Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ех катаджийте гладни.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ех катаджийте гладни.....

    Днеска направо си умрях от яд.Карам си аз по ул. суходолска към Суходол спирам на сфетофара на околовръстното и един дефендър спира до мене : След като завиеш отбий преди спирката в дясно.
    Спирам аз отивам, и : Ти защо не спираш като ти махнах с палката ( а те като ги подминах си бяха и двамата вътре в джипа и никой не ми е махал) ние те гоним(без сирени , без лампи без нищо ), а ти не спираш ( а те спряха 20 - 30 сек след мене на светофара ....голямя гоненица е било )))). и дъра дъра кво ше правим ? : Ми ти кажи кво ше правим и съм минус 20 лв. ..и на всичкото отгоре имах само двайсетачки. уйас изядох се от яд. ама здраве да е....
    Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

  • #2
    Re: Ех катаджийте гладни.....

    Абе отричаш до последно... Мале...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Ех катаджийте гладни.....

      Темата ти не е за този раздел

      Коментар


      • #4
        Re: Ех катаджийте гладни.....

        Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
        Темата ти не е за този раздел
        Абе то ясно, ама човека не можеше да си я премести сам... Ще се научи.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Re: Ех катаджийте гладни.....

          Първоначално публикуван от Pavlin Преглед на мнение
          съм минус 20 лв.

          Ето и от мен едно паркиране струващо 20 кинта ... какво да се прави,беше пренаселено вчера в ОМВ-то
          Бахти полицията ...ако за всичко действаха така експедитивно

          Коментар


          • #6
            Re: Ех катаджийте гладни.....

            Абе кво да се прави..с тия заплати ко да правят. Абе загрях аз, че темата не е за тука ама чак след като я пуснах и...да незнам как да я преместя. Абе хора никой ли не му трябва Черокито бе. Вече месец виси в мобилето и тука ама ...нищо. от цената може и да свалям.. със здраве
            Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

            Коментар


            • #7
              Re: Ех катаджийте гладни.....

              Vilik, аз ли се лъжа или ти си все още на територията на ОМВ ? Защото ако е така, няма какво да те глобяват, то не е улица а частна собственост. Освен управителя на ОМВ да има претенции друго не знам.
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар


              • #8
                Re: Ех катаджийте гладни.....

                Да ама е на пешеходна пътека!
                ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                Коментар


                • #9
                  Re: Ех катаджийте гладни.....

                  Първоначално публикуван от Pavlin Преглед на мнение
                  и дъра дъра кво ше правим ? : Ми ти кажи кво ше правим и съм минус 20 лв. ..и на всичкото отгоре имах само двайсетачки. уйас изядох се от яд. ама здраве да е....
                  Нещо ми се губи причината да им даваш пари. Като не си бил в нарушение от к'ъв зор си раздавал двайсетачки?!?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Ех катаджийте гладни.....

                    Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                    Да ама е на пешеходна пътека!
                    Мхм... и настоявах да ми пишат фиш .
                    Обаче друго се сетих в последствие... какво би станало ако поради технически проблем съм успял да се довлача до там и не мога да я преместя другаде до отстраняването му, могат ли да ме глобят?

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Ех катаджийте гладни.....

                      Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                      Да ама е на пешеходна пътека!
                      Мда, това ми обегна.
                      VW Touareg V10, 5000cc

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Ех катаджийте гладни.....

                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        Нещо ми се губи причината да им даваш пари. Като не си бил в нарушение от к'ъв зор си раздавал двайсетачки?!?
                        Дори и в нарушение, твърдо против даването на пари на КАТ-аджии!
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Ех катаджийте гладни.....

                          По този път минавам всеки ден по 2 пъти.Спирали се ме поне 10 пъти(само веднъж основателно).Направил си голяма грешка с парите-обяснявам ти защо.Тези "Дефендер"-и са 2,обикновено там е само единия.Има една тънкост,която доста шофьори не поглеждат-на джипа пише "Патрул",а не "Пътна полиция".Т.е. те не могат нито да те глобят,нито да ти съставят акт.Имат право да те спрат,разбира се-за проверка на документи.Ако си направил сериозно нарушение(не включвам превишена скорост,тъй като те нямат и никога не са имали радар),те се обаждат на "Пътна полиция".Тук играта е на нерви - ако бързаш,даваш си подкупа и те не се обаждат.Ако поводът за спиране е смешен,а ти не даваш пари,те изчакват малко след което те пускат.(понякога те заплашват,че по техния доклад,ще получиш акт по служебен път).А те пускат, защото не върви да викат колегите си от "Пътна"-та за липсваща аптечка.Между другото тези полицаи са няколко и след известно време,ако пътуваш редовно по този път(и си от "недаващите")вече не те спират.С мен е така.
                          И последно:ще си позволя да те посъветвам-никога не давай подкуп,дори да си направил нарушение.Остави топката у тях - само си мълчи и чакай.Ще останеш изненадан от резултата.И изобщо тая история с подкупите трябва да спре,а можем да я спрем само ние.
                          Бъди здрав.
                          Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                          имат право да гласуват на избори.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Ех катаджийте гладни.....

                            Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                            Да ама е на пешеходна пътека!
                            Да , ама има 2 метра да минат пешеходците

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Ех катаджийте гладни.....

                              Ами не помня какво точно пишеше на дефендъра. Май че имаше избледнял надпис "полис" на англ де. Пък аз незнаех, че не могат да глобяват, но забелязах, че нямат радар в джипа. Обвинението беше, че не съм спрял след като ми е махнал с палката. (А те и двамата бяха вътре в колата.) За това можело да ми земат книжката. Нарушението принципно си е сериозно, но е несъществуващо. Пък и не би ли трябвеало след като са ме гонили да пуснат сирената и светлините. нямаше нищо такова. Пнеже пътя е прав и не се заглеждал много в задното огледало. А и те пристигнаха по късно на светофара, като се има предвид че аз спирах да мине един дядо, който пресичаше. Това ще го имам предвид. Ще си мълча другия път. Той дори единия тръгна да пише името и номера на колата в няква книга. Абе те тези винаги са там с тоя дефендър виждал съм ги много пъти. Абе тия видяха, че съм млад и айде некой лев.
                              Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X