Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Нищо особено, ама да се отбележа с една малка компилация от вчера и днес:

    - що е то кръгово и как да не ебаваме маркировката + излизане от най-вътрешна
    - от най-ляво - та най-вдясно на кръстовище
    - как не трябва да се пресича пешеходна от колоездачи
    - минаване на розово
    - някоя и друга крива маневра

    Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
    Grand Cherokee 3.0

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Angel_Pl_Angelov Преглед на мнение
      - как не трябва да се пресича пешеходна от колоездачи
      Ако имаш предвид от 2-рата минута, там е велоалея по островчето, което прекъсва заради отбивката. Откъде да минават?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Там си беше велоалея - сега (и следващите няколко години си е път с пешеходна). Принципно трябва да слязат от колЮлата, ако се не лъжа...
        Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
        Grand Cherokee 3.0

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Не се лъжеш.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            В едно предаване от половин час гледам американци които се опитват да се потрОшат по особено идиотски начини, и клипчета от видеорегистратори на руснаци.
            Гагич, с вързани очи да караш, тия не мош ги стигна !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Гагич, с вързани очи да караш, тия не мош ги стигна !
              Да-а-а-а, тази тема е много постна в сравнение със запечатаното от руските видеорегистратори.
              Между другото, прави ли ви вЧепЕтление, че безумни каскади, road rage и прочие, има предимно с руски и щатски произход? Чат-пат някакви китайци се опитват да се вклинят в потока, но са слаба ракия. В Клета дърта Ойропа мноу заспало населението, кара яваш-яваш или упорито не ще да сложи видеорегистратори, пък в Kleta Majka Balgarq нали сме си оФци, та много редко сцени като на Околомръсното, на бул. "Черни връх", магистралата за Бургас и онзи младеж във Враца... Живец нема у този евроГейски сАюз, эээээхххх!!
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Вярно е това - при нас са малко.
                Днес един младеж - според мен с купена книжка - а иначе можеше да ми бъде син ме притискаше от дясно с клаксони в кръговото на Ст. гара.
                Явно му беше важно да вземе левия завой преди мен, заобикаляйки ме от дясно... Пишки мерят хората всякакви...
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Ний сме толерастни и пазим личните данни и неприкосновеността на всеки да бъде сниман :-) Между другото - чудех се дали по гръцко ще има проблем да си виси регистратора и категоричен отговор не намерих (не че се рових дълго).
                  Обаче намерих няколко сайта с разнородна информация (няма да слагам линкове - в гугле use dash cam и излиза), от които излиза, че в някои държави е забранено или поне ако снимаш - нямаш право да пускаш в нет-а клипчетата освен ако не блърнеш номера и лица. Доколкото повечето инфо все пак беше ЕЖК - ако и когато ми остане време - ще взема да цъкна по сайтовете на ЕУ и комисиите за защита на ЛД в околните държави - да видим какво е реално положението.
                  Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
                  Grand Cherokee 3.0

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    ...Днес един младеж - според мен с купена книжка - а иначе можеше да ми бъде син ме притискаше от дясно с клаксони в кръговото на Ст. гара...
                    Не знам как са кръговите при вас, но при нас направиха такива 'микро'-кръгови по ул.Девня, че е невъзможно два автомобила да преминат спокойно...
                    В лявата лента обикновено минавам през тротоара, защото иначе аз ще засека някого... А ако съм в дясна лента редовно ме секат така, че да не остава никакво място и често се налага да ползвам клаксона 'за да ме забележат'...
                    Това - ако няма бус или камион... С бус или камион - нямаш никакъв шанс да преминеш паралелно (точно на това кръстовище гледах как ремаркето на ТИР при 'срязването' на завоя премина през цялата предница на спряло да го изчака новичко Субару. За щастие без жертви (освен субаруто - то не ставаше за нищо)..
                    https://www.google.bg/maps/@43.20179...2!8i6656?hl=bg
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Още един небрежняк - златисто "Пежо", появяващо се на 1,20 на клипа, кротко си кара и със същото темпо на 2,56 си минава на червено:

                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Пази моториста! Ако някой само е чел, но не е виждал как се кара на задна гума с над 120 км/ч, моля (на 1,40):

                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Имаше тема, ама я пратиха в спама и дали не я изтриха, щото гоУфърите много се разлютиха и почнаха да пЦуват ... като избуксува гоУфът при старта от мноУ зор да бъде прЪви и докато изръчка първа-втора-трета, дядо Черок отдавна го е отвял...
                          Та в тази изтрита тема имаше споделено наблюдение, че я си бръмнАл малко с подаване на газ, гоУфът на червено вече е изФърчал на средата на кръстовището. Е, в случая не е ГоУф, а Пасат с монтанска регистрация, нито пък аз го подгрявам с бръмчене, но-о-о-о явно много му се искаше да надбяга камиончето ми

                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Не знам как са кръговите при вас, но при нас направиха такива 'микро'-кръгови по ул.Девня, че е невъзможно два автомобила да преминат спокойно...
                            В лявата лента обикновено минавам през тротоара, защото иначе аз ще засека някого... А ако съм в дясна лента редовно ме секат така, че да не остава никакво място и често се налага да ползвам клаксона 'за да ме забележат'...
                            Това - ако няма бус или камион... С бус или камион - нямаш никакъв шанс да преминеш парале....
                            Цялата страна се напълни с безумни микрокръгови. Не знам дали не е някаква мода като стадиони, спортни площадки, площади и др. малоумия в села без тенденция за новозаселване. Ако е- лиричното отклонение е за друга тема.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Верно се напълнИ с некви никви кръгчета като онова към Обеля или ония костинбродските, или оная глупост в края на новото околомръсно при Младост, а най-тъпото е онова над Резиденция Бояна !

                              ... това след богровския Шел, към подхода за Джъмбо също е неква идиотия, щото там почти целият трафика е в една посока.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                "мРецедес" умРе на 10 %-ов наклон Или пък реши просто да поспре в любимия ми стил "на мегдана пред хоремагО" ?

                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X