Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яко говеда по софийските улици

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Яко говеда по софийските улици

    http://vbox7.com/play:dfb61cd0

  • #2
    До: Яко говеда по софийските улици

    Без коментар .

    Коментар


    • #3
      До: Яко говеда по софийските улици

      ...
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #4
        До: Яко говеда по софийските улици

        Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
        А поискай го този запис...По лесно човек от затвора ще изкараш,от колкото това да ти свърши работа ,ако участваш и е 'свидетелство' ,че не си виновен.
        B+

        Коментар


        • #5
          До: Яко говеда по софийските улици

          Коментар


          • #6
            До: Яко говеда по софийските улици


            Обаче, един и същи тип катастрофа на жълтите павета... там ли нещо не е регулирано добре или просто са си кретени катастрофиралите?

            Коментар


            • #7
              До: Яко говеда по софийските улици

              Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение

              Обаче, един и същи тип катастрофа на жълтите павета... там ли нещо не е регулирано добре или просто са си кретени катастрофиралите?
              регулирано е, но кой ти спазва

              нали там бачкам, та ги гледам всеки ден какви ги вършат......

              най-лошото че, че тези записи не се използват за санкции...... и на никой не му пука че има камери, а чичковците с палките седят на сянка срещу БНБ и чакат да стане белята и търчат да пишат актове........ а, другата им задача е за осигуряват / затварят улицата като минават височайшите........


              не народ, а мърша........

              кой ли го бе казал още в 19-ти век.... не ми отговаряйте, риторично е
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #8
                До: Яко говеда по софийските улици

                Регулирано е, но е тясно и ако някой реши да прелети в първите секунди на червеното, както е свикнал по по-широките булеварди, тръгващите в първите стотни на жълтото вече се опитват да заемат едно и също място с него. Някои се изхитряват и даже не чакат жълтото да пуснат съединителя, а гледат пешеходния светофар перпендикулярно на тях и като стане червен потеглят. Може би трябва да се направят няколко "мъртви" секунди - на всички червено.

                Редакция: Сега го гледах пак. Май не става дума за светофара, а за жълтите павета пред Партийния дом. Там си е напълно ОК регулацията, няма от какво да дойде недоразумение, а и видимоста във всички посоки е повече от прекрасна. Трябва да си пълен малоумник, за да сбъркаш там. Аз за това дори като минавам по пътя с предимство пак намалявам докато не се убедя, че тези без такова наистина спират. Не еднократно ми се е случвало някой да прелети пред мен.

                Позачетох коментарите по темата и се е изродило до кометари "колко са тъпи българските шофьори", "колко са тъпи софийските шофьори" и "колко са тъпи провинциалните шофьори дошли в София". Е, мен пък веднъж ме натресе яко един американец и то именно в София. На хората като им отпуснеш юздите рядко остава съвест. И по магистралата лятото летят европейски коли по-бързо и от местните баровци. Всичко се свежда до това, че на полицията й е по-лесно (и доходоносно) да застане на път, на който безопасно да се кара дори с 80, но има ограничение 40 и да пише акт след акт (или да не пише по-често...), отколкото да преследва някой профучал на червено из центъра... че и много свидетели наоколо... трудно ще мине без писане...
                Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 01-07-07, 16:33.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #9
                  До: Яко говеда по софийските улици

                  МАЙКА ИМ СТАРА ЕЙ !

                  Вчера един лайнар с РК регистрация и некво жалко подобие на джип мина на 3 (ТРИ!) светофара на червено ! София Ленд, Семинарията, Телевизионната кула. И кво правеше все се оказваше 2-3 коли пред мен. На третия си викам е тоя сега ше го догоня и ще го разплача от шамари.

                  Третия червен светофар обаче му помогна, защото го изгубих преди да ме пропусне мен.

                  Баси, такива са за побой !
                  VW Touareg V10, 5000cc

                  Коментар


                  • #10
                    До: Яко говеда по софийските улици

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    Това трябва да го дават всеки ден в централните новини. Белким на някой му светне
                    Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                    Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                    Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                    Коментар


                    • #11
                      До: Яко говеда по софийските улици

                      Нямам думи.Не говеда а диви свине безмозъчни.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Яко говеда по софийските улици

                        мда-а-а... ако си спомняте, в една тема за камерите стана въпрос, че "се нарушават личните права"... явно минаването на червено и/или в насрещното платно е фундаментално човешко право в българската конституция...

                        ставал съм свидетел, точно на "жълтите павета" на светофара с Раковска как маршрутка кара 4-то платно /в насрещното/, а срещу нея идват колите от светофара и... добре че отпред беше някакъв здравеняк с А8-ца та слезе и му заби два шамара на маршруткаджията...
                        Точно по същия начин се движеше бялото терано... и още няколко като него... както видяхте, те блъскат не само коли, а и пешеходци... това за мен си е чисто убийство, а не ПТП!

                        след тия изпълнения, дали са взели книжката поне на един от тия изроди, поне за 3 месеца? ЕДВА ЛИ!
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          До: Яко говеда по софийските улици

                          Едва ли са им взели книжките или са им наложили каквата и да било санкция.
                          Обаче и сред пешаходнице имаше малоумни изпълнения...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Яко говеда по софийските улици

                            вижте и това http://vbox7.com/play:98b35cb2
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #15
                              До: Яко говеда по софийските улици

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              вижте и това http://vbox7.com/play:98b35cb2
                              Ето, тук коментират записите - забранен е левият завой на жълтите павета.
                              Значи все пак за по-фрапиращите случаи има санкции на база видеозаписите... или поне така ни казват

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X