Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
    Българинът не се е научил да се движи в една лента. Причината е много проста: Една огромна част от пътната маркировка перманентно липсва. ...
    И не само липсва, ами на много места трафикът ще стане невъзможен, ако тръгнеш да я спазваш ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Ааа, а гагича в гръцко го поядохме що не е пуснал рейса да врътка слалом.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Днес докато си карам колата се замислих за липсата на колегиалност между велосипедисти и автомобилисти...
        И за настоящата инфраструктура, явно направена от хора, които си нямат понятие от работата...
        Да, и аз с колелото често карам 'хибридно' - където ме устройва - карам като пешеходец, а другаде - като автомобилист
        В този участък за последните 4-5 дни на два пъти ми изскача велосипедист на пешеходна пътека... Лошото е, че в други участъци наистина има велоалеи, паралелни (или вмъкнати) на пешеходните пътеки, и автомобилистите също не могат да се ориентират (така са ме псували, че не съм слязъл от колелото при пресичане на кръстовище по велоалея )...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          В София е масово карането не само по пешеходната пътека, ами и по тротоарите, а по велоалеите карат мотористите - не знам вече кого да пазя по- напред.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            ...а по велоалеите карат мотористите...
            Ми па барем те да карат там, щот инак тия стеснения на лентите ще са ептен зАлудо.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Малоумната инфраструктура едно, но особено ,,байкърите" стават все по-нагли, а уж само в планината имало билки. Връщане няма, дано шефчето да пази всички.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Нагъл или не - въпрос на гледна точка - зад кое кормило си
                А заради инфраструктурата или липсата на контрол, често си принуден да 'оптимизираш' маршрута си през не съвсем разрешени участъци заради други нарушители (последно ме псуваха докато се движа по 'велоалеята', която бе направена по средата на тротоара и обозначена само с боичка )..
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  При всички хора с новопридобити права се наблюдава този феномен. Народа го е казал, "държи се като отвързан" .Помните ли бума на педерастите през 90-те ?
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Ако имаш предвид бума на педерастите по пътищата, не е приключил изобщо.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Ако имаш предвид бума на педерастите по пътищата, не е приключил изобщо.
                      Имам предвид, че беше почти модерно да си гей.А преди се криеха...Преди 5 години нямаше джигити на колелета,сега е пълно.
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Нагъл или не - въпрос на гледна точка - зад кое кормило си
                        А заради инфраструктурата или липсата на контрол, често си принуден д.
                        Вече почти изцяло съм зад кръглото кормило и само това ме спира да бъда още по-краен в мнението си. Само, че помня възникването и развитието на конфликта пешеходец турист-скиор(още го имаше малинажа на Витоша), сноубордист(счупена от напушентакъв ръка, крак и мноко контузии на познат в пешеходната зона на Алеко). Помня добре и първите спускачи под драгалевския. Такава прослойка като напушен сноубордист и градски колоездач в момента няма. Скутери и мотори карат хора, които колело не могат да карат. И кой какво да контролира. Тест за наркотици, интелигентност, психо? Ясно е, че ще е така. Ще учим и уж възпитаме, пък каквото такова.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          https://www.youtube.com/watch?v=IOLmKHgzI2M

                          Те велосипедерасите никъде не ги обичат. Просто, като се качат на колело, и законите по пътищата спират да важат за тях. Тука ги церят с дизел...
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Абре ей,аз от скоро сьм велосипедист / нежна думичка ако те боли задника от байка / и нищо лошо на никой още не сьм направил.Е стьпих на един на калника като ми отне предимство с идеята,че аз сьм 70 кила пьк той наблизажа 2та тона с тенекиите ма това не се брои,няма ли крьв - няма любоФ.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              https://www.youtube.com/watch?v=IOLmKHgzI2M

                              Те велосипедерасите никъде не ги обичат. Просто, като се качат на колело, и законите по пътищата спират да важат за тях. Тука ги церят с дизел...
                              Е тия дето търчат за здраве и спортуват (не работят) с колело в София какво дишат.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                Е тия дето търчат за здраве и спортуват (не работят) с колело в София какво дишат.
                                Нещо не се разбрахме. Аз нямам абсолютно нищо против велoсипедисти и всякаква останала група спортисти, илои каквито са там. Просто искам да кажа, че навсякъде има разни индивиди, дето като се качат на колело, и си мислят, че са безсмъртни. И, понеже не върви да ги газиш, и толкова ти е писнало, че ги поставяш под обш знаменател, ги опушваш наред.
                                Има и едно друго нещо тук, ама е малко трyдно за обяснение- като си намериш колата нарисyвана с пирон "Не карай V8, пази природата" /тук "либералите" са малко по не либерални от Хитлер/, всички тия зелени типчета ти стават врагове.
                                Малко е мътно за обяснение, ама представи си, купуваш си кола базирано на политическите ти разбирания. И всички които не споделят мнението ти, заслужават пирон. Ааааа, и тия дето карат коли са ДЛЪЖНИ да се съобразяват с тебе /докато се моташ кротко по средата на платното/- ти си с привилегии, защото пазиш зеленото...
                                И още има, ама е дълго. С 2 дyми, тук тихата война велопедераст/шофьор върви с пълна сила.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X