Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Предполагам А класата страда освен от недозавиване и от недопаркиране.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A-Class_zps0ppsh88x.jpg
Прегледи:1
Размер:520.2 КБ
ID:5733075

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Днес една "кака" паркира ето тъй пред мен. Снимката е от момента , в който вече бях "отстъпил" 2-3 метра, за да мога да я заобиколя. А по принцип тя най-безцеремонно се забоде на около метър пред мен и най-спокойно отиде да си пазарува. В този момент зад мен имаше кола също на по-малко от метър. Благодарение на това, че човекът тръгна преди мен, аз успях да изляза без да ми се налага да изчаквам "каката" да си напазарува и да благоволи да ме "освободи".

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161106_114651-1.jpg
Прегледи:1
Размер:210.6 КБ
ID:5734078

      П.П. Снимката е от телефона и послъгва с представата за разстоянието.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        "Инвалидизиран"... служител на Еконт

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1479500953_97_62.jpg
Прегледи:1
Размер:311.2 КБ
ID:5734923

        П.П. Колата престоя там около половин час.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Все пак ми е интересен "механизмът на ПТП-то". Дали пък другото, ударено МПС, е било вече извозено или сам се е подредил така:

          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Гагич, с твоите публикации ще популяризираш този участък, като един втори (нашенски) ускорител на елементарни частици.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Гагич, с твоите публикации ще популяризираш този участък, като един втори (нашенски) ускорител на елементарни частици.
              Това е предускорител, щото от там се минава за ускорителя.
              Ще видим като направят Красно село как ще се ускоряват по паветата
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                И на Семинарията е ускорител, въпреки камерата на изхода. Не мога да си обясня този феномен. Клаустрофобия ли ги хваща, че бързат да излязат от тунела ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Ми не знам, ама в Пловдив, в тунела под Пощата (подобен на този, но с лек завой в него), най редовно се разбиват такива елементарни частици, без участието на други МПС-та.

                  То явно, като е ускорител, елементарните частици се ускоряват, а чат-пат някои се и разбиват ...
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Мен ме плаши начина по който полицията обезопасява района!
                    Патрулката реално не се вижда (понеже е спряна пред колата) !
                    Скоро бях свидетел на нещо подобно в Австрия. Патрулката спря веднага зад колата, и се почна едно мигане , святкане ...
                    Вярно , че тукашните патрулки са доста по-нови, явно и бурканите им по-добри!
                    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                      Мен ме плаши начина по който полицията обезопасява района!
                      Понеже и тия в патрулката ги е шубе, патрулката се скрива на най-безопасното място.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Ако пералнята не е арестувана, това трябва да е някакво нарушение:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:patrulka_zpsmptbnzsv.jpg
Прегледи:2
Размер:99.0 КБ
ID:5735363

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Нещо старо (отпреди една година), явно съм го запазил заради готините таксиджийски и не само таксиджийски "маньоври" - на 15-та сек., на 45-та и на 1,20 мин.

                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                            Ако пералнята не е арестувана, това трябва да е някакво нарушение:
                            Сигурно е веществено доказателство
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Носете си изправни пожарогасители. И ако някой е в беда и ви маха, не го подминавайте. Утре вие може да сте в казана. От вчера на АМ "Тракия". За щастие без щети се размина всичко, даже успях да пресека без да ме сгазят.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Носим си, зер. За четвърти път купувам по-големи за всичките коли, защото на дело виждам колко голям пожарогасител колко малко работа върши.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X