Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Ще се качвам на още по голяма кола...Незнам да се радвам ли,курбан ли,разумният човек би си направил няколко извода.

    1.Спирай на стоп както пише в здп
    2.Не работи след 18:00 часа,вредиш на себе си и околните.
    3. Купи си най-високата и тежка кола,ама и това не е гаранция.

    Една педя и щяха да ми се отворят и двата еарбега.

    От преди час.

    https://youtu.be/49hj5bsq44c
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      По т.1- съгласен.
      По т.2- немаш си на представа,колко искам да е възможно, ама пусти началник не дава - също като твоя.
      По т.3- единственният изход е въртолет или танк.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Ще се качвам на още по голяма кола...Незнам да се радвам ли,курбан ли,разумният човек би си направил няколко извода.

        1.Спирай на стоп както пише в здп
        2.Не работи след 18:00 часа,вредиш на себе си и околните.
        3. Купи си най-високата и тежка кола,ама и това не е гаранция.

        Една педя и щяха да ми се отворят и двата еарбега.

        От преди час.

        https://youtu.be/49hj5bsq44c
        А се бият дори?
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Знак стоп е ясен, но километрите, изминати по т.нар. ни "пътища", които са над 150 хиляди със сигурност, са ме убедили многократно, че малоумната организация на движението на повечето места е решаващ фактор за поразиите, защото допълва човешкия фактор, вместо да работи в посока да го неутрализира. Такива огромни кръстовища в непосредствена близост до населени места ако не регулирани със светофари, трябва да са осветени поне на по 100 метра преди кръстовището, а вътре в него трябва да е като ден.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            Знак стоп е ясен, но километрите, изминати по т.нар. ни "пътища", които са над 150 хиляди със сигурност, са ме убедили многократно, че малоумната организация на движението на повечето места е решаващ фактор за поразиите, защото допълва човешкия фактор, вместо да работи в посока да го неутрализира. Такива огромни кръстовища в непосредствена близост до населени места ако не регулирани със светофари, трябва да са осветени поне на по 100 метра преди кръстовището, а вътре в него трябва да е като ден.
            Според мен вината е разделена 60% организация на движение и 40% участници в движението . Когато едно нещо , работа или закон могат да се ползват , изпълни или тълкуват по два различни начина е гарантирано , че ще бъде по най- лекият или най-удобният начин и гарантирано по най-неправилният .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Туй е класика, описвана от мен във форумЪт, но все в заключени впоследствие теми, поради което не мога да ги цитирам.
              "мРецедесо" се движи с поне 140-150 км/ч (е, има убави спирачки). Водачът на VW-то ли какво е там, вижда, че се задава нещо, но не преценява скоростта на това задаващо се (рефлекси и навици от времето на "Ладите" и "мОсквичите") и решава, че е безопасТно да премине (задаващото се "е далече").
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Хм... Според мен мерцедесът се движи достатъчно бавно - едва ли повече от 60км/ч... Просто камионът попречи на видимостта на гоУфу..
                То се видя кога Гоуфу видЕ мерцедеса - няма и секунда преди удара..
                А за малоумната организация - така си е... Имам чувството, че тук планирането на знаци, маркировка и трасе на пътя се извършва от хора, които никога не са сядали зад волана...
                Защо навън по някои държави нямаш ограничения, но имаш добре разчистена видимост и добре маркирано - да виждаш отдалеч другият трафик, къде трябва да спреш, къде да минеш и т.н ? И си я карат без светофари, кръгови и т.н... А тук - и три светофара да направиш - пак се мелят по кръстовищата...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Всеки ден минавам поне през две такива кръстовища. Спре ли светофара, са гарантирани по катастрофа на час. Отвратителна видимост във всички посоки. Главуните са сложили знаци и са решили проблема. То и на клипа се видя- Голфа спря на стопа. Ама не прецени кога да тръгне...
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Уффф... "тубата" пак са си променили editor-а и не знам как да отбележа на екрана това, което ме ФЧепЕтли, а именно: странен автомобил с емблема на VW, стопове от стар "Опел Омега", намиращ се вляво от бялото "Фордче" пред мен и пред жълтото такси. Някой знае ли какво е това?



                    На всичкото отгоре има нещо като "буркан" за специален режим на движение на покрива?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Уффф... "тубата" пак са си променили editor-а и не знам как да отбележа на екрана това, което ме ФЧепЕтли, а именно: странен автомобил с емблема на VW, стопове от стар "Опел Омега", намиращ се вляво от бялото "Фордче" пред мен и пред жълтото такси. Някой знае ли какво е това?
                      ....
                      Опел Астра G, 1.6 бензин от 2008г.
                      http://www.nakladkibg.com
                      накладки, спирачни дискове, съединители

                      088 8613380

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Три години по-късно, същото място. От 35-та секунда:



                          Какво ли го е накарало да се бухне така? Ето го мястото:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Burgas-Varna.jpg
Прегледи:1
Размер:58.4 КБ
ID:5797850
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Днес по обяд ако някой дърт гъзар с тъмносин Г.Чероки го е сърбял дирника пред Кауфланд в Студентското градче, да знае, че аз съм го поздрАвил за "прекрасното" паркиране.

                            П.П. Нещо снимки ядец.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Днес по обяд ако някой дърт гъзар с тъмносин Г.Чероки го е сърбял дирника пред Кауфланд в Студентското градче, да знае, че аз съм го поздрАвил за "прекрасното" паркиране.
                              Не съм бил аз (какво разочарование, нали?)
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Тебе щех да те посоча с пръст (тройна комбинация) и да те назова поименно
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X