Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Управлението на автомобил в нетрезво състояние е фатално!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Управлението на автомобил в нетрезво състояние е фатално!

    Моля имайте в предвид че снимките по-долу са изключително потресаващи. Не препоръчвам на непълнолетни или хора със слаби нерви да ги разглеждат!


    !
    !
    !
    !
    !
    !
    !


    Това е снимка на Жаклин Сабуридо, 19 сентября, 1999г.



    Снимка като малка с родителите си:



    Сред приятели:




    Това са остатъците от автомобила, с който е пътувала след катастрофа през декември 1999г. Катастрофата е причинена от 17 годишен студент, който е управлявал автомобила си след като е изпил порядъчно количество алкохол. Автомобила на Жаклин се е запалил. Измъкнали са я 45 секунди след катастрофата за което време тя е получила тежки обгаряния. Само 45 секунди, които променят завинаги един живот!!!



    Жаклин след катастрофата:



    Студента предизвикал катастрофата:



    Жаклин 4 години след катастрофата, завинаги обезобразена и с погубен живот. Изводите си направете сами!

    VPetrov.photography

  • #2
    Re: Управлението на автомобил в нетрезво състояние е фатално

    Тези снимки ме разбиха.Тук трябва да се замисли всеки който обича да си пийва по нещо.Това касае абсолютно сички.Не стига че повечето коли са неизправни под сигорност и безопастност.На всичкото от горе някой хора ги карат и пили!
    За това не трябва да се реве от глобите на КАТ когато хванат някой напил се да кара.На такива трябва да им се взима книжката!
    Сега някой ще каже че може би прекалявам ама студента ако не е бил пил е нямало да стане това с момичето.Но за жалост не е само тя!Знаят се много подобни случей!
    А пък и за мое съжаление и на всяко състезание някои от пилотите от ранни зори почват с бирата!И после се карат с тоя с оня правят глупости!
    Трябва всеки да се каже че не трябва до като кара да пие!ДОри една бира може да окаже някакво влияние!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #3
      Някой сигурно ще ме обвини че се повтарям, но какво пък. Напълно съм съгласен с DJDAVEL, само едно ще допълня. Не само книжката да се отнема а и някоя друга годинка на топло за урок. Има една хубава поговорка дето се казва " Бий го преди да счупи стомните за вода - след като ги е строшил вече нема значение". Може да не е точно така, но е важен смисъла. Тази тема ми напомни една снимка в един вестник преди няколко години. Беше по време на абитурентските балове, мисла в Пловдив, едно BMW се беше разцепило на 2 след удар в мантинела.
      Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

      Коментар


      • #4
        И това при положение че такситата са едно върху друго вече, и за два лева ще те откарат на оня край на града ...
        Не мога да схвана как при положение че човешкия ум е ограничен, човешката глупост е безкрайна.

        Коментар


        • #5
          Вижте сега хора дайте да оставим такситата на мира!
          Защото това е отделен въпрос за начина на движение на такситата!Който спорет мен е напълно безобразен.
          Въпроса ни е за карането в нетрезво състояние.Знаете ли най-много човек се сеща за него като се даде някаква тъжна новина по телевизията или по такива теми.А трябва да се сеща всеки път като сяда някаде да пие!Не може крадеца да вика дръжте крадеца.
          От тук не знам кой кара след като е употребил алкохол но мисля че в българия това са поне 70% от населението което кара коли.
          По въпрос за абитуриенските балове там всяка година стават подобни произшествия.2003 година пък на морето сиво порше с варненска регистрация уби 2-ма човека.Човека управлявал поршето употребил 2 бири и на път към варна катастрофирал.Просто всеки трябв да знае че като е с кола не трябва да кара!
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X