Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Тоя е за едномесечна ефективна присъда
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Ограничението 50 за какво е, всички ли го спазват? Крив е, но това е ежесекундно по пътищата. Място за до средно малоумен идиот винаги има, ако другите са около средните участници в движението. Малко дясно , спирачка и най-вече да забравиш в момента защото след малко те чака същото. Което не трябва да отмени ,,шамаросването" на майстора. Някъде го има законно и без кавички.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Ограничението 50 за какво е, всички ли го спазват?
        Забелязвате ли как slowtraveler в по-новите си клипчета вече е изключил индикацията за скорост на записа?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Честно казано - нямам никаква идея с каква цел е сложено ограничението 50км/ч на това място, оградено от двете страни с мантинели и без пресичащи пътища в обозрима дистанция (единственото, заради което може да е поставен е, защото това не е околовръстен път, а е в чертите на гр.Поморие)... https://www.google.bg/maps/@42.56519...!6m1!1e1?hl=bg

          Не виждам какво друго може да е освен хранилка, но не ми е ясно дали е хранилка за полицаи (съмнява ме, защото просто няма как да спрат в района), или за производителите на знаци...
          Прави ми впечатление МАСИВНОТО пренасищане на пътищата ни със знаци - постоянно се появяват нови знаци, а старите не изчезват... Например в ремонтираните участъци на магистрала Хемус около Варна продължават да стоят знаци 'внимание неравност на пътя' с ограничение 70км/ч... На които въобще не обръщам внимание, защото не са поставени съгласно законовите изисквания (не може от 140км/ч да имаш направо ограничение 70км/ч)...
          Боголюб правилно е забелязал, че съм изключил изцяло индикациите по екрана (не само скоростта) - всичките параметри (включително и скоростта, както и ускорения във всяка равнина, географски координати, надморска височина и т.н.) с много по-често опресняване отколкото 'на дисплея' се пишат във видео файла...
          За негово успокоение - към файла съм добавил субтитри със скоростта (ако иска - мога да му пусна и ускоренията)
          Последно редактирано от slowtraveler; 11-06-16, 16:07.
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Най-умно поставеният светофар в София за всички времена - от 50-та секунда на клипа (не че няма и доста други, но този е първенец според мен):



            Ето как изглежда, ако не си първа кола на опашката (тук освен това на 56-та секунда има една интересна пешеходка, даже ме напсува, може би защото не й свирнах?):

            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Кръстовището бул. Васил Левски и бул Дондуков: След 30-тата секунда забранен ляв завой и минаване на червено.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Това русото от 10-та сек.,е добро!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  от интернет

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители


                    Синът ми (на 5 години) се вози до мен. Преди 2-3 седмици на същия този път катастрофираха аналогично с майка му...
                    Прави ми впечатление, че дори не трепна... На мен разни вътешности ми се качиха в гърлото...

                    За капак имах и весела среща с колоездач: Като волна пеперуда се движеше...
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      Синът ми (на 5 години) се вози до мен. Преди 2-3 седмици на същия този път катастрофираха аналогично с майка му...
                      Прави ми впечатление, че дори не трепна... На мен разни вътешности ми се качиха в гърлото...
                      Заобикаля малко по отдалече колоездача,какво толкова?

                      Ти ако беше с колелото,как щеше да ти е по приятно-да мине на 50см от тебе,или да го направи на 150см?

                      А и за да имаш някакъв проблем с колата(счупено огледало да речем) в тази ситуация,тя трябва да ти е широка над 3 метра.В което малко се съмнявам!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Синът ми (на 5 години) се вози до мен. Преди 2-3 седмици на същия този път катастрофираха аналогично с майка му...
                        Прави ми впечатление, че дори не трепна... На мен разни вътешности ми се качиха в гърлото...
                        По този път не е рядкост да има колоездачи и е съвсем естествена реакция да се остави повече отстояние до тях. Тъй като в този участък видимост няма, подобни ситуации не са невъзможни. Така че - 1 наум и по-леко с газта. Още повече, че в семейството вече си имал случка там.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                          Заобикаля малко по отдалече колоездача,какво толкова?

                          Ти ако беше с колелото,как щеше да ти е по приятно-да мине на 50см от тебе,или да го направи на 150см?

                          А и за да имаш някакъв проблем с колата(счупено огледало да речем) в тази ситуация,тя трябва да ти е широка над 3 метра.В което малко се съмнявам!
                          Пич, знам че си готин, не си лош.
                          Не е "какво толкова". Покарай година в чужбина. После пак ще си говорим.
                          Аз карам в Люксембург колело и кола. Там не ги задминават в насрещното с риск от челен удар - изчакват ги.
                          Моля те, не ми казвай че "там"са по-тъпи.
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Пич, знам че си готин, не си лош.
                            Не е "какво толкова". Покарай година в чужбина. После пак ще си говорим.
                            Аз карам в Люксембург колело и кола. Там не ги задминават в насрещното с риск от челен удар - изчакват ги.
                            Моля те, не ми казвай че "там"са по-тъпи.
                            Пич, айде да спреш да се правиш на големия праведник, дето чете морал по ред на номерата. Сещам се за един лаф "Кога стана калайджия ..."

                            Този път е завой след завой като отдолу до горе има само 1-2 места, дето да може да се изпревари с по-добра видимост. Повечето велосипедисти там обикновено се влачат, щото е баир. Нереално е да очакваш колите да карат с пешеходна скорост до горе.

                            Между другото, ти дали не караше малце по-бързичко?
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Чавдаре, много е тъжно това, което казваш.
                              И не, не карах "малце по-бързичко", а с 50 км/ч и крак върху педала на спирачката.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Кое е тъжното? Констатацията, че не е реално да очакваш колона от коли да се влачи след бавно движещ се велосипедист по целия път до горе, без да го изпреварят ли? Че то даже, предвид разликата в скоростта, в доста случаи може да се говори за "заобикаляне",
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X