Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Не знам защо реши че съм в обяснителен режим.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Добре - заяви го.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        И заявителен не съм.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Убу.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Абе чичкото се беше разсеял, или си е некадърен, ама формалната вина си е отвсякъде на момата.
            Не е само на момата, дори тя се опита да избегне "удара". А левака ако беше продължил както тръгна отначало, то вероятно щеше и да мине.
            И двамата са за...квото им се падне
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Едно време упражнението "заобикаляне на колчета", или т.нар. "змейка" си беше стандартна част от изпитната процедура за придобиване на СУМПС. Не съм много сигурен, ама даже май се правеше и в двете посоки - и напред и на заден. Може и да бъркам.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Едно време упражнението "заобикаляне на колчета", или т.нар. "змейка" си беше стандартна част от изпитната процедура за придобиване на СУМПС. Не съм много сигурен, ама даже май се правеше и в двете посоки - и напред и на заден. Може и да бъркам.
                Висок праг за придобиване на СУМПС може и да допринася за намаляване на ПТП в абсолютен брой и щети, но е вредно за икономиката.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Че кой говори за висок праг? Да може да завие ляво-дясно-ляво-дясно, без да се блъсне в някой наоколо
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    За толкова висок праг говорим напоследък.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Едно време какво било, па напоследък - този чичо като го гледам, най-вероятно има книжка отпреди мнозинството от нас.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Във момента да караш кола в Пловдив е подобно на ония колички по увеселителните паркове.Днес от Практикер до Брезовско шосе час и петдесет минути.За час и двайсет минути ходя до стадион Левски в София.Мъка...мъка..целия Бул.Цар Борис III беше задръстен от Сточна гара до търговиите.Всеки се бута,мигач =табу.Не мога да си обясня,от къде дойдоха толкова автомобили в града.На южния околовръстен път задръстването беше около 10 км.близо от магистралата до Асеновград...мъка
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Във момента да караш кола в Пловдив е подобно на ония колички по увеселителните паркове...мъка
                          Така-така! Нема само ние у ПерниСофията да са гърчим, зер!
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Във момента да караш кола в Пловдив е...мъка...мъка
                            Извинявам се, че орязах цитата по модела на Ясен.
                            Моите наблюдения са, че ремонтите по пловдивските улици и булеварди се отразяват значително по зле на трафика, отколкото в София. А сроковете са минимум два пъти по големи.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              От сутринта до преди половин час имах поне десетина конфликтни ситуации,и понеже вече съм претръпнал ,ги отминавам със газ.Един набор ,одеве ме освирка отзад,еднолентов път ,завивам наляво,колата зад мен,ще завива надясно,Форд Мондео целия се качил върху велоалеята и пак не му стига да се вмести за втори ред,пред мен кола, броня в броня и спира да се разправя че не можел да мине.След него старо БМВ от седемдесетте,смърди на суров бензин със постоянно работещ ляв мигач,освирках го...смени мигача със нон стоп десен....На руски ме засече Нисан Кашкай със старозагорска рег.го опрях във вратите....без никакви щети...добре че карах сравнително бавно.На Карловско шосе никой от Пловдив до магистрала Тракия не си направи труда да ползва мигачи,направо не е истина.Някакъв бъдещ апокалипсис е..
                              Вече толкова не ми е интересно че не си правя труда да свалям запис



                              Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                              Извинявам се, че орязах цитата по модела на Ясен.
                              Моите наблюдения са, че ремонтите по пловдивските улици и булеварди се отразяват значително по зле на трафика, отколкото в София. А сроковете са минимум два пъти по големи.
                              Със тоя ремонт на бул.Васил Априлов и 6-ти септември също и бул.Руски ,откараха над година ,но потока коли няма отношение
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                                Извинявам се, че орязах цитата по модела на Ясен.
                                Моите наблюдения са, че ремонтите по пловдивските улици и булеварди се отразяват значително по зле на трафика, отколкото в София. А сроковете са минимум два пъти по големи.
                                Да, сроковете са свързани с края на света, но австрийците явно са се поучили от опита на косматия индивид, дето се тупал в гърдите в банята - по времето на Иречека.

                                Да, кофти са ти наблюденията, още по-кофти е, ако това е част от ежедневието - вчера от ресторант "Стадиона" до бул. България задръстването беше по цялото трасе.

                                И не си спомням, защо в София отпадна идеята за винетки на несофийски автомобили - в Пловдив поне 30% от колите не са с пловдивска регистрация.

                                За джипа не ми пука, ама се замислям за други, непластмасови брони на тойотчето. Пък и паджерото може да се облажи..
                                То нали, пред винкело...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X