Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Никоя маневра не е незаконна когато е за избягване на ПТП.
    Ами ако се опиташ да не удариш рязко спрелия преден и се набиеш челно в насрещния? Законен и невинен ще си, нали?

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Що набедихте буса? Точно там,срещу пряката в ляво,лентата е прекъсната!? А и тоя с Тойотата си пресича кръстовището в лявата лента,която е маркирана САМО за наляво!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Ами ако се опиташ да не удариш рязко спрелия преден и се набиеш челно в насрещния? Законен и невинен ще си, нали?
        Зависи.

        Едно е нарушение, друго е ПТП.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
          Ако станеш свидетел ще се допреш и с КАТ и със съдията -а дано ама надали.
          Къде го чукаш,къде се пука!

          Ако някога ми се случи защо да не стана,ако имам клип и него ще предоставя.
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Зависи.

            Едно е нарушение, друго е ПТП.
            Покажи къде е правно дефинирана маневра за избягване на ПТП, моля!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Що набедихте буса? Точно там,срещу пряката в ляво,лентата е прекъсната!? А и тоя с Тойотата си пресича кръстовището в лявата лента,която е маркирана САМО за наляво!
              Шото от дясна лента лев завой не се прави и мигач също няма
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                Що набедихте буса? Точно там,срещу пряката в ляво,лентата е прекъсната!? А и тоя с Тойотата си пресича кръстовището в лявата лента,която е маркирана САМО за наляво!
                Точно така - лентата е прекъсната, а няма и знак забраняващ левия завой. Единствено ако удара беше по-напред в буса, шофьора на тойтата можеше да претендира, че му е изскочил от паркираните в дясната лента, без да го изчака.
                Другото без клип и свидетели, трудно се доказва от коя лента е дошъл.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Ето ви нещо за разсъждаване. Малко ще ви се види дълго ....

                  http://www.osstz.com/reshenia/ND/201...3/02390414.htm

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Шото от дясна лента лев завой не се прави и мигач също няма
                    Откъде е тръгнал не е важно в случая. Стои си в лявата лента,верно че е почти напреко,ама си стои и чака насрещните. А тоя с Тойотота си беше решил да му мине отпред,ама не му върза!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Е, очевидно е че не прави ляв завой
                      Мигач що не е дал?
                      Предимство осигурил ли е
                      А тойотата е гъз също, но виновния е камионетката-
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        ... камиона и той тръгна разчитайки, че ще го пропуснат, "че бърза" ...
                        Ами лекотоварният си е затръгвал далеч преди бързакът да се появи на сцената и си е баш така:

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        ... Стои си в лявата лента,верно че е почти напреко,ама си стои и чака насрещните. ...
                        Я го виж откъде се вижда, че е запречил лявата лента и изчаква трафика в насрещното

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:idiot.jpg
Прегледи:1
Размер:62.8 КБ
ID:5742412

                        Изобщо не е да кажеш, че е бил паркирал и се е изнесъл внезапно нв лявата лента.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Откъде е тръгнал не е важно в случая. Стои си в лявата лента,верно че е почти напреко,ама си стои и чака насрещните. А тоя с Тойотота си беше решил да му мине отпред,ама не му върза!
                          Всичко е важно. Опитах да напиша нещо от практическата страна ,но не би.
                          И последно. Има и едни гееви наречени експерти -от тях много зависи.
                          Като от една случка -челен удар на моторист бяха изчислили скорост 47км/ч. Ама 750кб мотор на пета с пълна газ и го гледАх от първия ред.Е тогава ме изгониха от делото.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Само за протокола една случка от моята практика през '90-и-некоя година.
                            По-горе се спомена за навлизане в лентата за насрещно движение с цел избягване на ПТП.
                            Таа ... една нощ отивам на оглед на ПТП и заварвам почти нова Тойота Селика с двете десни колела в канавката (т.е. в нейната си лента), а върху предния й капак "паркиран" Москвич '69-и набор. Шофьора на Москвича неадекватен, пиян на мотика.
                            Шофьора на Тойотата вика - Ми карам си аз, а тоя като излезе от завоя срещу мен започна да навлиза в моята лента (т.е. в насрещното), аз спрях в канавката и той ми се качи на капака.
                            Един от публиката вика - Е ти като го видя, че идва срещу теб що не кръшнА да го избегнеш?
                            Последва отговор достоен за учебник - А ако той се върне в лентата си и ме натресе там, кой ще е виновен тогава, той си е в лентата а аз не съм?!
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Ето ви нещо за разсъждаване. Малко ще ви се види дълго ....

                              http://www.osstz.com/reshenia/ND/201...3/02390414.htm
                              Трима прокурори пострадали от служител на ООН. Битка на влияния.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Ти спираш. Кой не може да спре - да се обяснява. Не че ще се размине на теб (спрелия), но ще е много по-лесно.
                                По клипа: Не знам дали швепса има право да завива там, но другият джигит си е виновен от всякъде и трябва да си го отнесе.
                                П.П. Рядко има кататрофа, когато само един е нарушил правилата.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X