Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спасителна акция - като по учебник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спасителна акция - като по учебник

    Браво колеги дано сте минали без щети.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • #17
      От: Спасителна акция - като по учебник

      Ами, аз също знам как с УАЗ се вади Джуган. И как на ръце - също.
      В случая разгововорът беше как се забива габърче с гъза на танка, без да смачкаш стенвестника. Или как държиш четка за зъби, с ръката на багера.
      Ако колата беше моя, щях да я изкарам на собствен ход, но това щеше да си е моя работа.
      Щом си професионалист - просто добави към учебника. Няма защо да се подиграваш с проблемите на начинаещите. Най-лесната работа е да ги пречупиш с надменност. Пък и ти си тръгнал от някъде, да?

      Коментар


      • #18
        От: Спасителна акция - като по учебник

        Колеги, без да съм врял и кипял колкото спасителите ще си позволя да направя коментар. Кой каквото и мнение да има за мен е видно едно, най-важното - обиграността с която екипа успя да се справи със ситуацията. Това нагледно показва колко добре е смазан и, че наистина може да се разчита на реална помощ в тежки ситуации, а не дай Боже, на всеки от нас може да се случи тежка ситуация.
        Дела трябват, а не думи.

        Коментар


        • #19
          От: Спасителна акция - като по учебник

          Не, за съжаление не е смазано. Но вече има перспектива. Не е малко. Все отнякъде трябва да се започне.
          Учебниците по евакуация на автотранспортна техника, в случая са последната грижа.

          Коментар


          • #20
            От: Спасителна акция - като по учебник

            Браво хубаво показно как да се извади кола без да се изпонамачка и изпочупи.
            Румба хората отиват да извадят джипката като имат цял ден.Пазят техниката и хората.Нямат зор за никаде.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #21
              От: Спасителна акция - като по учебник

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Ето затова хората не се е*ат на улицата.
              Все ще се намери някой да дава акъл.

              Браво Краси, много добро отразяване и на Светльо браво, и на Стефан.
              Изобщо много интересно сте го показали, а кой какво и къде го прави си е личен избор.
              +1
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • #22
                От: Спасителна акция - като по учебник

                Приветствие за спасителите! Хубаво е, че има такива всеотдайни и точни хора във форума, които са се отзовали в случай на нужда и безпомощност!
                Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                Коментар


                • #23
                  От: Спасителна акция - като по учебник

                  Не, ония момчета не бяха безпомощни. Липсваше им само пет минути опит, за да не счупят колата. И без нас никой нямаше да пострада наистина.
                  А после първия пролетен дъжд щеше да отнесе ръждясалите ламарини, и мартенските зайчета пак щяха да подскачат с мартенските катеричета между клюмналите изпод земята бутала. Гора, какво да я правиш ...
                  Всичко е наред, не го мислете. Можем и наистина сложно, това не беше проблем.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Спасителна акция - като по учебник

                    Евалата за спасителната операция ! Защо ненаправиме няколко урока на обучение ? Няколко съботи и недели уроци мисля , че ще се отразят добре на всички участващи !
                    Лудак

                    Коментар


                    • #25
                      От: Спасителна акция - като по учебник

                      Някой ден непременно. Някой ден. А после ще се повеселим.
                      Аз погребах баща си на Бъдни вечер, Павката - тъста си предния ден, но някой ден непременно ще има курсове. Обещавам.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Спасителна акция - като по учебник

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        Някой ден непременно. Някой ден. А после ще се повеселим.
                        Аз погребах баща си на Бъдни вечер, Павката - тъста си предния ден, но някой ден непременно ще има курсове. Обещавам.
                        Мир на праха му. Аз бях в подобно положение точно преди една година. Понякога е загуба, понякога отърваване (колкото и грубо да им звучи на някои).Амин!

                        Стефане, искаш ли да запалиш един УАЗ тук в Костинброд? Собственика му твърди, че всичко му е О.К. само е изгубил центровка...а аз не искам да откривам топлата вода.
                        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                        Защо ненаправиме няколко урока на обучение ? Няколко съботи и недели уроци мисля
                        Това отвреме на време става " При дядо Владо " Рекичката е малка, но достатъчно коварна, има и наклони, и кал, и гараж оборудван с инструменти, не е като в дън гори.....само трябва да се организирате.
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #27
                          От: Спасителна акция - като по учебник

                          Поздравления на целия екип! Радвам се много, че има хора като вас в този форум и смятам, че работата е свършена перфектно, без значение какво е правел колегата там!
                          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Спасителна акция - като по учебник

                            Поздрави за успешната спас-акция . Само една забележка ако разрешите . Колегата на второто филмче се е заврял много-опасно отстрани на гумата на Паджерото . Добре , че не испусна джека . Нали все пак трябва да е като по учебник . С благопожелания и поздрави на колегите помогнали на нуждаещия се .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Спасителна акция - като по учебник

                              Правилно, затова не са пуснати всичките филмчета - тука четат и деца. Не бива да слушат всичко, което чуват опасно заврелите се. Като пораснат - сами ще се сетят за майката, лелята, ... Камасутрите са в друг раздел

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X