този същият ще паркира друго яче, ако е отишъл до бакалията, училището на децата, или където и да е на друго място?
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Защо пък рибар, мислиш ли, че този същият ще паркира друго яче, ако е отишъл до бакалията, училището на децата, или където и да е на друго място?
                              Спрелите там са за риба . От ляво зад храстите е Осъм-а. И отиващите за риба вършат уникални глупости понякога понеже по пътя няма къде да се спира. А по този път фъркат едни тирове и то не много бавно.
                              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                                Спрелите там са за риба . От ляво зад храстите е Осъм-а. И отиващите за риба вършат уникални глупости понякога понеже по пътя няма къде да се спира. А по този път фъркат едни тирове и то не много бавно.
                                те, че са бой, за бой са, ама мен са ме учили навремето да карам с такава скорост, че да мога да спра в границите на видимостта.
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X