Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    ей тва ти е маршрута, щом отиваш по Житница........ нали не си с ниска кола, че е малко неравно?
    Само дето на излизането от "Земляне" на бул. "Овча купел" правиш всички възможни нарушения и е въпрос на време да наслагат бетонна мантинела, както направиха на "Никола Мушанов":

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:linkaln.JPG
Прегледи:1
Размер:190.2 КБ
ID:5758669
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Само дето на излизането от "Земляне" на бул. "Овча купел" правиш всички възможни нарушения и е въпрос на време да наслагат бетонна мантинела, както направиха на "Никола Мушанов":
      левият завой е тегав, да, но аз си правя десен и после елегантен обратен малко по-нагоре )

      може да минеш и зад гумаджийницата и да се включиш по Житница, но се минава през двора на сервиза.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        А не по пешеходните зони да се въртят камиончетата, а на пътя - 'пешеходци' с никаква производителност, но затова пък - с опасно поведение..
        Meanwhile in SF (куйету, както знайм, не значи San Francisco):

        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Много бързо карате по Борис Три, Готлиб
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Много бързо карате по Борис Три, Готлиб
            То се вижда пернисофийските рацери как масово ме изпреварват.

            А тия долу някой вижда ли ги? Колкото на клипа се виждат, толкова ги видях и аз:

            Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 04-07-17, 18:20. Причина: частен - държавен клип
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              По нанадолнището накъмто центъро на метрополията става лесно, нагоре на повечето пишман състезатели им идва тегаво, по и газста е скъпа
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                0,03 PK престрояване
                0,21 десен завой като TIR
                0,44 колко ще минат на червено? засега само двама
                0,55 велосипедисти редовно пресичат по пешеходните пътеки, но кола за 1-ви път виждам
                1,25 "аз съм тарикат!"

                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Класическо пернишко включване в движението (някъде след 30-та секунда на клипа)

                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Специално за тази ситуация в Германия на шофьорските курсове учат на "колегиалност" и "улесняване на включващите се в движението".
                    Ето в какво се състои това:
                    Движещите се по основния път с висока скорост при възможност се изнасят в лявата лента, за да могат включващите се да го направят бързо, безопасно и без да спират.
                    У нас това все още не се учи и затова може би ще навлезе като практика едва след още 20-30 години.

                    П.П. Разбира се, изобщо не смятам, че включващият се е прав. Това, което наблюдаваме в клипа, е, какво се случва, когато траекториите на двама не можещи да карат шофьори се пресекат.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      ....
                      Движещите се по основния път с висока скорост при възможност се изнасят в лявата лента, за да могат включващите се да го направят бързо, безопасно и без да спират.
                      У нас това все още не се учи и затова може би ще навлезе като практика едва след още 20-30 години.....
                      Лично аз без да имам отношение към немците го правя този номер от десетки години, и съм забелязал, че не съм единствен...
                      Това е логичното действие, ако лявата лента е свободна...
                      Но това съвсем не е задължително действие...
                      И безопасното изпълнение зависи от квалификацията на водача... Към момента не бих посъветвал щерката (млад водач) да прави маневра към бързата лента... Има време - ще свикне и ще се адаптира...
                      Като гледам - задния явно реши да пропусне излизащия от ускорителната лента, а излизащия - не бе достатъчно настоятелен в момента, в който можеше да се пристрои при достатъчна дистанция ....
                      Общо взето - срещнали са се двама плашливи 'млади водачи' - решиха въпроса бавно и що годе спокойно
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Лично аз без да имам отношение към немците го правя този номер от десетки години, и съм забелязал, че не съм единствен...
                        Аз го правя, но не поради колегиалност, а "водѝм от презумпцията за олигофренѝя на останалите участници в движението" Просто винаги трябва да се очаква да бъде направена от другия водач най-голямата възможна глупост, колкото и немислимо да ни се струва. В Клета Майка това върши страхотна работа за избягване на ПТП-та, а понякога (макар и рядко ) носи приятни изненади: току-виж, случайно тъй, се окаже, че другият водач не бил олигофрен, видиш ли?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          И при мен е така Гагич - щом не си сигурен дали 'идиота' ще изскочи пред теб, то по-добре направи така, че дори да изскочи, това да не те засяга...
                          Оставянето на достатъчна странична дистанция спомага за безопасното развитие на ситуацията
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Какво се случва с колата, когато я оставиш в сервиз, или SpyGames-1:

                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Съжалявам, че нямам камера! Мислех,че таксиджиите са правени в г@з, ма НЕ. Тираджиите са правени там д..ба. Без значение от националност мамка му! Правени са баш когато на бащите им хич не им се е правило това упражнение, или пък са ги събирали с лъжица от килима.
                              Тъкмо трима (българин, турчин и поляк) преди малко искаха да ме трепат. На двупосочен път първите двама (в разстояние на 5 мин.) изпреварваха с разлика от сигурно 5км/ч изпреварвания, карайки точно срещу мен. Даже вторият път се наложи да спра. Третият убавец това упражнение го направи на магистралата. Карах в най-лява лента с около 115км/ч. Техно тупана в момента, в който пусна мигача изобщо не ме бАви, а направо си се ознесе пред мен. Движеше се с най-много 90. Дееба и говедата дееба!
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Вместо да псуваш, инвестирай в камера.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X