Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    В случая обаче съм съгласен с Гагич... В Гърция при всичките им кусури ми е много по-спокойно шофирането... Солун, Волос, Атина, Коринт, Делфи, Каламбака и т.н. - имам няколкостотин километра (към 40-50 стотин километра ).
    И след Кулата насам все едно си влязъл в NFS - ГААААЗ и липса на правила..
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      В Атина си припомних соц. стила на шофиране.
      Другаде в ЕС, освен в гръцко някой нощем да е виждал мотопеди/скутери масово на магистралата без светлини?
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        В Атина си припомних соц. стила на шофиране.
        Другаде в ЕС, освен в гръцко някой нощем да е виждал мотопеди/скутери масово на магистралата без светлини?
        Това защо го правят?

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Щото са балканци, за това.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Даже и балканците правят нещо с причина.
            Мен ще ме е страх примерно.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Аз съм учил в Солун в началото на 2000 те. Още тогава нощем не се спеше лятото от моторетки.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от razs Преглед на мнение
                Щото са балканци, за това.
                Щото са Гърци, по-скоро. Само там ми се е случвало два дни поред, събота и неделя, пияни шофьори да се ударят в оградата на къщата (беше близо до крайбрежната улица с баровете, на Г- образен завой. Собственикът обаче беше им навикнал и я отлял половин метър дебела
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Е то на гръчки принципно е Παραλιακή. Глей ся как паркират лелките и си представи как го правят киселите гъзари

                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    Е то на гръчки принципно е Παραλιακή. Глей ся как паркират лелките и си представи как го правят киселите гъзари
                    Този паркира точно по същия начин (може би от положението на моята камерка не става ясно). Но, за разлика от гъркинята, не включи дори аварийки. А па тая търкиня други гърци я гонят и май си премества колата.
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      ... А па тая търкиня други гърци я гонят и май си премества колата.
                      Цъ. Напазарува си женицата и си тръгнА. Ама ти много патриотично си държиш, че българите сме измислили неправилното паркиране. Пък даже май не сме и в десетката

                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Колко минути преди и след червената светлина на светофара е позволено преминаването?
                        Добре, че другите колеги не бяха бързаци... А на втората част на клипчето навярно колегата е американец - то там и така си може
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                          Ама ти много патриотично си държиш, че българите сме измислили неправилното паркиране. Пък даже май не сме и в десетката
                          Измислили сме НАГЛОТО неправилно паркиране. Както и спирането / паркирането "НА МЕГДАНА ПРЕД ХОРЕМАГО". По отношение на другите видове неправилно паркиране, следваме неотклонно завета на другаря ДимИтров (a.k.a. Гошо Тарабата) който още навремето, на паметния и съдбоносен V-ти конгрес на Партията (коленопреклон) е казАл: „За 10-15 години България трябва да постигне това, което други народи при други условия са постигнали за столетие”.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Да паркираш в Серес е едно, друго е в Атина. Тук поне си е само като у нихния север.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Измислили сме НАГЛОТО неправилно паркиране...
                              Туй, което за едни е грях, за други е праведно деяние, нали знаеш? Например ето тука забелязвам, дека покрай табелата за Аскьоо си изсилил камиона до 192 км/ч, като че ли?

                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                                Туй, което за едни е грях, за други е праведно деяние, нали знаеш? Например ето тука забелязвам, дека покрай табелата за Аскьоо си изсилил камиона до 192 км/ч, като че ли?
                                Не-не. ОбъркАл си се нещо. По всеобщо мнение на форумните специалисти колата ми не може да вдигне такава скорост, камо ли да я поддържа.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X