Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    .........
    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    ........
    Сипал съм си едно, че внучката днес става на 8 и хич ми се не влиза в полемика, но дисциплина и уважение към реда и закона се постига с ясен закон, наказание и страх от наказание, в началото може и да се налага някаква форма на "изписване" на несъгласните, но ако правилата са константни във времето, броя на "изписаните" ще намалява до приемливи за обществото граници.
    П.П. Към Иво - говорили сме си, че не обичам миризмата на разлагащо се месо, но ако се налага.....
    Последно редактирано от дядо владо; 15-05-16, 22:10.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      А там преди имаше подлез нали ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        И нощеска като се прибират от "Ст. град" ти ще ги изписваш.
        Значи според тебе е по добре пияни и дрогирани да се прибират от Студентски град с 200 и да помитат всичко живо по улиците, отколкото да се нахакват сами в бетона и само тях да трябва да ги “изписват“?

        Отлично мислене господин полицай...
        124 -> 164
        T4

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
          Значи според тебе е по добре пияни и дрогирани да се прибират от Студентски град с 200 и да помитат всичко живо по улиците, отколкото да се нахакват сами в бетона и само тях да трябва да ги “изписват“?

          Отлично мислене господин полицай...
          Е това мнение чаках.Много ли ви дразни ника .
          Значи заграждаме всичко с бетон , вишки и картечници и всичко пияно и дрогирано ....
          Не ми определяй мисленето - това което съм видял ти не си и сънувал.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            А автора на клипа май си кара с около 80км.
            Moже и 80 км/ч да е (а може и да не е), но самият факт, че е моторист и кара с трафика, вместо на зиг-заг между останалите - вече е постижение.

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            А там преди имаше подлез нали ?
            Никога не е имало подлез, допреди ремонта и построяването на "кръгово" нямаше и пешеходна пътека.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
              Напротив, има как.
              Напротив,няма как!

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              А там преди имаше подлез нали ?
              Никога не е имало подлез там,ориентирайте се преди да умувате.
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 16-05-16, 07:07.
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Подлез има от Татово време под "Алея Яворов" между тенискортовете и затворената къпалня "Мария-Луиза". Тук винаги е имало пешеходна пътека. Като ученици в основното училище ни водеха "на бригада" да събираме жълъди в тогавашния "Парк на свободата" и много Фнимателно под строй пресичахме на въпросната пътека. Дали пък нямаше пешеходен светофар с копче тогава?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                  ... В случая обаче човекът ( не можах да разбера мъж или жена ) пресича ала улично животно - затваря очите и бегом през платното, пък каквото - такова... всъщност вече и софийските кучета не пресичат толкова идиотски. А още по-малоумното в случая, е че бута детска количка!
                  А как да пресича, като по улицата се носи стадо бизони, които много бързат да се подредят преди маломерното кръгово?!?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Как ли? Като нормален, поне средно интелигентен човек - застава на тротоара до зебрата, оглежда се в двете посоки и пак с оглеждане пресича внимателно, когато автомобилите са спрели да му дадат път. Шофьорите, които карат в СФ вече са се понаучили да пускат пешеходците, та нямаше и да чака дълго за да пресече.
                    Със сигурност не трябва да се пресича като животно, което на всяка цена е решило да стигне отсреща, а още по-малко и бутайки детска количка!

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Ами може девойката да се е огледала и да е видяла, че може да премине само в бърз тръс ако автомобилите не намалят скоростта...
                      Средно интелигентните шофьори би трябвало да намалят скоростта, ама и това не се наблюдава на видеото...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Дали?
                        На окoло 50 метра преди пътеката ( 30 метра е разст. м/у стълбовете ) на жълтия автомобил светват стоповете, точно в момента, когато девойката стъпва на пътеката. 50 метра са достатъчно разстояние да се спре от 70км/ч ( да, и аз броих и смятах ) без дори да си разлееш кафето и съм на 100% сигурен, че ако девойката беше тръгнала нормално всички щяха да спрат. От отсрещната страна X5-цата всъщност почти спира за да може тази да си довърши тръса.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                          ..От отсрещната страна X5-цата всъщност почти спира за да може тази да си довърши тръса.
                          Едно и също клипче ли гледаме? Онова, в което Х5 сменя лентата за да не намали на пешеходната пътека заради бягащата майка?
                          Между другото преди време ми бе направило впечатление румънците на абсолютно същия тип булевард (4 ленти) в Констанца - спират дори пешеходеца да е в другия край на пешеходната пътека... Бяха ги нагрели яко техните катаджии за тази работа - има ли пешеходец на пешеходна пътека СПИРАШ цялото движение независимо дали можеш да преминеш или пък пешеходеца е в другата лента..

                          П.С. явно са други румънци, а не тези, които шофират в БГ, щото тук са известни с простотиите си
                          Последно редактирано от slowtraveler; 16-05-16, 12:49.
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                            ... От отсрещната страна X5-цата всъщност почти спира за да може тази да си довърши тръса.
                            Не думай! Човекът почти спрял за да може наглата патка да пресече на пешеходна пътека?!? Ми що не я сгази бе ? Да знае друг път, че не трябва да стъпва на платното, ако до най-близкото МПС няма поне поне половин километър.

                            Ако не беше търчала сигур щеше да я намайниш защо се шляе по зебрата ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              ...
                              Значи заграждаме всичко с бетон , вишки и картечници и всичко пияно и дрогирано ....
                              ...
                              При всичката наглост на пътя, това би бил единственият работещ начин.
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Не думай! Човекът почти спрял за да може наглата патка да пресече на пешеходна пътека?!? Ми що не я сгази бе ? Да знае друг път, че не трябва да стъпва на платното, ако до най-близкото МПС няма поне поне половин километър.

                                Ако не беше търчала сигур щеше да я намайниш защо се шляе по зебрата ...
                                Ако не беше търчала, хората щяха да спрат и да я изчакат да си пресече нормално. Ако не беше търчала, този с Х5-цата най-вероятно щеше да е минал още преди да е наближила осевата линия и нямаше да има никаква вероятност да я отнесе.


                                Като ви чета коментарите започвам да мисля, че за повечето е абсолютно нормално да се пресича на бегом и със силна вяра в алахата, бог, буда или великото спагетено чудовище... Явно моята представа е силно изкривена.


                                А за румънците не знам как е по големите градове, но в малките никой не ебава пешеходците за нищо. Същото е и в Гърция и в Сърбия. За Турция не мога да се сетя, че имам много малко километри там, но скоро едни.. нека ги нарека анадолци ( 3ка със син номер ) минаха през една от най-оживените пешеходни пътеки в студград с мръсна газ и клаксон...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X